Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    oj wiem, przepraszam, już jestem mam nadzieję że na stałe

    też to przemilczę z tym gg i resztą, bo po prostu takie mi się słowa cisną że klawiatura by ich nie przyjęła...

    która to ta "życzliwa"? zdradzisz Anetko?

    mnie też na bank z lal-andziowego forum wywaliły, nawet nie sprawadzałam, bo oczywiście linka nie mam, straciłam... ile się nakombinowałam żeby zdobyć linka kwiatowego, jak zdobyłam to nie chciało mnie zalogować... zrobiłam przerwę i dziś mnie naszło żeby jeszcze raz spróbować i się udało
    Dominika & Dianka

    Skomentuj

    •    
         

      no a kto może z lalek usuwać?
      trudno - liczyłąm na przyjaźń dostałąm po łbie - bywa i tak - na szczęście moje życie to nie tylko internet

      tutaj nas podgląda z czyjegoś konta a sama nie ma odwagi poprosić żeby ją zalogować - podglądaczy nienawidzę

      mi padłą skrzynka na wp i gg moje i pewno jeszcze coś tam ale z ważnych mam
      ogólnie przenioosłam się na nk i na nowe gg

      Skomentuj


        buuu to się nie dowiem, trudno

        też nie lubię podglądaczy - podglądacze wstydzcie się!
        Dominika & Dianka

        Skomentuj


          mówi się trudno Anetko, to tylko numer gg

          znikam do domku, wreszcie
          Dominika & Dianka

          Skomentuj


            hej dziewczyny.
            jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            wrocilam dzis z krakowa, wlaze na forumy a tu lipa!!! dobrze ze wy mnie nie zablokowalyscie chociaz...........

            Olcia to fajnie zazwala ze andzia nas wywalila z domu i nie pozwolila zabrac rzeczy... dziecinada..................... przykre to ale coz jak komus odwala to nic sie nie poradzi, ide na nk sprawdze czy ze znajpmych wylecialam...

            buziaki

            potem napisze jak bylo

            Skomentuj


              no zmniejszylo mi sie grono znajomych, i bede tu pisac o tym, a co ktos mi zabroni??

              andzia bardzo zachlanna pragnie nad wszystkim miec panowanie..... hmm

              dobrze ze nie mam za duzo czasu, tez bym sie tak nudzila i jak ona i by mi odwalalo hehe

              pa

              Skomentuj


                widze ze ten głupi babsztyl nadal tu rządzi hahaha ze ci sie kobieto nie znudzi widac nie masz co w domu robic! dzieckiem bys sie lepiej zajęła a nie bawisz sie w kojaka..

                wspólczuje tej dziewczynce..

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: jak minął dzień?

                  Bardzo ładny ten tekst. Przyjemnie się go czyta. Fajnie, że ktoś takie rzeczy umieszcza na forum, że się nimi chętnie dzieli. Super!

                  Skomentuj


                    Odp: jak minął dzień?

                    dzień jak każdy inny chociaż cały ten tydzień wyczerpujący z lekka ale już od jutra może pogoda się polepszy wtedy kazdy dzień będzie znakomity dla mnie

                    Skomentuj


                      Odp: jak minął dzień?

                      Dzień minął słodko, bo spedziłam z najbliższymi a do tego robiłam pyszny placek i tor dla teścia na urodziny

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: jak minął dzień?

                        My dzisiaj grillowaliśmy i mieliśmy gości na obiedzie. A tak jak to sobota dość pracowicie, w ogrodzie kończyłam sadzenie moich sadzonek.

                        Skomentuj


                          Odp: jak minął dzień?

                          Mi dzień mija bardzo miło aktualnie dzieci mają drzemkę a ja po obiedzie relaksuje się przy kawce jeszcze dziś przed nami wizyta u lekarza...

                          Skomentuj


                            Odp: jak minął dzień?

                            Ja miałam ostatnie kilka ciężkich dni, na szczęście wszystko się klaruje. Fuksja mi chyba podmarzła, szkoda mi jej jak nie wiem. No ale może się odratuje.

                            zwyczaj, polecam po prostu KRS

                            Skomentuj


                              Odp: jak minął dzień?

                              Intensywnie Byłam na zakupach, w urzędzie, w pracy... i reszte czasu przeglądałam prywatne akademiki w Polsce bo chce zacząć podyplomówkę od Września. Także tak

                              Skomentuj


                                Odp: jak minął dzień?

                                jestem dziś niesamowicie zmęczona.. po prostu zmęczona niesamowicie cały dzień latam i załatwiam sprawy w urzedach, a to spacer, a to zakupy a to to i tamto.. A jeszcze kawy nie wypiłam.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X