Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Dzien Dobry:-)

    Czasami lepiej wychowywac dziecko samej niz z jakims dupkiem...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Dzien Dobry:-)

      Napisane przez TusiaAJN Pokaż wiadomość
      Cześć, ja jestem mamą 3 dziewczynek Pierwszą urodziłam w tym samym wieku, co ty.
      Może to głupio zabrzmi, ale chyba lepiej, że tak się stało teraz niż za np. 2 lata, jak dziecko byłoby przywiązane do taty.
      Zaczął się nowy etap w twoim życiu i bez względu na wszystko będzie dobrze. Jesteś młoda i masz czas żeby ułożyć sobie życie.
      Póki co życzę zdrówka dla ciebie mi maleństwa. Masz córeczkę czy synka?
      Ma synka

      Skomentuj


        Odp: Dzien Dobry:-)

        Oj jak ja miałam 22 tez urodziłam Monike -dasz rade .A facetów u nas na pęczki, najwazniejsze jest dziecko i na nim się skup, moze nie bedzie się przelewać ,bo wiadomo u nas polityka prorodzinna jest do dupy, ale grunt zeby Twój synek rósł na madrego i zdrowego chłopca.Bedziesz musiała robić za ojca i matkę, ale bierz namiar na to ze kazda z nas nawet w związku ,dzieci wychowuje sama.Męzowie pracuja( moj jezdzi tirem i go nie ma tygodniami) mam troje dzieci i muszę dawac sobie sama rade. Chodzę po sklepach i wybieram kosmetyki i ciuchy z córka ,prawie dorosła,jezdze na treningi piłki noznej syna...podaje czasem piłki....zjezdzam na zjezdzalni ,siedze w piasku, a oprócz tego prowadzę dom i jak uda sie to zaczepiam się do jakiejś pracy która pozwala mi być mamą w dzień a w nocy pracownikiem.
        Nie jest słodko...ale dzieci są dla mnie wszystkim i to ze jest cięzko nigdy ale to nigdy nie narzekam,bo zawsze mogło by byc gorzej.
        Trzymaj się i zawsze masz nas i mozesz pisac -pomozemy
        Roger jest słodziutki...
        Last edited by koliberek71; 29-05-2013, 20:21.


        Skomentuj


          Odp: Dzien Dobry:-)

          to prawda tu zawsze mozesz sie nam wyzalic wysluchamy i pomozemy jak umiemy!

          Skomentuj


            Odp: Poznajmy się lepiej

            Witam! Jestem mamą 5-latka i ośmiomiesięcznych bliźniąt. Pozdrawiam wszystkich

            Skomentuj


              Odp: Poznajmy się lepiej

              wow blizniat :-) ja tez ma mblizniaczki maja prawie 4 latka

              Skomentuj


                Odp: Dzien Dobry:-)

                Koliberek to bardzo mądre, co napisałaś (" kazda z nas nawet w związku ,dzieci wychowuje sama").
                Mam męża, ale tak na prawdę on wracał do domu z pracy, jak już dzieci spały. Też musiałam ogarnąć całą 3 dzieci prawie w tym samym wieku, nakarmić, wykąpać, uśpić itp. Taka rola matek.
                Ja też staram się nie narzekać i potarzam to ciągle dzieciom, że jeżeli chcą być szczęśliwe, to niech się nauczą cieszyć z tego, co mają, a nie porównywać się do innych.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Dzien Dobry:-)

                  hej ..
                  Mam pytanie od ktorego miesiaca wprowadzac dziecu zupki , deserki...

                  Skomentuj


                    Odp: Dzien Dobry:-)

                    ja wprowadzalam pod koniec 4 miesiaca

                    Skomentuj


                      Odp: Dzien Dobry:-)

                      Ja tak samo. Od połowy 4 miesiąca



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Dzien Dobry:-)

                        Ja dopiero od 6 mies.

                        Skomentuj


                          hej!!

                          Mam naimię Agnieszka jestem mamą dwóch córek starsza ma 12 lat a młodsza już 5 miesięcy pomalutku uczę się wszystkiego od nowa ale jest super pozdrawiam

                          Skomentuj


                            Odp: Kraków i inne wioski

                            Nowa rekrutacja do żłobków Krainy Odkrywcy:
                            http://www.krainaodkrywcy.pl/

                            Zobaczcie. Może którejś się przyda

                            Skomentuj


                              Witajcie

                              Witam się pięknie ,
                              mam nadzieję, że czas pozwoli na to wszystko co tutaj znajdę
                              pozdrawiam
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                Odp: Poznajmy się lepiej

                                Cześć dziewczyny!
                                babyonline przeglądam bardzo często i już od 2 lat , ale dopiero dzisiaj zdecydowałam się zalogować.
                                Mam 22 miesięcznego synka i jestem w 13 tygodniu ciąży, ponoć też z synkiem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X