Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    sorry dziwczyny ale musiałam to komus napisac bo własnie sie dowiedzialam ze zrobiła to znowu i poprostu az mna zatrzesło-ma prokurature za to na karku i grozi jej wiezienie bo tak jak powiedziałam nawet do lekarza nie poszła. Ale jak dla mnie to jest za mała kara


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      hejka, ja nie testowalam z rana tylko ok 18. jedna kreska byla bledziudka a druga mocna.dzisiaj sobie daruje i zobacze jutro-z reszta tempke rano mialam 36,4 a to12dc.
      oj z ta gwiadką to też łączę nadzieje
      oczekująca wiem co czujesz też nie moge tego pojąć jak można taklekceważyć ludzkie życie.
      Last edited by maluszek2981; 02-12-2009, 19:02.


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        oczekująca to przerażające co piszesz ale sama znam takie kobiety i wiem, że matki potrafią tak postępować. Aż słów mi brak jak bardzo mi wstyd za te kobiety. Bo tak jak mówisz, wiele z nas walczy o to dzieciątko latami,a los niesprawiedliwie je karze, a niektóre potrafią zabić własne dziecko. nigdy tego nie pojmę i nigdy tego nie zrozumiem. nie ma dla takich matek usprawiedliwienia. sa takie instytucje jak adopcje i zawsze jest wyjście z sytuacji.
        Widzę, że nas spora grupka testujących, ciekawe co będzie
        edziu ty też bądź dobrej myśli. Tak jak piszesz, że twoje rozregulowanie może być spowodowane stresem, zmęczeniem w pracy. kiedy tylko możesz odpoczywaj nie myśl czy się coś mogło zagnieździć czy nie, bo takie myślenie cię wykończy, a i tak tego już nie wyjaśnisz, myśl o przyszłości, o duzym dojrzewającym pęcherzyku hihihih..
        kaathrina to życzę udanego sklepowego szaleństwa. wpadnij pochwalić się na odległość co nakupiłas, od razu nasze humory poprawisz.
        Angel właśnie, żołnierze do ataku ja będę codziennie się z m przytulać do uzyskania właśnie tego pozytywnego wyniku. ponoć to pomoże spłodzić dziewczynkę. pożyjemy zobaczymy. oj jakbym chciała

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          oczekujaca przyjedz

          Scarlett, Oczekujaca dzieki za wsparcie
          Po prostu jestem tak przemeczona ze nie mam siły sie motywowac, ale czekam na te lepsze dni
          Mamy niby jeszcze tydzień robic to potem odpoczne i akurat powinna byc owulka wiec moze .... sie zaszaleje

          Też nie rozumiem czemu ci co nie chca dzieci je maja i zabijaja, albo porzucaja, a tacy jak my majacy wielkie pokłady miłosci dla dziecka nie moga go miec i nią go obdarzyc ....

          Skomentuj


            Wiem ze jest wiele takich kobiet które nie doceniaja jaki dar dostały od boga-ale dla mnie one nie moga sie nazywac matkami bo matka nigdy w zyciu by tak niepostapiłano ale koniec z tym tematem. Nie chce sie juz denerwowac

            Scaarlet tez słyszałam ze jak współzyjesz od po@ do owu ta sa wieksze szanse na dziewczynke bo plemniki zenskie zyja dłuzej ale sa wolniejsze. A meskie krócej ale sa szybciutkie Takze udanych dziwczynkowych staranek

            Edzie po prostu masz słabsze dni-dasz rade.A o pracy po prostu mysl ze idziesz tam odbebnic swoje i tyle nie denerwuj sie bo to tylko tobie szkodzi. Ja tez tak mysle o swojej pracy-odbebniam swoje i do domku gdzie czeka na mnie mój kochany mezus juz sie nia nie denerwuje bo to nie ma sensu tylko ja na tym traciłam i jeszcze bardziej jej nie nawidziłam.Nie kus bo przyjade hahahahahahaha

            Całuje wszystkie staraczki


            Uważam za szczęśliwego tego,
            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
            ale podziwiam i szanuję tego,
            który szczęcie stworzył sobie sam,
            który stworzył je silną wola i energią.
            Hippolyte Taine

