Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wasze patenty.....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wasze patenty.....

    Dziewczyny czy macie jakieś swoje patenty? coś co zastosowałyście lub stosujecie w domu wymyslonego przez was, jakieś zamienniki?
    Jak to w przysłowiu -" Potrzeba matką wynalazku"
    Wiele rzeczy teraz jest dostępnych w sklepach ale nie zawsze jest czas je kupić lub jak w moim przypadku dawniej nie wiele było dla dziecka.
    Wymysliłam ochraniacz do łozeczka z poduszek na taborety.


  •    
       

    #2
    Odp: Wasze patenty.....

    hmmm... ja np. z dzieciakami wybieram najfajniejsze ich rysunki, kupujemy antyramy i tworzymy w ich pokoju mala galerie sztuki... w ten sposob sciany nie beda pomazane przez kredki, tapeta niepotrzebna i mniej wiecej raz na 2tyg wymieniami obrazki


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wasze patenty.....

      Super pomysł bo mi na lodówce brak miejsca na arcydzieła Olki


      Skomentuj


        #4
        nieprzyjemny zapach z WC

        Kibelek umylam, dokaldnie w srodku an okolo, wszystko wysprzatane a jakos tak smierdzi padlina?! dlaczego??
        jak si pozbyc takiego zapachu
        zapalilam tam kadzidelko i jest o wiele lepie jale pewnie zaraz minie i znow pojawi sie cuchnacy odor :|
        skad to??

        Skomentuj


          #5
          Odp: nieprzyjemny zapach z WC

          Może coś w rurze utknęła proponuje kreta na noc bo jak zalejesz domestosem to będzie smierdziec chlorem


          Skomentuj


            #6
            Odp: nieprzyjemny zapach z WC

            Ja też bym spróbowała z kretem żeby tam porządnie przeżarło to co utknęło...



            Skomentuj


              #7
              Odp: Wasze patenty.....

              ten patent z obrazkami fajny pomysł... faktycznie dobre rozwiązanie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wasze patenty.....

                Ja zrobiłam baldachim nad łóżeczko z firan , takich gładkich woalowych, super wyszło

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wasze patenty.....

                  a na to to ma działać? czy po prostu ładnie wygląda ?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wasze patenty.....

                    hehe, ja kupiłam dywanik na deskę sedesową i nie można otworzyć toalety tak by nie spadała, bo dywanik jest gruby, to zrobiłam na szydełku ozdobny sznureczek i haczyk ze starego wieszaka nie potrzebnego, dzięki temu deskę można zaczepiać haczykiem hehe

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: nieprzyjemny zapach z WC

                      też proponuję kreta na noc, a poza tym by usunąć ten osad głęboko siedzący, takie specjalne tabletki są do osadu, wrzucasz ją na noc i rano kibelek jest czysty.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wasze patenty.....

                        Fantastyczną opcją na praktyczny wystrój łazienki oraz kuchni są tapety. Nie przypuszczałam, że są obecnie tak modne. Pozazdrościłam mojej siostrze, gdy po remoncie zastosowała je u siebie i też tak zrobiłam. Same zerknijcie na asortyment tego sklepu https://innetapety.pl/tapety-do-kuchni-i-lazienki . Prawda, że jest w czym wybierać? Bardzo łatwo utrzymać je w czystości i dają tyle uroku.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X