Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    to będą świętować nasze niunie w tym miesiącu

    Skomentuj

    •    
         

      A czy wasze pociechy są duże? Mam na myśli wagę i wzrost.Bo każdy kto widzi moją niunię mówi że jest chuda ale ważne że jest zdrowa. Waży nie całe 11kg i ma 90 cm wzrostu. Ale mała ma apetyt dlatego dziwię się że jest taka drobna.

      Skomentuj


        moja corcia ma 17 m ciuszki nosi na 86cm i wazy ok 12 kilo.zdrowo wyglada
        shannon

        Skomentuj


          Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
          moja corcia ma 17 m ciuszki nosi na 86cm i wazy ok 12 kilo.zdrowo wyglada
          hehe 17 m ojjj to wielką masz córę Po rodzicach taka ?
          przepraszam za podczytywanie, ale nic innego na forum się ciekawego nie dzieje

          Skomentuj


            haha no dobre dobre.po rodzicach to jednak kurdupel by byla
            shannon

            Skomentuj


              Napisane przez emilia_s292 Pokaż wiadomość
              A czy wasze pociechy są duże? Mam na myśli wagę i wzrost.Bo każdy kto widzi moją niunię mówi że jest chuda ale ważne że jest zdrowa. Waży nie całe 11kg i ma 90 cm wzrostu. Ale mała ma apetyt dlatego dziwię się że jest taka drobna.
              Nie no wagę i wzrost ma prawidłowe, tylko nasze małe są za grube, a patrzyłaś na siatki centylowe, bo moja jak miała 8 m była w ogóle poza siatką.


              Skomentuj


                moje dziecie od urodzenia bylo na gornej granicy siatki i wyglada na duza w porownaniu z irlandzkimi ruwiesnikami ale przy polskich dzieciach to za duzej ruznicy nie ma.wrecz chyba nawet jest nizsza
                shannon

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej,nazywam się Marzena. Mam 25lat jestem mamą 20 miesięcznej Wiktorii,urodziła się 10.07.2007r.
                  pozdrawiam

                  Skomentuj


                    moja Malwinka mając 18 miesięcy wazyła 11 kg

                    teraz 6-go kończy dwa latka i dokładnie nie wiem ile waży, ale mój syn ma 3,5 latka a ona lepiej wygląda od niego.

                    czasami nie chce jeść śniadania, ale później nadrabia obiadem.

                    Skomentuj


                      Witam***** Moja Emilka urodziła się 15 marca 2007*****Witam wszystkie mamy*****Fajnie że jest taki portal mozemy troche coś wiecej popisać o swoich skarbach*****Mam jeszcze syna ktory w listopadzie będzie miał 9lat************Pozdrawiam gorąco*****

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        witam
                        na imię mam Monika a moja córcia urodziła się 30 listopada 2007
                        mam jeszcze synka - 08,09,2006
                        ŁUKASZ 08.09.2006

                        NATALIA JULIA 30.11.2007



                        Skomentuj


                          Witam.Jestem Agnieszka,29 lat. Mam córeczke Zuzie, urodzona 1 lipca 2007.Teraz ma 19 miesięcy i powtarza kazde słowo :-) uzywa coraz więcej pełnych zwrotów i nawet podspiewuje sobie usłyszane piosenki - hej hej jeszcze raz - to najdluzeszy wers :-) albo, mamuski super je je mamusie tatusie babusie :-) ciągle pyta - a to?? idziemy? papa? tak? Buzia jej się nie zamyka,tylko otwiera oczy i juz zaczyna mówic i coraz więcej rozrabia. Cieplutko pozdrawiamy.

                          Skomentuj


                            AGACAGA ale fajniemoja to mowi mama rama tama i takie rymowanki a poza tym nauczyla sie mowic kupa(i pokazuje na pieluszke)kuba(na kubek).a spiewa lalalalalala i tanczy jak tylko uslyszy muzyke.ostatnio to nawet przy odkurzaczu tanczy.radosci jest wiele
                            shannon

                            Skomentuj


                              Moja Zuzia odkąd nauczyła się mowic ze ma kupe co chwilę chce zmieniac pieluszke :-) nawet jak zrobi siku krzyczy KUPA KUPA JEST :-)

                              Skomentuj


                                a na nocnik jeszcze nie prosi?
                                shannon

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X