Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co preferujecie w te...dni?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Co preferujecie w te...dni?

    Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
    To chociaz zrób morfologie i zelazo prywatnie cena ze 20 zl wiem ze sama morfologia u nas kosztuje ok 11 zł.
    A jak nie do rodzinnego to idz do ginekologa powiedz ze masz takie okresy spore i zle się czujesz i podejzewasz anemie po za tym ze planujesz kolejna ciąze i chcesz miec pewnosc ze jestes zdrowa- muszę tam pojechac do Ciebie bo widze ze sama się boisz wykłócić-oni są jak dupki od sranie zeby 1 x w roku zlecac badania.
    Pierdu ,pierdu "jadłowstręt" i przyszłaś się na niego leczyć.....jakie czopki...
    No zrobię te badania ale po wypłacie proszę mi tutaj nie krzyczeć. Nie wiedziałam,że są badania na żelazo muszę poczytać o tym necie. koliberek Ty gdzieś pisałaś,że jakieś tabletki brałaś na przytycie,bo też miałaś problem z niedowagą. Możesz mi podać nazwę? Czy one były na receptę?



    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Co preferujecie w te...dni?

      ja kiedys bylam koscista!! wyjechalam do niemczech tam calkiem inne zarcie po powrocie do Polski bylam grubsza o 10 kg pozniej pociazy schudlam bardzo duzo i przez ro kwygladalam jakbym miala anoreksje a pozniej jak dzieci skonczyly rok jakos mi stresy odeszly w maire sie wysypialam wiec siedizla m do 24 ogladajac jakies filmy caly czas jedzac a to lody a to popcorn a to pizze sobie zamawialismy i tak dluzszy okres i przytylam znow. Teraz sie odchudzam bo wygladalam juz nei bardzo jestem na dobry metapie bo zrzuciłam juz 2 kg

      Skomentuj


        #33
        Odp: Co preferujecie w te...dni?

        Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
        ja kiedys bylam koscista!! wyjechalam do niemczech tam calkiem inne zarcie po powrocie do Polski bylam grubsza o 10 kg pozniej pociazy schudlam bardzo duzo i przez ro kwygladalam jakbym miala anoreksje a pozniej jak dzieci skonczyly rok jakos mi stresy odeszly w maire sie wysypialam wiec siedizla m do 24 ogladajac jakies filmy caly czas jedzac a to lody a to popcorn a to pizze sobie zamawialismy i tak dluzszy okres i przytylam znow. Teraz sie odchudzam bo wygladalam juz nei bardzo jestem na dobry metapie bo zrzuciłam juz 2 kg
        U mnie to problem bardziej z psychiką. Za dużo by opowiadać. Trochę się przeżyło już w życiu ...skutek uboczny niedowaga. Ale Was męczę tym tematem. Sorki kobitki.



        Skomentuj


          #34
          Odp: Co preferujecie w te...dni?

          Nie na przytycie - po urodzeniu Oli nie pozwoliłam zeby to co napakowałam w ciązy całkiem spadło i od razu brałam nawet przy karmieniu antykoncepcyjne tabletki. Tata mi zrobił taką mieszankę ziół na apetyt ale juz po karmieniu piłam jakiś czas i zostało mi po ciązy dodatkowe 6kg i je pilnuje zeby nie spadły. Bo ja mam tak ze wystarczy ze jestem w dzien zajęta albo jakis remont przestaje myslec o jedzeniu i od razu 2 kg do tyłu. Mam bardzo szybką przemiane materi i nie jedząc racjonalnie trace na wadze.
          Jak urodziłam Monikę i Grzeska nie brałam w tedy tabletek i jak w ciazach tyłam po 26,27 kg to potem traciłam w miesiąc ze 30 i tak wygladałam jak hak.
          Koszmar jedni nie mogą schudnąc a ja nie mogę utrzymac normalnej wagi.

          Agibbe jesli niechcesz jeśc tabletek to zioła poproś w zielarni na łaknienie i poprawe apetytu bo duzo nie trzeba aby się wpędzić chorobę psychiczną jaką jest anoreksja czy bulimia.
          Albo zapisz się do dietetyka tez moze opracuje Ci specjalną dietę.
          Ja popytam taty co to były za zioła co mi dał, teraz zrobił Monice mieszankę na trądzik i tez po nich apetyt dostała.


          Skomentuj


            #35
            Odp: Co preferujecie w te...dni?

            Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
            Nie na przytycie - po urodzeniu Oli nie pozwoliłam zeby to co napakowałam w ciązy całkiem spadło i od razu brałam nawet przy karmieniu antykoncepcyjne tabletki. Tata mi zrobił taką mieszankę ziół na apetyt ale juz po karmieniu piłam jakiś czas i zostało mi po ciązy dodatkowe 6kg i je pilnuje zeby nie spadły. Bo ja mam tak ze wystarczy ze jestem w dzien zajęta albo jakis remont przestaje myslec o jedzeniu i od razu 2 kg do tyłu. Mam bardzo szybką przemiane materi i nie jedząc racjonalnie trace na wadze.
            Jak urodziłam Monikę i Grzeska nie brałam w tedy tabletek i jak w ciazach tyłam po 26,27 kg to potem traciłam w miesiąc ze 30 i tak wygladałam jak hak.
            Koszmar jedni nie mogą schudnąc a ja nie mogę utrzymac normalnej wagi.

            Agibbe jesli niechcesz jeśc tabletek to zioła poproś w zielarni na łaknienie i poprawe apetytu bo duzo nie trzeba aby się wpędzić chorobę psychiczną jaką jest anoreksja czy bulimia.
            Albo zapisz się do dietetyka tez moze opracuje Ci specjalną dietę.
            Ja popytam taty co to były za zioła co mi dał, teraz zrobił Monice mieszankę na trądzik i tez po nich apetyt dostała.
            Byłabym bardzo wdzięczna jakbyś spytała się taty. Przemianę to ja mam też mega szybką. Mąż ok 2 godziny po obiedzie jest nadal pełny a mi jeździ w brzuchu jakbym przez cały dzień nic nie jadła. Mój problem to trochę złożony jest. Każdy mi powtarzał,że po 30 to się u Ciebie zmieni. Du..a za przeproszeniem...nic się nie zmieniło i jeszcze bardziej przez to się pogrążam. Nie chce już mi się czasami tłumaczyć czemu taka chuda jestem. No i denerwują mnie komentarze typu: przecież wystarczy więcej jeść.



            Skomentuj


              #36
              Odp: Co preferujecie w te...dni?

              Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
              Byłabym bardzo wdzięczna jakbyś spytała się taty. Przemianę to ja mam też mega szybką. Mąż ok 2 godziny po obiedzie jest nadal pełny a mi jeździ w brzuchu jakbym przez cały dzień nic nie jadła. Mój problem to trochę złożony jest. Każdy mi powtarzał,że po 30 to się u Ciebie zmieni. Du..a za przeproszeniem...nic się nie zmieniło i jeszcze bardziej przez to się pogrążam. Nie chce już mi się czasami tłumaczyć czemu taka chuda jestem. No i denerwują mnie komentarze typu: przecież wystarczy więcej jeść.
              moj maz jest strasznie chudy przy wzroscie 193 wazy zaledwie 79kg, ale on ma tak ze zje snaidanie o tej 11 zanim wstanie j robie obiad na 13 to on nie chce bo najadla sie na sniadaniu potem mu sie nie chce robic nic i odgrzeje obiad o 16 i mowi ze jest napchany i kolacje albo zje ja kdluzej siedzi albo nie i idzie spac... doatkowo nic nie cwiczy, piwko tez lubi strzelić ale grzuch ma doslownei wklęsły!! Tylk oze wlasnieu niego ro problem taki ze malo je;/ Dlatego rozumiem Cie jak trudne jest przytycie i jak ciezko sluchac co chwila boze wygladas jak szkielet, ty cos jesz? raz nawet uslyszalam komentarz ze na jedzenie nas nie stać bo maz taki chudy....

              Skomentuj


                #37
                Odp: Co preferujecie w te...dni?

                Agibbe Wysłałam Ci na priwate.... Tak masz pić dozywotnio jak juz w nic nie wleziesz to chwile mozesz odstawić , ale pilnie trzymaj sie przepisów bo takie niecedzone zioła mogą zaszkodzić. Ja dałam rade ty tez dasz
                Last edited by koliberek71; 12-04-2013, 18:04.


                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Co preferujecie w te...dni?

                  Ja po prostu leże, grzeję się, nie jem ciężkich rzeczy itp. Wszystko musi być delikatnie i nie męczyć mi organizmu.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Co preferujecie w te...dni?

                    Zwykle nie mam zachcianek. Ale teraz zjadłabym dosłownie wszystko.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Co preferujecie w te...dni?

                      pizza, ale jednak daję sobie po łapkach i staram się nie zamawiać, bo niespójniej mam problemy z większymi bólami brzucha

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X