Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam

    Ja również mam córeczkę z rocznika 2007, urodziła się 17 stycznia o godzinie 9.00, mieszkamy w Gdańsku. Pozdrawiamy Was wszystkich.

    Skomentuj

    •    
         

      Cześć mamuśki nowe Wpadajcie tu częściej
      Tak sobie myślę, że może więcej by się działo w tym wątku, gdyby był wspólny dla chłopców i dziewczynek... ?


      Skomentuj


        wszystko mozliwe ja jestem na watku maluszki z maja 2007 i juz tam piszemy prawie 2 lata wuiec nie jest tak zle
        moj wlsnie mnie ugryzl szok normalnie pierwszy raz to jej sie zdrzylo nie wiem co powiedziec

        Skomentuj


          Witam wszystkie mamy ponownie...
          Nawiązując do kilku poprzednich odpowiedzi to ja też jestem Asia
          A co do karmienia piersią to ja moją Weronisię karmiłam TYLKO 2 tygodnie od czasu porodu... :/ Z jednej strony dobrze, bo miesiąc po porodzie mogłam wrócić do szkoły, ale z drugiej strony jak jeszcze byłam w ciąży to miałam nadzieję, że karmienie piersią potrwa dłużej niż 2 tygodnie...
          Więc o odstawianiu dziecka od piersi w wieku 2 latek nic wam nie powiem ani nie doradzę, bo niestety nie miałam przyjemności tak długo karmić... No a w tej chwili moja perełka pochłania 3 a nawet 4 razy dziennie (pełniutką!) butelkę mleka modyfikowanego BEBIKO 3R... innego nie chce

          Pozdrawiam cieplutko mamuśki ;*

          Skomentuj


            http://www.*********************/?click=49532b9...1b31537018dda2
            jak mozecie wejdzie na ta stronke moze cos w koncu wygram

            moja tez uwielbia mleko a najbardziej ostatnio kakao
            tez pije prawie od urodzenia mleko modyfikowane choc nie chcialam zeby tak wyszlo ale z niej to wielki glodomorek do tej pory

            Skomentuj


              Witam wszystkie mamy

              Ja mam na imie Bernadetta i mam 23 lata.
              Moja najwspanialsza corcia - Emilka urodzila sie 31.12.2007 W tej chwili spiocha niestety chodzic jeszcze nie potrafi, ale za to od lipca robi kupki do nocnika,teraz nauczyla sie jeszcze tam sikac (Urwanie glowy mamy z tym nocnikiem, bo jest tylko si i si ) i jest straszna gadula. Co do karmienia piersia, to moj maluszek w dzien raczej nie je, za to w nocy urzadza sobie prawdziwa uczte...
              Pozdrawiamy wszystkie mamy 2007 a szczegolnie te grudniowe :*

              Skomentuj


                no i byliśmy u lekarza naszego
                Dacjanek jednak ma oskrzela a nie zapalenie migdała (jak to powiedział lekarz dyżurny)
                a Malwinka chore gardło
                mamy już inne leki
                mam nadzieje że pomogą

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej dziewczynkimoja mała urodziła sie w pażdzierniku 2007
                  także pozwole sie do Was przyłączyć
                  ...Każda z karmiących piersi matki
                  jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                  Błogosławionym szczęściem...

                  Skomentuj


                    Witaj Czarna2600.My od wczoraj zaczęłyśmy naukę sikania na nocnik, jak narazie mam 5 par rajstopek do prania Owszem na nocnik siada tylko nie wtedy jak jej się chce sikać


                    Skomentuj


                      moja niunia dostała tez jakis czas temu nocnik grający,i jak ściągnę jej pieluszkę woła"si"siada,ale nie siusiatylko na podłogę...,ale nie zmuszam jej bo potem nie chciałaby mi w ogóle siadać,a tak wie o co chodzi że tam trzeba si ale jeszcze nie może długo wysiedzieć na nim
                      ...Każda z karmiących piersi matki
                      jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                      Błogosławionym szczęściem...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Twoja ma dopiero 17 m a moja skończyła 2 l Ale wiem że siłą niczego nie nauczę i sama musi pojąć.Starszy syn nauczył się miesiąc przed 3 urodzinami no ale było to lato i biegał w samych majteczkach


                        Skomentuj


                          Witam wszystkich jestem mamą Kubusia który urodził się 29.06.2007
                          [link=http://www.mamacafe.pl/][image noborder]http://www.mamacafe.pl/suwak/4024.png[/image][/link]

                          Skomentuj


                            Witam jestem mamą łobuzka z września 2007 rokuCzy wszyscy Ci chłopcy tak dają w kość?Drogie mamy mam jeszcże jedno pytanie czy wasi chłopcy też mieli taki okres płaczu ,budzenia się po nocach i ogólnego rozdrażnienia?Bo już nie wiem co ja mam robić!
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Mamy synka z maja 2007. Tomasz 05.05.2007

                              Skomentuj


                                Synek z czerwca 2007

                                Witam
                                Moj synek urodzil sie 24 czerwca 2007 i kilka dni temu skonczyl 20 miesiecy :-)
                                mama Jedrusia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X