Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

własny biznes jak zaistnieć w sieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

    Udzielanie się w mediach społecznościowych czy forach można ogarnąć samemu, ale pozycjonowanie rzeczywiście lepiej zostawić fachowcom. Dobre efekty przynosi też marketing treści, można też spróbować wdrożyć kampanię na serwersms, ty bardziej, że system jest do przetestowania za darmo.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

      Chcąc zaistnieć z biznesem w sieci, na pewno niezbędne jest pozycjonowanie. Poza tym radziłabym zadbać o odpowiednią identyfikację wizualną firmy tj. oryginalny logotyp i spójne materiały reklamowe. W tej kwestii może pomóc studio graficzne studioxs.pl, firma działa kompleksowo.

      Skomentuj


        #33
        Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

        A może prowadzenie bloga modowego? To teraz takie popularne... A jak się czyta, Kasia Tusk zarabia po kilkadziesiąt tys zł miesięcznie.

        Skomentuj


          #34
          Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

          Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
          A może prowadzenie bloga modowego? To teraz takie popularne... A jak się czyta, Kasia Tusk zarabia po kilkadziesiąt tys zł miesięcznie.
          to ładną kaskę zbiera, tylko że akurat Kasia Tusk to dzięki ojcu jest znana, więc ma łatwiej, ja osobiście modowych blogów nie lubię, wolę te o dzieciach

          Skomentuj


            #35
            Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

            Kiedyś pamiętam, chwaliła się ile ma wyświetleń - i wyszło, że to najpopularniejszy blog modowy w Polsce. Zarabiała po około 40-50 tys zł miesięcznie. Nie wiem jak jest teraz. Pewnie mniej, bo wiadomo, nie jest juz tak popularna jak kiedyś. A sposobów zarabiania na stronie jest dużo: http://www.e-etat.pl/category/zarabianie-na-stronie/
            Ale wiadomo, że wszystko opiera się na ruchu, statystykach. Im większy ruch, tym zarobek jest większy.

            Skomentuj


              #36
              Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

              Aby zaistnieć w sieci musiałabyś załozyć konto na facebooku czy też instagramie i promować własną firmę. Ja ostatnio czytałam artykuł o ten http://praca.gratka.pl/poradnik/art/...t,t,id,tm.html o zmianie pracy bo moja doprowadza mnie do szału boję się, że wypale się totalnie .A może własna firma byłąby dobra co myślicie?

              Skomentuj


                #37
                Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                Pierwszym krokiem do istnienia w sieci jest strona internetowa, to proste, prawda? Jednak nie każdy biznes takową ma a w internecie chce być....Dlatego warto zainwestować (bo to przecież inwestycja) i zbudować stronę, która będzie wizytówką naszego biznesu. Specjaliści zawodowo zajmujący się tworzeniem stron www na pewno pomogą dobrać funkcjonalności strony, domenę, doradzą na każdym etapie tworzenia strony.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                  Należy zacząć od stworzenia profesjonalnej strony internetowej, później zadbać o jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach, a na końcu o reklamę - przede wszystkim w Google AdWords i mediach społecznościowych, choć dobrym pomysłem jest też marketing szeptany.
                  http://odpowiedzi.com.pl/home/21-mul...wiedziami.html – testy multiselect

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                    Czasami posiadanie profilu firmy na portalach społecznościowych może nie przynieść oczekiwanego skutku ze względu na to, że możemy pozostać rozpoznawalni tylko w wąskim gronie znajomych, ewentualnie jeszcze ich znajomych. Przy rozwijającym się biznesie to nie wystarcza więc lepiej skorzystać z usług firmy, która ma doświadczenie w pozycjonowaniu stron i wie, co zrobić żeby nasza firma zyskała klientów . Moi rodzice prowadzą własny biznes i też właśnie skorzystali z usług firmy http://www.nowapozycja.pl/oferta.html . Dzięki temu mają pewność, że zainteresowanych osób będzie przybywać.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                      Może nie z wszystkiego co się da ale same logiczne postępowanie w sieci jest czymś bardzo skutecznym. Taki filmik warto sobie zrobić http://reklamowefilmy.pl

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                        Moim zdaniem jeśli chcemy, by nasz biznes zaistniał w sieci, to musimy postawić na współpracę z firmą, która specjalizuje się w marketingu internetowym. Bizzit zna się na tworzeniu stron, zwłaszcza tych zoptymalizowanych pod SEO, pozycjonowaniu, marketingu szeptanym i content marketingu. Myślę więc, że warto zapoznać się z ich ofertą i podejść do sprawy w sposób kompleksowy. Wtedy możemy być pewni sukcesu.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                          hej,
                          Myślę o za istnieniu w sieci teraz jest bardzo prosto. Przede wszytkim mamy facebooka. Wstawiamy naszą stronkę na fb robimy fan page i wsszscy nasi znajomi ją widzą. Już około 300 osób zna naszą stronkę. Do tego trzeba dodać ich znajomych. Można robić filmiki pod branżę np ja pracuję w http://pogrzebypraga.pl niby stronka z pogrzebami ale posiada swój kanał na youtube gdzie z tamtą też przyciąga unikalnych użytkowników.
                          Kolejnym sposobem jest google+ tam też możemy zebrać kolejne grono na naszą stronę. Dla ambitnych Twiter.
                          To są metody darmowe gdzie możemy za darmo pozyskiwać klientów.
                          Do tego możemy kupić jakąś reklame addwords lub umieszczać artykuły sponsorowane na portalach społecznościowych.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                            Jak zaistnieć w sieci...wszystko już było, ja ostatnio wpadłem na taki pomysl, żeby isc za moda i zalozyc biuro wirtualne , jest to super prestiż dla firmy, bo biuro jest w warszawie

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                              Myślicie, że powiadomienia sms z informacją o aktualnym stanie zamówienia i rabatach, to dobry pomysł?

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                                Żaby zaistnieć w sieci trzeba przede wszystkim mieć profesjonalną stronę, najlepiej przystosowaną pod urządzenia mobilne. Warto też założyć fanpage na facebooku i zainwestować w reklamę, np. w Google AdWords i marketing w serwisach społecznościowych (tutaj swego czasu zamówiłam kompleksową kampanię reklamową http://greenparrot.pl/nasza-oferta/kampanie/ ). Ważne jest też pozycjonowanie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X