Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co preferujecie w te...dni?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co preferujecie w te...dni?

    Mam pytanie czy uzywacie podpasek czy tamponów.....jest tyle opinii o tamponach że chce poznać wasze zdanie.
    Osobiście używam tamponów bella już od 20 lat i nigdy nie miałam nawet nadzerki najgorszą karą było po porodzie nosić podpaski
    Last edited by koliberek71; 06-04-2013, 17:20.


  •    
       

    #2
    Odp: Co preferujecie w te...dni?

    ja roznie jak podpaska raz tampon, podpaski zazwyczaj n noc, a jesli chodzi o tampony to uzwywam tylko O.B

    Skomentuj


      #3
      Odp: Co preferujecie w te...dni?

      Ja muszę stosować jedno i drugie naraz. Mam tak obfity okres,że przeciekłoby gdybym miała tylko podpaskę albo tampon. Kiedyś w pracy miałam taką wpadkę. Koleżanka musiała przywozić mi ciuchy na przebranie



      Skomentuj


        #4
        Odp: Co preferujecie w te...dni?

        I wszystko jest w pożądku? Nic ci nie jest,moja mama jak miała obfite okresy to stwierdzili miesniaka u niej, kurcze to nie jest normalne nie wiem bo sama mam tak wam raz


        Skomentuj


          #5
          Odp: Co preferujecie w te...dni?

          Jestem chuda jak patyk ale nie sądzę żeby to miało z tym związek. badania miałam porobione więc raczej wszystko w porządku. Ginekolog nigdy do tego się nie doczepił. Trochę też mnie to dziwi,bo jak słyszę,że niektóre mają okres 3 dni i tylko parę kropelek krwi to zastanawiam się czy oby na pewno ze mną wszystko w porządku.



          Skomentuj


            #6
            Odp: Co preferujecie w te...dni?

            Ja przy tabletkach mam drugi dzień taki obfity a ogólnie 5dni ale z tego co piszesz to Ty masz krwotoki ja to bym sobie USG zrobiła bo przy takiej twojej figurze i takim okresie jeszcze gdzieś zaslabniesz


            Skomentuj


              #7
              Odp: Co preferujecie w te...dni?

              Agibee, ja niestety tak jak ty całe życie mam obfite miesiączki. W pierwsze 3 dni to i tampony (tylko OB pro comfort) i podpaski nosze. I to tampony super. Na noc też i to i to i jeszcze muszę w pierwsze noce wstawać, żeby zmieniać.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Co preferujecie w te...dni?

                No to ja wam współczuję my kobiety powinnysmy jeździć autobusami za darmo jako honorowi dawcy


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Co preferujecie w te...dni?

                  Ja mam 5 dni z czego pierwsze 2 w miare mocniejsze a kolejne 3 juz delikatne. Moja siostra ma podobnie jak Ty Aga, czesto przez to wpada w anemie, wyjdzie i znow, ale ona ma jakies problemy i w ciaze zajsc nei moze;/

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Co preferujecie w te...dni?

                    Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
                    Ja przy tabletkach mam drugi dzień taki obfity a ogólnie 5dni ale z tego co piszesz to Ty masz krwotoki ja to bym sobie USG zrobiła bo przy takiej twojej figurze i takim okresie jeszcze gdzieś zaslabniesz
                    Weź mnie nie strasz. Jakoś do tych moich obfitych miesiączek zdążyłam się przyzwyczaiłam i myślałam nawet ,że to normalne tzn. jedna ma obfite a druga mniej. Przy najbliższej wizycie poruszę ten temat.



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Co preferujecie w te...dni?

                      Napisane przez TusiaAJN Pokaż wiadomość
                      Agibee, ja niestety tak jak ty całe życie mam obfite miesiączki. W pierwsze 3 dni to i tampony (tylko OB pro comfort) i podpaski nosze. I to tampony super. Na noc też i to i to i jeszcze muszę w pierwsze noce wstawać, żeby zmieniać.
                      To witaj w klubie. Ja pierwszej nocy przeważnie mam upaćkaną bieliznę.
                      Do tego 2 razy w roku mam straszne bóle połączone z biegunką , dreszczami, gorączką. Wtedy muszę wziąć wolne w pracy,bo nie funkcjonuję normalnie. Jakbym miała tak co miesiąc to bym oszalała.



                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Co preferujecie w te...dni?

                        eee rob synka 9 miesiecy okresu z glowy bedzie hehe

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Co preferujecie w te...dni?

                          Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                          eee rob synka 9 miesiecy okresu z glowy bedzie hehe
                          Więcej nawet. Karmiąc piersią miałam ok 4 miesiące dodatkowej przerwy od okresu



                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Co preferujecie w te...dni?

                            Agibee a nie próbowała regulować tego tabletki Boże ja bym się wykończył bardzo ci współczuję


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Co preferujecie w te...dni?

                              nie no rozmowa z lekarzem wskazana a jak nic nie pomoze to moze zmienic lekarza? skorzystac z rady innego? A wyniki masz wporzadku? anemi nei masz?? moja siostra to non stop na tabletkach jakies witaminy zelazo itp

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X