Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamuśki z Kielc :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Isabel nie ciasno wam w akademiku? A hałasują bardzo?
    To jeszcze studiujecie?
    O to możesz nas odwiedzisz kiedyś z maleństwem Zapraszamy
    Wojtuś 28.11.2007

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Mieszkamy w trójce, to nie jest tak źle póki Kacperek jeszcze mały i tyle miejsca nie potrzebuje ,a później coś się pomyśli Nie słyszymy hałasów, bo mamy drzwi dźwiękoszczelne, bo mój mężuś pracuje na polibudzie i dzięki temu mamy trochę lepszy pokój. Nie jest tak źle!
      Dziękujemy za zaproszenie Być może kiedyś skorzystamy
      A gdzie chodzicie na spacerki?

      Skomentuj


        #18
        Aha no to fajnie macie
        A my to poznajemy cały czas nasze nowe osiedle,ale jest tu przedszkole obok mojego bloku i tam zazwyczaj chodzimy na plac się troszkę pohuśtać, a wy często wychodźce na spacerki? Teraz ta pogoda taka dziwna,tu niby słoneczko a zimno i takie już mroźne powietrze:/
        Wojtuś 28.11.2007

        Skomentuj


          #19
          Chodzimy codziennie, nawet jak chlodniej jest .Niech się maluszek hartuje podobno takie dzieci, co malo na dwór wychodzą,częściej chorują...

          Skomentuj


            #20
            W takim razie musimy koniecznie się umówić na spacerek
            No tak jest właśnie, lepiej żeby się mały hartował. Ja urodziłam w Listopadzie i było strasznie zimno, to spacerowałam z nim tylko na balkonie ale tez troszkę wychodziliśmy.A dziś kupiłam już cieplejszą czapeczkę, rękawiczki a pojechałam po buciki i nie było rozmiarów na mojego smyka a takie cudne, ale może przyjda w dostawie w tym tyg wiec zaczekamy
            Wojtuś 28.11.2007

            Skomentuj


              #21
              No to kiedy na spacerek idziemy razem? Może się wymienimy gg to będzie sie można szybciej dogadać
              Ale mam ochotę na likierek Karmię cycusiem,ale chyba małemu nie zaszkodzi trochę alkoholu,co? Na pierwszą rocznicę ślubu niedawno łyknęłam sobie trochę, to następny dzień był bardzo śpiący. hi hihi...A Ty karmiłaś piersią? Jak tak , to długo?

              Skomentuj


                #22
                Cześć Isabel. Ale dzis słonecznie, my zaraz szykujemy sie na mały spacerek bo słoneczko świeci to idziemy łapać witaminki
                Tak, karmiłam piersią6,5 miesiąca poźniej juz Wojtkowi było mało i podałam mleczko, ale ja karmiąc nie wypiłam kropelki alkoholu bo wiem że przenika właśnie do pokarmu każda ilośc, ale na ten temat każdy ma inne zdanie i wiadomo na co może sobie pozwolić.
                Isabel to mozemy sie kontaktować tez na gadu, to mój nr 10193955
                A jak Kacperek?Co dziś porabiacie? Miłego dnia
                Wojtuś 28.11.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  To na pewno się odezwę na gadu A dzisiaj był fajny dzień!
                  Dużo spacerowaliśmy i na obiadku na mieście z mężusiem byliśmy ,bo ja oczywiście nic nie ugotowałam Ale oj tam! od czasu do czasu można sobie pozwolić na taki luksus. Hi hihi..
                  A jutro rano wyjeżdżamy do rodziców, aż tydzień czasu będę sobie odpoczywać Super! Odezwę się jak wrócę . Pozdrowionka

                  Skomentuj


                    #24
                    A to pewnie.
                    To udanego wypoczynku życzymy.
                    Pozdrawiam
                    Wojtuś 28.11.2007

                    Skomentuj


                      #25
                      Witaj kalka! Juz wróciliśmy Bardzo fajnie było. Odpoczęłam sobie i już mogę dalej pracować na cały etat
                      Chyba my tylko we dwie tu jesteśmy, a raczej na pewno Pozostałe mamusie z Kielc pewnie za bardzo zapracowane..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Hej Isabel. No juz myślałam ze zapomniałaś o tym forum, ale fakt fajnie jest gdzieś jechać i odpocząć My chyba teraz na weekend sobie wyjedziemy do rodzniki, tydz temu też byliśmy ale to wiadomo rodzinki się zjechało i nie nie odpoczęło. A jak maluszek?
                        Co u Was?
                        Wojtuś 28.11.2007

                        Skomentuj


                          #27
                          Hej! Kacperek już ładnie główkę podnosi i coraz dłużej umie ją sam utrzymać I bardzo się od paru dni ślini...Może już zęby idą?

                          Skomentuj


                            #28
                            Hej Isabel.
                            Troszkę mało mnie było ostatnio na forum, rodzinka sie zjechała i nawet nie wł kompa.
                            Co u Was? Mały się ślini, a ile juz ma? Chyba co,ś ok 3 miesięcy tak? U mnie Wojtek zaczał ząbkować jak skończył trzy miesiące to wyszły mu dolne jedynki, słodko wyglądał a teraz ma 11 miesięcy i juz 7 ząbków, ale dzielny chłopak nic mu na szczęście nie było, żadnej temperatury ani nic z tych rzeczy.
                            Dziś słoneczko świeci, zaraz wysyłam męża na spacer z małym a ja zabieram sie za obiadek. Miłego Dnia
                            Wojtuś 28.11.2007

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Mamuśki z Kielc

                              Cześć Ja też jestem z kielc jestem mamą 21 miesięcznej córeczki,a drugie maleństwo w drodze

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Mamuśki z Kielc

                                witam
                                co prawda nie jestem z Kielc ale rodziłam tam i często odwiedzam Kielce
                                gorąco pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X