Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    No u mnie niecałe 2 tyg.zostały i wszystko będzie jasneNie spodziewam się cudu i pewnie znowu będzie jedna kręcha ale najgorsze jest to czekanieA czas się ciągnie jak guma od majtek i to tych babcinych
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Melduję się na kawko-herbatce. Dobrze,ze dziś mam mało lekcji, to mogłam zrobić to badanie. W tym tyg.już powinno być-około środy. Dowiedziałam się,że są 2 metody wykrywania tego gówna-jedna wykrywa wczesna chlamydie, a druga stara, tzn.długo zakorzeniona w organizmie. Jak tak patrzyłam na wyniki mojego m, to wyszło u niego, że ma ją wczesna, bo w tej drugiej metodzie wyszedł wynik ujemny. Także mam cichutką nadzieję,że po serii antybiotyku ją wykurzyliśmy! A pogoda okropna we Wr.Pochmurno i zimno Jak rano zobaczylam ten ziąb, to już miałam zły humor Ale czekoladka od ucznia z okazji naszego świeta poprawiła mi go
      Ewciu niestety tak to jest,że jak się staramy, to się nakręcamy. Staraj się o tym nie myśleć i zajac czyms głowę i ręce-to pomagaI oby króliczek był łaskawy hihi-trzymam kciukasy
      Edzia z niecierpliwoscia czekam na Twoj wynik!!!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MOJE KOCHANE KOBITKI!!!!NIECH ŻYJĄ KOBIETY!!!!!!!

        mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
        gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
        Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
        Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
        Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dziękujemy Gizelko i dla Ciebie też coś mamy


          Na forum mamusiek dziewczyny poruszaja temat zakupu ciuszkow dla maluszkow, oj jak ja tez bym juz chciala, bo teraz na takie slicznosci mozna natrafic, ach az zazdroszcze tego


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            wszystkiego naj naj naj dla moich kobietek!!!


            ewcia słonko nie będę cię dzisiaj kopać, bo i siebie powinnam wiem, co to znaczy, przechodzę to samo. z jednej strony zrezygnowaliśmy, a z drugiej nie ma chwili gdybym nie pragnęła tego dziecka smutno mi i źle z tego powodu tak samo jak tobie! trzymaj się kochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa buziaka gorącego przesyłam
            ana ja właśnie zrobiłam te dwa badania na chlamydię, wczesną i tą późną. na jedną trzeba czekać 7 dni, a na drugą 10! jakaś masakra, no ale jak trzeba, to trzeba

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              A ja z okazji Dnia Kobiet życzę Nam, by spełniło się nasze największe marzenie - dzidziuś!! Reszta jakoś będzie

              Scarlet strasznie długo musisz czekać, ale oni pewnie to gdzieś wysyłaja i nie robią na miejscu. U mnie robią na miejscu. Uśmiechnij się kochana: Zobaczysz,że wyplenią u Ciebie to, co przeszkadza i nim się obejrzysz-będziesz drugi raz mamą!! Słuchaj wróżki Anny Już tylu osobom wywróżyłam hehe

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ana kochana żeby twoje wyniki były jak najlepszeScarlet kochana moja poczekasz chwilkę i bedziesz pewna że nic nie zagraża twojej fasolceBędzie dobrze.A ja no cóż przeżyje jakoś.Nie mam innego wyjścia
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  oj kiedy to będzie, kiedy to będzie...
                  brak tu naszej oczekującej, bo już marudzimy hahahaha

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    No Oczekujaca by nas w dupsko zlała Niech przychodzi prędkoBędzie szybciej, niż myslisz Scarlet. Tylko nie trać nadziei i wiary. Ewciu czekam na te wyniki z niecierpliwością!Choc czas i tak szybko zleciał od stycznia, to jeszcze te parę dni wytrzymamLecę na korki. Zajrzę wieczorkiem. :***** I głowa do góry,cyce do przodu i uśmiech na buzi!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Witam wszystkie forumowiczki,

                      Jestem tu nowa, staram sie o dzidziusia od ponad 2 lat. Moge sie do Was przylaczyc??


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Jasne że mozesz do nas dołączyćNapisz coś więcej o sobie
                        Oj jak Oczekująca wróci z tego urlopu to dopiero będzie kopała tyłki
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witajcie dziewczynki
                          na pocztaku chcialabym zlozyc wam zyczenia z okazji naszego swieta


                          Dziewczynki wierze w Was i wasze mozliwosci i checi to bedzie takie nie spodziewane. Scarlet kochana ale nikt ci nie kaze zaprzestawac staraniom ani pragnoac tylko najlepiej to dowiedziec sie czy masz w sobie jakies swinstewko ktore robi takie ze rzeczy w twoim organizmie Wy tak powoli stopniowo bedziecie z tamta uciekac zobaczycie


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            witamy nową koleżankę! zostań z nami, bo tu u nas i miło i wesoło
                            mamakacperka buziak dla ciebie za te twoje pozytywny! dziekuję

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Mam 24 latka, od poltora roku mieszkam we Wloszech. Od ponad dwoch lat staramy sie o dziecko, niestety bez efetkow. Mam troszke problemow ginekologicznych (PCOS + endometrioza), mam za soba dwa zabiegi usuwania polipow, a jakby tego bylo malo moj narzeczony ma dispermie. Nie poddajemy, o nie . W tym miesiacu, jak tylko laskawy okres zechce nadejsc, ide na badanie HSG, a potem Clo i inseminacja. I mam nadzieje, ze sie uda.
                              Postanowilam do Was przylaczyc, zeby czas oczekiwania minal jak najszybciej i mozliwe bezstresowo. W kupie razniej .

                              Postaram sie przejrzec poprzednie posty, zeby sie z Wami lepiej zapoznac .

                              Dzis dzien kobiet, wiec zycze wszystkim Kobieta spelnienia marzen!


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Wszystkiego naj!!!!!!!!moje kobietki!
                                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X