Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wasze przytulanki...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wasze przytulanki...

    Czy któraś z mam ma jeszcze jakąś zabawke z dzieciństwa?
    Pytam bo ja mam starego misia Kubusia którego dostałam po urodzeniu i 3 lalki ,którymi bawi się obecnie moja córcia.
    Jeśli macie to jakie? i czy pozwalacie bawić się nimi waszym dzieciom?
    Kubuś jest juz emerytem i nie wiele moze więc siedzi sobie dumnie i pozwala się odkurzać, Ola jak go uzywa w zabawie to robi za straznika bo jak twierdzi -jest "staruśny" i nogi mu się nie zginają.


  •    
       

    #2
    Odp: Wasze przytulanki...

    mam dwie moje lalki,czekają na małą a chłopcy od kiedy jestem w ciąży często układają je do snu, przygotowują sie na przyjście na świat siostry długo miałam też mojego ukochanego pieska, ale niestety zagubił sie przy ostatniej przeprowadzce. No i chłopcy bawią sie jeszcze resorakami po moim bracie,


    Skomentuj


      #3
      Odp: Wasze przytulanki...

      Ja mam kilka maskotek- Kacperka, Żółwika, Trola i Uszatka. Synek się nimi bawi.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wasze przytulanki...

        nie mam jakoś nie pomyślałam o tym wtedy gdy je wydawałam...a szkoda!!!



        Skomentuj


          #5
          Odp: Wasze przytulanki...

          ja niestety nie posiadam wszystko gdzies przepadlo;. a chetnie oddalabym ja mojemu dziecku

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wasze przytulanki...

            moje tez przepadly w trakcie naszej wyprowadzki...

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wasze przytulanki...

              wlasnie a szkoda ze nie przywiazywalam wagi do tego wczesniej bo bylaby to fajna rzecz choc i tak mamy mega problem z zabawkami bo jest ich az tak duzo ze sa weszedzie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wasze przytulanki...

                ale za to teraz mamy takie piekne pudeleczko i zeszyt i ta mzbieram najcenniejsze pamiatki po swoich dzieciach a w zeszycie zapisuje ich smieszne powiedzonka albo sytuacje niech pozniej pochwala sie tym swoim dzieciom

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wasze przytulanki...

                  ja mam pieska, niestety już nie ma rąk i szyja ledwo ledwo... jest schowany, dzieci się nim nie bawią, ponieważ jak to mówi moja rodzinka, ze już straszy... ale ja nie wyrzucę :P

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wasze przytulanki...

                    przywiozłam niedawno z domu dwie stare lalki, jednego brzydkiego misia i kilka gumowych zabawek poobgryzanych z czasów gdy byłam mała, ale dałam je dziecku, bo darzę je sentymentem i miło popatrzeć jak się nimi bawi.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wasze przytulanki...

                      U mojej babci ostatnio ciocia znalazła starą lalkę, niby moja ja jej zbytnio nie pamiętam, więc oddała m ja cioteczce, która zbiera wszelkie starocie i pamiątki. Ciekawa jestem czy zostawcie swoim dzieciom taką pamiątkę?

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X