Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Metody naturalne czy antykoncepcja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    A mnie powiedziano ze zaczynaja dzialac od pierwszej tabletki - logicznie myslac jest to prawda

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      ja zapomnialam dzisiaj wziac wiec tydzien bez seksu

      Skomentuj


        #48
        No to nie przyjdzie "Dzieciatko" do meza w swieta ;p
        Ja mam tak ze do 12 godz od pominietej tabletki mozna wziasc ja i szalec do woli

        Skomentuj


          #49
          moje sa tez 12 godz ale to bym musiala wziac jutro o5 rano a spie u rodzicow

          Skomentuj


            #50
            Znaczy ze jak ? Bo ja do 12 godz moge lyknac te pominieta a kolejna biore o standardowej godzinie.

            Skomentuj


              #51
              no ja tez,jak mialam wziac o 17stej to mam 12godz zeby ja jeszcze wziac czyli mam czas do 5 rano tak??

              Skomentuj


                #52
                wsiadam na rower i jade po tabletki bo seksu sie chce zwlaszcze ze moj w sobote wraca z pracy z poznania to jak mu nie dam to mnie przeklnie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  bedzie sie dzialo

                  Skomentuj


                    #54
                    jestem,jeszcze zdazylam z tesiowa pogadac i mandarynke zjesc

                    Skomentuj


                      #55
                      Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                      A mnie powiedziano ze zaczynaja dzialac od pierwszej tabletki - logicznie myslac jest to prawda
                      A mi lekarz powiedział że pełna skuteczność zaczyna się po 7 dniach. Oczywiście jeśli zaczynamy brać tabletki a nie w sytuacji gdy bierzemy któreś opakowanie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Tabsy powoduja ze nie ma jajeczkowania a co za tym idzie dni płodnych ktore sa ok 14 dni przed @. Skoro zaczynasz pierwszego dnia cyklu to juz pierwsza tabletka pracuje na to by nie bylo jajeczkowania - a w tych pierwszych dniach nie mozna zajsc w ciaze wiec tak na prawde dzialaja od 1 dnia stos
                        Ale oczywiscie jestem za tym by poczekac dla pewnosci

                        Skomentuj


                          #57
                          Dokładnie lepiej poczekać i mieć głowę spokojną

                          Skomentuj


                            #58
                            Magiczne tabletki - Cilest®

                            Witam wszystkie mamy
                            Mam takie pytanko, czy znacie takie tabletki antykoncepcyjne jak Cilest? jesli tak to co o nich powiece??? czy ktoras z was je zażywa? pozdrawiam i prosze o odpowiedz

                            Skomentuj


                              #59
                              Tabletki takie jak kazde Magiczne na pewno nie Nie wiem co dokladnei chcesz wiedziec.
                              Sa bardzo popularne i z pewnoscia bedzie Ci ciezko uzyskac jednoznaczna odpowiedz np czy sa dobre i jak ze skutkami ubocznymi.
                              Jednej podpasuja, inna bedzie musiala je zmienic. Jedna napisze ze zabezpieczaja przed ciaza inna ze "dzieki nim " ma teraz dziecko.
                              Masz je przepisane ?

                              Najlepiej przetestowac samej gdyz kazdy organizm jest inny. Powodzenia

                              Skomentuj


                                #60
                                [QUOTE=Goplana;29159]Tabletki takie jak kazde Magiczne na pewno nie Nie wiem co dokladnei chcesz wiedziec.
                                Sa bardzo popularne i z pewnoscia bedzie Ci ciezko uzyskac jednoznaczna odpowiedz np czy sa dobre i jak ze skutkami ubocznymi.
                                Jednej podpasuja, inna bedzie musiala je zmienic. Jedna napisze ze zabezpieczaja przed ciaza inna ze "dzieki nim " ma teraz dziecko.
                                Masz je przepisane ?

                                Najlepiej przetestowac samej gdyz kazdy organizm jest inny. Powodzenia



                                tak mam je przepisane ale jeszcze nie kochalam sie bez dodatkowego zabezpieczenia dlatego pytam czy ktoras je stosuje i jakie konsekwencje...?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X