Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ginekolog kobieta czy mężczyzna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

    Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
    ja zawsze wybierałam facetów. Raz zdarzyło mi się pójść na cytologię do kobiety i.... Więcej do niej wrócę. Generalnie jakoś bardziej ufam facetom w tym fachu. Są chyba jednak delikatniejsi i bardziej wyrozumiali niż kobiety.
    Ja też odniosłam podobne wrażenie jak Ty Annaniol. Uważam, że mężczyźni są w tej dziedzinie lepszymi fachowcami


    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

      mi zawsze mówiono że mężczyzna jest delikatniejszy jesli chodzi o badania dlatego zawsze wybierałam mężczyzn i owszem nie narzekam U jednego to miałam niesamowitą wizytę gdy zaczął badanie powiedział abym się rozluźniła i wyobraziła sobie że jestem na wspaniałej słonecznej plaży. Pomyślałam chyba zwariował, bo jak podczas takiego małao przyjemnego badania można o karaibach myśleć

      Skomentuj


        #93
        Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

        mi to w sumie bez różnicy, najważniejsze by lekarz był dobry. z resztą i tak wiele informacji czerpię z internetu np. jak przygotować się do usg http://redtips.pl/dbam-o-zdrowie/lek...brzusznej.html . reszta to tylko formalności
        Niepoprawna romantyczka

        Skomentuj


          #94
          Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

          Dla mnie to obojętne, jeśli lekarz jest dobry to nie istotna jest płeć. Trafiła i na dobrego lekarza kobietę i mężczyznę, ale mam też przykre doświadczenia np. z dwoma mężczyznami lekarzami. Więc nie ma reguły.

          Skomentuj


            #95
            Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

            Kiedyś miałam obawy co do płci lekarza ginekologa, ale teraz nie mam już takich obiekcji. Od długiego czasu chodzę do pana ginekologa jeszcze dodatkowo nie polaka, ale to chyba był najlepszy wybór. W porównaniu do innych pań, z którymi miałam do czynienia to ten pan jest rewelacyjny xd

            Skomentuj


              #96
              Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

              Szanowne Panie,
              mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
              Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

              https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform

              serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
              Pozdrawiam

              Skomentuj


                #97
                Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                moja żona zdecydowanie woli mężczyznę, mówi że jest delikatniejszy niż kobieta

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                  Szanowne Panie,
                  mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
                  Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

                  https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform

                  serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
                  Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                    Zdecydowanie mężczyzna, wydaje mi się bardziej delikatny. Kilka razy byłam u pani ginekolog i była jakaś taka niemiła, może po prostu jest taką osobą. Nie chce generalizować.

                    Skomentuj


                      Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                      ja byłam dwa razy u kobiety i powiem mało przyjemne. A lekarz mężczyzna był przyjemniejszy nie odczuwałam aż tak dyskomfortu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                        Byłam zarówno u mężczyzny jak i kobiety. I powiem szczerze, że mężczyźni są o wiele delikatniejsi w tej dziedzinie. Mam do nich większe zaufanie


                        Skomentuj


                          Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                          A ja jakoś wolę kobiety. Łatwiej jest mi się otworzyć i jakiś taki mniejszy wstyd. Może też dlatego, że raz byłam u mężczyzny i bardzo mnie zraził do siebie.

                          Skomentuj


                            Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                            Ja zawsze mówiłam ze jak ginekolog to mężczyzna, ale teraz to uważam ze to zależy od tego jakie ma podejscie do pacjentki.
                            Cjodziłąm zarówno do kobiety która była bardzo miła, delikatna i tak samo było z mężczyzną. trzeba po prost dobrze trafić

                            Skomentuj


                              Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                              No właśnie. Raz wtedy poszłam do mężczyzny wybrałam go ze względu na doświadczenie i tytuł doktora, a okazał się tak nieprzyjemny, że nie ma co patrzeć na tytuły.

                              Skomentuj


                                Odp: ginekolog kobieta czy mężczyzna

                                Ja w ciąży chodziłam do mężczyzny może dlatego, że nie ma u mnie w mieście dobrego ginekologa kobiety jakoś mi to nie przeszkadza i uważam, że to tylko praca a dla mnie konieczność. Szczerze to nawet nigdy nie byłam u ginekologa kobiety

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X