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Witam miłe panie.Oczekująca bardzo Ci dziękuję za wsparcie,może masz racje co do tych tabletek,zacznę brać witaminki z kwasem foliowym.Życzę wszystkim staraczkom miłej nocki.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                ja tez uciekam, jutro z rańca do pracy. Spokojnej nocki życze. Trzymajcie się cieplutko


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Scaarlett, - my z mężem przytulaliśmy się dzień , dwa przed owulką i była dziewczynka a teraz wolałabym chłopca ale najważniejsze dla mnie jest to żeby dzidziuś był zdrowy.Uciekam i wszystkim życze miłej nocki


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    dla mnie też najważniejsze jest żeby dzidziuś był zdrowy, ale tak jak tobie chłopak, mnie marzy się córunia na chłopaka to ponoć prosto w owulkę i po niej celować całuski!

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Dziewczynki pamiętam jak kiedyś pisałyście że niektóre z Was biorą olej z wiesiołka na śluz, ile tabletek dziennie łkałyście? pozdrawia i życze wszystkim staraczkom miłego dnia !!!


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        witam wszystkie moje zapracowane dziewczynki! my od rana buszujemy, bo synek to istny telemaniak, ledwo oko otworzy,a juz leci do mojego łożka z pilotem krzycząc," baja, baja, baja!"
                        dotka nigdy nie brałam tego wiesiołka, więc nie jestem w stanie pomóc, ale jak mi nic nie pomoże to może się na niego skuszę.
                        mikołajki tuż tuż, wczoraj wieczorem zamówiliśmy z M. prezent dla Piotrusia. W tym roku wymyśliłam zmienić mu niemowlęce łożeczko na prawdziwą rajdówkę. Myślę, że młody oszaleje ze szczęścia

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          hej dziewczynki,

                          To ja celować będe na owulke, lub troche po, aby się udało

                          scaarlett-to tak jak moja Karolinka z tą bajką, z tym że ona i rano krzyczy baja i jak wróce z pracy to tez,super prezent dla synka wymyśliłaś, ja też myślałam o zmianie lóżeczka dla córeczki ale kupie jej na urodzinki.

                          miłego dzionka


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Cześć dziewczynki,no scarlet taki prezent dla syna to jest bomba !

                            dotka-z tym wiesiołkiem to jest tak że podobno pomaga ale trzeba go brać kilka cykli
                            agatka-bierz tabletki bo nigdy nie wiadomo

                            oczekująca -zgadzam się niektóre kobiety nie doceniają daru od boga!

                            edziu-jak czytałam twoje wypowiedzi to aż serce mnie zabolało,dziewczyno nie daj się,nie można tak dłużej,ja też mam chwilę zwątpienia ale się nie daję,dzień dwa i przechodzi ,jesteśmy w tym razem i razem pokonamy wszystko

                            Obecnie mam 17dc,oczekiwanie jak guma od majtek się ciągnie ale zaczynam porządki świąteczne to się czymś zajmuję po pracy.Czuję jakieś zwątpienie, że teraz się udało? zmęczenie? nie myślę tak intensywnie? ale wierzę że jest nam pisane,kobietki sama siebie nie poznaje co jest??miałyście tak?

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              hihihihi prze ancymonki te nasze dzieciaki. Mój młody, jak wrócimy ze spaceru popołudniu robi to samo co twoja Karolinka. W ogóle oglądałby cały dzień jakbym mu nie wydzielała
                              a co do łóżeczka, to musieliśmy już pomyśleć nad zmianą, bo Piotruś jest strasznie wyrośnięty i zaczyna mu się ciasno robić w małym łóżeczko. Poza tym jak myślimy o kolejnym dziecku, to chciałabym żeby przetrwało dla niego wymieni się tylko materac, kupi nową pościel i będzie super, a jak pozwolę mojemu diabełkowi buszować w nim jeszcze z pół roku to zostanie mi niestety jeden wielki strzęp

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Bajtel kochana wiem co przechodzisz, sama wymyśliłam tą gumkę od majtek, bo tak jak ty nie umiem czekać cierpliwie to nawet lepiej, że nie myślisz za intensywnie, bo i nie nakręcasz się, a jak fasolka się pojawi to będzie niespodzianka daj przepis na taki spokój, przetestuję, bo ja tak naprawdę, chodzę na rzęsach i czuję, że zbzikuję jak się nie uda!

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X