Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Czesc kochane!!!!!

    Edziulka dobrze ze jstes słonce juz tu z nami - brakowało nam ciebie

    Sywlus kto tu o kim zapomniał? Pewnie ze pamietam - wołam wołam a tu nic ani echa no to przestałam hahahahahah

    Dotka znikłam wczoraj bo nikt zemna nie chciał pisac - no to sie obraziłam i poszłam z kolezanka na piwko do pub-u w mojim hotelu - no to oczywiscie pika za darmo(niestety) bo miłaysmy tylko na góra dwa isc ale wszyscy zaczeli stawiac i na szecsiu sie skaczyło-potem juz mowiłam ze wode chce bo ni mogłam wiecej i kawe, no i dzis z rana na basen zeby te toksyny wyrzucic teraz obiadek gotuje i do pracy.
    A te paczusie mmmmmmmmmmmm...... slina po kolana
    Klraciu tak jak mowisz kazda osoba jest egoista-ale zdrowy egoizm jeszce nikomu nie zaszkodziłBuziaczki słonce dobrze ze juz jestes
    Ana tesknimy!!!!!!

    Scaarletko wracaj juz!!!!!!!

    Gizelka jak samopoczucue????

    MamaKiC a ty gdzie słonce?????


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      oczekusia
      no szwagierka mi dzis uświadomiła ze mysle ciagle o dziecku ale podświadomie, również robiąc buciki dla dzieci na szydełku wiec chyba szydełko pójdzie w kąt, czekam az mi skaknka przyjdzie z allegro

      klareńko A powiedz Ty bierzesz jakies leki przy PCO
      ps: a na oczyszczanie polecam preparat colonix drogi ale miałam i chyba znów po niego sięgnę bo usuwa takie rzeczy ze pojecia nie miałąm ze w człowieku takie paskudztwa siedza ja piłam herbatke bo nie miałam kasy na pełny pakiet i na prawde byłam w szoku kiedy do wc chodziłam - bez szczegółów ;p
      Last edited by edzia7891; 28-05-2010, 14:47.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Edziula nie nie dawaj szczegułów hahahahahhahhahahahahah
        No to moze sobie skakanke na szydełku zrób

        Bobra ja spadam do pracy kochane papapapappapapappaap
        Miłego dzionka wszystkim zycze:P


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          no i co wróciłam i nikogo nie ma
          to zawijam kiece i lece

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Hej wpadlam sie tylko odmeldowac na dzis, ide ogladnac jeszcze moj serial i lulu. A jtro mam w planie upiec ten pyszny mieciutki rozplywajacy sie w ustach serniczek mnam ju go widze w wyobrzni slinka mi leci haha juz widze te Wasze minki sliniace sie Dbranoc kochane papa



            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              http://www.figa.pl/2-latek-nalogowym...nie-Wideo-a682

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Jestem zyje i wszystko jest jeszcze wporzadku.
                Ale to mile ze chociaz wirtualne psiapsiolki sie o mnie martwia
                U mnie wporzadku no moze poza mala deprecha ktora dopadla mnie kilka dni temu i trzyma mnie caly czas. Mam nadzieje ze nie dlugo przejdzie bo zwariuje z sama soba.
                Ewciu skoro sie zle czujesz nie ma sensu sie na sile zmuszac idac na ten slub wpadniesz do niej z prezentem jak juz lepiej sie poczujesz. A tak wogole to bylas juz u gina???
                Edziula widze ze wrocilas fajnie. Czym czlowiek wiecej mysli o dziecku tym gorzej dla niego samego psychika siada ale to tez zrozumiale a to tego nie ma M to juz tez inaczej jest gdyby byl to by pewnie ci nie powozli o mysleniu ale wierze ze sie uda jak tylko wroci. Ewcia jest tego przykladem lekarz mowil ze nie ma co sie nastawiac bo tym uchu a tu prosze fasolka sie tam rozgoscila i u ciebie jak i reszty tez tak bedzie.
                Klarcia u ciebie tez bedzie wszystko wporzadku a mamusia bedziesz cudowna
                Oczekusia ty to pracoholiczka bedziesz chyba za nie dlugo
                Dotka pochwal sie pozniej ta nagroda. Nie wazne co wazne ze jestCzasem nawet maly drobiazg moze czlowiekowi sprawic radosc niesamowita
                A Scarlet to murzynka wroci zapewne i bedzie nam tu wierszyk o murzynku pisac hihi


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  kacperkowa
                  a co sie dziej z Toba ?? wyżal sie
                  Mnie najlepiej jest jak sie zajme problemami innych, wtedy tak obsesyjnie nie mysle o swoich

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Czesc Kochane -ja tez tylko na chwilke po pracy odrazu wpadłam

                    MamaKiC dobrze ze juz jestes - bo sie martwiłam juz kochana-a co to cie gryzie kocahan?

                    Dotka - ale ci w dupe szczele -za ta sline - normalnie az trzy razy podskaczysz hahahahahahahahhahaha

                    Edziulka - ty juz tej kiecy tak nie zwijaj bo bedzie pomarszczona -szybciutko ja rozwijac i tu zostac

                    A o Scaarletce bedziemy za niedługo mówic tak
                    MURZYNKA BAMBO W KRAKOWIE MIESZKA
                    SPALONA DUPKE MA TEN NASZ KOLESZKA.......


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Wiedzialam Oczekusia ze ten sernik na Ciebie podziala haha wlanie siedzi sobie w piekarniku i sie piecze
                      Kacperkowa super ze wrocilas, melduj nam tu zaraz co to za problemiki Cie gryza, postaramy się im zaradzic. Co wiele głów to nie jedna
                      Edzial ten maly palacz to masakra a zwroc uwage jak profesjonalnie fajke trzma i sie zaciaga, ja tak nie potrafie bo nawet zaciagac sie nie umiem

                      a diz spospalam dluzej bo do 9, a potem na zakupach bylam i kupilam sobie kaszke Nestle malinowa od 4 miesiaca uwielbiam ja jest pyha zawsze sobie wiecej wsypie zeby gestsza byla


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        a ja mam w nosie wasze serniki, ja mam najpyszniejsza w świecie sałatke owocowa
                        i spadam dzis na babski wieczór
                        ruda chyba na prawde na terapie alkoholowa bedziesz mnie musiała wziac

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Czesc Kochane,
                          ja sie dzis wysmazylam na plazy i smutki mi przeszly.
                          Przesylam Wam troche slonka i spadam sie szykowac, bo idziemy sie zalac ze znajomymi
                          Udanego weekednu.



                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Edzia chyba razem na ta terapie alhocholowa bedziemy musiały isc:P
                            Tak mi sie marzy takie zimna piwko na tej plazy od Klraci, a po wszystkim tego serniczka od Dotki wszamac


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              rudi ale ja licho popiłam, ale plazy bym nie odmowiła zwłaszcza tej od Klarci
                              moze nam Scarletko przywiezie troche piasku to se piaskowinice zrobimy, a piwko to juz sie jakos zalatwi
                              To co teraz nie w krzakory a na plaże łazimy hahahhahaha

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                TAK TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                Na plażę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bo krzaczki zalało
                                Piaskownica tez jest dobra , Klarcia tez troszke piasku przywiezie(tylko zeby ciepły był kochane bo nie chce zeby mi dupa zmarzła )
                                Dotka bedzie nam ciasta piec i bedzie git
                                Ja nas zaopatrze w dostep do płynów hahahahhahaahahha

                                Dziewczyny idzecie z nami?


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X