Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trójmiasto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Trójmiasto

    Witam Trójmiejskie mamusie!
    Co u Was słychać?
    Ja dziś idę z Amelką do lekarza - coś mi noskiem pociąga i kaszle . Ciekawe czy to coś poważnego? A jutro miałam ją drugi raz szczepić na pneumokoki i znów trzeba będzie przełożyć.
    aredzimska

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Trójmiasto

      a ja w błogosławionym stanie tak troche słabo sie czuje, cukier mi wychodzi niepokojacy wiec mam ograniczyc do zera w ciazy... nic slodkiego ani slodzonego jak ja wytrzymam te nostalgie zimowa ??? nie jestem jakims slodyczowym lasuchem ,ale lubie sobie czasem osłodzic zycie.
      oprocz tego ciagle mdlosci i brak apetytu z tego powodu, dobrz ze mnie mimo to nie gania zyganko
      Gabrys jakby od piatku "wirusa" ADHD złapał non stop cos broi, nie moze usiedziec na miejscu ... nie moge nad nim zapanowac.mam nadzieje ze w koncu mu to przejdzie, bo inaczej oszaleje
      jestesmy troche przeziembieni i smarkaci ale to nic ciezkiego. tylko bol ze zimno na dworzu i szybko ciemno sie robi...
      ta zmiana czasu nam nie na reke

      Skomentuj


        #18
        Odp: Trójmiasto

        Napisane przez aredzimska Pokaż wiadomość
        Witam Trójmiejskie mamusie!
        Co u Was słychać?
        Ja dziś idę z Amelką do lekarza - coś mi noskiem pociąga i kaszle . Ciekawe czy to coś poważnego? A jutro miałam ją drugi raz szczepić na pneumokoki i znów trzeba będzie przełożyć.
        A może na ząbki? a jak nie to w sumie pogoda jest okropna.Moja Amelka też chodzi zasmarkana i ma kaszel ale u nas w końcu się 3 przebiły

        Pieczulka kurcze to nie ciekawie z tym słodkim.Nawet kawy ani herbaty nie możesz posłodzić?a np.słodzik możesz używać?
        Dużo zdrówka Wam życzę!!i ucałuj Gabrysia hihi
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          #19
          Odp: Trójmiasto

          Widzę, że pogoda nas nie oszczędza i dzieciaki smarkate!!
          Moja koleżanka miała stwierdzoną cukrzycę ciążową, musiała sobie cukier badać po każdym jedzonku i insulinę podawać. Poród wywołany kilka dni przed terminem i mają ślicznego zdrowego synka!
          aredzimska

          Skomentuj


            #20
            Odp: Trójmiasto

            moja koleżanka zaszła w ciążę mając cukrzycę I-go rodzaju i jej synek też jest zdrowy, więc nic się Pieczulka nie martw tylko diety trzeba pilnować. zresztą rozejrzyj się za sklepami ze zdrową żywnośćią, tam napewno znajdziesz coś "słodkiego" dla cukrzyków.
            Asia ma coś czerwonego na dziąśle i nie chce tego pokazać może to się ząb przebija? jest takie żywo czerwone.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Trójmiasto

              No i wróciłyśmy od lekarza - Amelka zdrowa a katar i kaszel ma najprawdopodobniej od ząbkowania. Pani doktor powiedziała, że lada dzień się przebije - wreszcie bo już z miesiąc czekamy na górną 1 .
              aredzimska

              Skomentuj


                #22
                Odp: Trójmiasto

                Napisane przez aredzimska Pokaż wiadomość
                No i wróciłyśmy od lekarza - Amelka zdrowa a katar i kaszel ma najprawdopodobniej od ząbkowania. Pani doktor powiedziała, że lada dzień się przebije - wreszcie bo już z miesiąc czekamy na górną 1 .
                No to super!! ja się tak katarem nie przejmuje gdyż to tylko katar, co innego inne choroby.
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Trójmiasto

                  Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                  No to super!! ja się tak katarem nie przejmuje gdyż to tylko katar, co innego inne choroby.
                  Masz racje! Wolałam sprawdzić przed tym szczepieniem. I tak musiałam odwołać ze względu na ząbkowanie! Mam nadzieję, że w końcu się zaszczepimy
                  aredzimska

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Trójmiasto

                    No dziewczyny a co tu tak pusto
                    Meldować się szybciutko

                    Ja się pochwalę ,że dziś po południu Amelka sama wyrzuciła jednego smoka do śmieci a drugiego odrzuca ale w razie czego go mam.Gdyby w nocy płakała,lecz wątpię że go weźmie gdyż jest strasznie przegryziony.
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Trójmiasto

                      ja jestem
                      obiad własnie dla m. robię. wynalazłam przypadkiem fajny przepis na klopsiki. najlepsze, że tę książke kucharską mam już od czerwca, a dopiero teraz coś ciekawego w niej znajduję

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Trójmiasto

                        To jeszcze ja się zgłoszę! Mieszkam w Gdyni, od lipca jestem mamą Ignasia. Pozdrawiam wszystkie trójmieszczanki


                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Trójmiasto

                          Witaj ,
                          a z jakies części Gdyni jestes??
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Trójmiasto

                            Witomino, a Ty?


                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Trójmiasto

                              Napisane przez szkudka Pokaż wiadomość
                              Witomino, a Ty?
                              A wysłałam CI prv. już na niego nie odpisuj
                              Ja jestem z Leszczynek , a więc mamy nie daleko do siebie
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Trójmiasto

                                Napisane przez szkudka Pokaż wiadomość
                                To jeszcze ja się zgłoszę! Mieszkam w Gdyni, od lipca jestem mamą Ignasia. Pozdrawiam wszystkie trójmieszczanki
                                Witam kolejną trójmiejską mamusię.


                                Trochę mnie nie było, ale mała dała nam ostatnio do wiwatu! Wyszła górna jedynka!! jupiii
                                Ale w zamian za to okazało sie, że katarek zamienił się w katarzysko i masakra po prostu. Mała się uparła i nie chce leków przyjmować! Dziś już trochę lepiej - tylko ja się powoli rozkładam.

                                Pozdrawiam koleżanki
                                aredzimska

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X