Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Odpieluchowanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odpieluchowanie

    jakie są wasze doświadczenia w tym temacie? Kiedy najlepiej zacząć ten proces u naszych dzieciaczków? Jak to było u Waszych dzieciaków? Cenne uwagi chętnie przyjmę
  •    
       

    #2
    Odp: Odpieluchowanie

    Polecam, jak najczęstsze wysadzanie malucha no i pieluszki z niższej pułki nie wygoda sprawią ze maluch nie bedzie chciał ich tak często zakładać a nie raz własnie w nich bardziej czuć mokro ( nie wchłaniają wszystkiego co wypływa)
    no i np. w domu jeśli temperatura na to pozwala puszczać malucha bez pieluszki, najlepszy okres na odpieluchowanie to wiosna lato

    Skomentuj


      #3
      Odp: Odpieluchowanie

      Bardzo dobrym pomysłem jest zakup gorszych pieluszek aby dziecko miało mokro- zapamiętam
      Kiedyś słyszałam, że nie powinno się kupować tych odjechanych nocniczków z melodyjkami itp. Dziecko ma wiedzieć, że nocnik to nie zabawka i siada tu tylko aby zrobić siusiu a nie słuchać muzyki. Swojego zdania na ten temat jeszcze nie mam ale sądzę, że jest w tym sporo racji.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Odpieluchowanie

        Mikka co do nocnika.... warto aby maluch wybrał je sam.
        Mała miała u babci grający nocnik i jakiś wiekszych efektów nie było, ja ją mobilizowałam aplikacją ze zwierzątkami czyli dodatkowo nauka odgłosów

        Skomentuj


          #5
          Odp: Odpieluchowanie

          ja jestesmy w trakcie odpieluchowania Zosia tzn na swoj sposób potrafi pokazać iz chce zrobić kupke na nocnik - i od jakiegos czasu kazda kupka laduje w nocniczku i jestem z niej starsznie dumna wiem wiem ze jest jeszcze Mała i ma na to czas ale cos juz sygnalizuje, a nocniczek mamy najzwyklejszy własnie bez melodyjek itp. i tak jak mikaasłyszalam ta opinie iz lepiej postawic na taki zywkly

          Skomentuj


            #6
            Odp: Odpieluchowanie

            Ja jestem za tym aby odpieluchowac dziecko wtedy kiedy jest na to gotowe nigdy wczesniej bo to szkoda czasu.Mój najmłodszy został odpieluchowany w wieku 2 lat i 2 mies był wtedy tak gotowy że poszło gładko w przeciagu kilku dni.


            Skomentuj


              #7
              Odp: Odpieluchowanie

              temat dla mnie dość odległy. ale myślę ze jak dziecko skończy roczek to zacznę odstawiać pampersy trochę wcześniej będę sadzać na nocnik

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Odpieluchowanie

                moja jeszcze na noc ma zakładanego pampersa Jeszcze nie zdarzyło się aby w nocy wołała na nocnik Może w lato już lepiej pójdzie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Odpieluchowanie

                  Kurcze u nas tragedia . Coś czuje że mała szybciej na nocniku będzie kumała niż on. Mała już tydzień na nocnik sadzam i pięknie sika, nawet długo nie musz czekać a on słowo nocnik to już białej gorączki dostaje

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Odpieluchowanie

                    Mialam plan zacząć odpieluchowywać Majkę w wakacje, miałabyn wtedy 2 latka, ale dziś byłysmy na placu zabaw i mama takiej dziewczynki w tym samym wieku mówiła że od wczoraj puszcza małą bez pampersa, teraz tak się zastanaiwam czy dobrze robie tak odkładając?

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X