Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak wygląda siedzenie w domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak wygląda siedzenie w domu

    Czy będąc na urlopie wychowawczym zdarzyło wam się usłyszeć, że siedzicie w domu. Nie wiem, jak wy, ale ja marzyłam o siedzeniu, bo pracy przy dzieciach było tyle, że nie wiedziałam, w co ręce włożyć.

    Zobaczcie, jak inni widzą nas- mamy!
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Jak wygląda siedzenie w domu

    Mi nie udało się zostać na wychowawczym, mając dwójkę dzieci i chodząc do pracy wiem co to obowiązki domowe...tez czasem nie wiedziałam w co ręce włożyć, od czego zacząć, czasem chciałam po prostu rzucić się na łózko i odpocząć, budując plan dnia udało nam się wspólnie z pracującym mężem wybrnąć z tej sytuacji...mamy czas na wszystko i na zabawę z dziećmi i wizyty w salonach piękności i na prace, wspólne spacerki i na odpoczynek... A w planach mamy kolejne dziecko
    Doriaś ur.17.03.2008




    Tristaś ur. 11.03.2010

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak wygląda siedzenie w domu

      Ja "siedziałam" w domu długo, bo aż 8lat. W międzyczasie urodziłam 3 dzieci i pracowałam zdalnie, czyli z domku. To tzw. siedzenie było bardziej męczące niż codzienna praca w biurze
      Pozdrawiam wszystkie "nic nie robiące" mamusie

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak wygląda siedzenie w domu

        Wszystkim mamom polecamy pomocny w zorganizowaniu i zaplanowaniu każdego dnia kalendarz MaMy kalendarze http://babyonline.pl/zakupy_rozmaito...kul,13423.html
        pozdrawiamy,
        Redakcja MamoToJa.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak wygląda siedzenie w domu

          Tak. Niestety usłyszałam to kilka razy i było mi bardzo przykro z tego powodu. Dla mnie to "siedzenie w domu" jest o wiele bardziej wyczerpujące niż chodzenie do pracy. Niestety są ludzie i ludziska...



          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak wygląda siedzenie w domu

            Ja też siedzę w domu, ale z jednej strony to sie ciesze bo mogę spędzić z małym jak najwięcej czasu. Choć z drugiej strony mogłabym już popracować.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak wygląda siedzenie w domu

              Ja tez czesto slysze ze siedze w domu i czym ja tak sie mecze ze wieczorem padam z nog?! Takie uwagi bola zwlaszcza ze przy 2 dzieci jest co robic no i jeszcze mamy kota , psa i chomika I wszystko jest na mojej glowie bo meza przewaznie nie ma od rana do wieczora takze znalezc chwile dla siebie moge gdy juz dzieci spia i to tez nie zawsze. Ale kiedys zostal sam z dziecmi na 5 godz. to po moim powrocie stwierdzil ze jest zmeczony wtedy ja go zapytalam na przekor ''czym siedzeniem?'' he he wtedy mu sie glupio zrobilo








              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jak wygląda siedzenie w domu

                mamy na glowie caly dom ale i tak uslyszymy: przeciez Ty i tak siedzisz w domu i nic nie robisz...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jak wygląda siedzenie w domu

                  kiedy dostawałam już cholery od bycia ciągle z dwójką dzieci i prób pracy zawodowej, a na dodatek słyszałam jak mi się fajnie na pewno "siedzi" w domu, zaczęłam prowadzić bloga. Jest to świetne, bo znajome które nie mają dzieci zaczynają pojmować jak trudną pracą jest bycie mamą, a ja mam świetny sposób, aby wyładować emocje. Jak macie kiepski nastrój zajrzyjcie na zmagania innej mamy http://matkaagrafka.blog.pl/

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jak wygląda siedzenie w domu

                    Napisane przez agniecha1793 Pokaż wiadomość
                    mamy na glowie caly dom ale i tak uslyszymy: przeciez Ty i tak siedzisz w domu i nic nie robisz...
                    Uwielbiam tego typu komentarze! Głównie mówią to osoby bezdzietne albo te które już zapomniały o tym jak to jest mieć małe dziecko.



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jak wygląda siedzenie w domu

                      a te wszystkie nieprzespane noce ja ksiedzialysmy przy chorym dziecku? albo pierwsze meisiace zycia? non stop pobudki na karmienie? watpie zeby ktos chcial sie z nam izamienic, zrezygnowac z cvieplej posadki zeby przebierac kupy i wstawac co 2 godz wiec niech sobie szczekają ile chca co do czego w zyciu by sie nei zamienili

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jak wygląda siedzenie w domu

                        No i przyjdzie mi siedzieć w domu dalej bo moja corka nie dostała przedszkola.
                        Wyć mi się chce bo w złobku dla niej nie było miejsca i dorabiałam tu 500 tam 500 zł a opiekunkom z tego dawałam 600 teraz pracuje w domu za darmo i mam tego dość To jest jakas paranoja popłakałam się dziś w przedszkolu bo drugi roz się staram o miejsce bo chce isc uczciwie do pracy i nie ma miejca gdzie koło mojego bloku mam 3 przedszkola, załatwiam jeszcze miejsce ale 2 kilometry bedę musiała chodzić na nogach bo dojazdu nie ma tam zadnego a jak Olka dojdzie nie wiem. Jestem zdruzgotana


                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jak wygląda siedzenie w domu

                          Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
                          No i przyjdzie mi siedzieć w domu dalej bo moja corka nie dostała przedszkola.
                          Wyć mi się chce bo w złobku dla niej nie było miejsca i dorabiałam tu 500 tam 500 zł a opiekunkom z tego dawałam 600 teraz pracuje w domu za darmo i mam tego dość To jest jakas paranoja popłakałam się dziś w przedszkolu bo drugi roz się staram o miejsce bo chce isc uczciwie do pracy i nie ma miejca gdzie koło mojego bloku mam 3 przedszkola, załatwiam jeszcze miejsce ale 2 kilometry bedę musiała chodzić na nogach bo dojazdu nie ma tam zadnego a jak Olka dojdzie nie wiem. Jestem zdruzgotana
                          ojjj az i mi smutno się zrobilo (( Biednaś Ty :* przytulam CIe wirtualnie bardzooo mocno!!!
                          ;/ a nie ma u Was czegos takiego jak małpi gaj albo coś u Nas czasami rodzice sie dogaduja tam z wlascicielami i codziennie dziecko przyprowadzają ale płaca miesiecznie jakas ugadana stawke i jedzenie dla dziecka tez przynoszą

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jak wygląda siedzenie w domu

                            Przytul przytul bo starego nie ma a tu tyle się dzieje Grzes pisał testy dziś konczace6 kl i nie jest zadowolony do końca .
                            Są fantazje gadamy tam z matkami ale wiesz jak to jest każdy ma dużo do gadania ale ręce umywa . Jutro wytocze duże i ostateczne działo zobaczymy czy zadziała


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jak wygląda siedzenie w domu

                              Ja też siedzę w domu i jakoś tak nie bardzo mam czas posiedzieć

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X