Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    W przedszkolu to zdecydowanie wystarczy laurka lub jakaś praca zrobiona przez dziecko. W domu też dajemy drobne upominki np ramka ze zdjęciem wnuczka
    U nas w styczniu też będzie ramka ze zdjęciem wnuków, ale dodatkowo planuję ją ozdobić kwiatuszkami ze wstążki. Zrobię kwiatuszki, różyczki i listki i w ładny sposób przykleję je na ramce

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

      Kalendarz ze zdjęciami wnuków to też ciekawy i niebanalny pomysł na doskonały prezent dla ukochanych dziadków. Polecam.

      Skomentuj


        Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

        Z laurek na pewno każda babcia i dziadek się ucieszą Moje dzieci każdego roku robią laurki dla swoich dziadków, ale my dajemy im zawsze jeszcze coś dodatkowego, ale zawsze staramy się, żeby był to prezent praktyczny. Prawie zawsze była to pościel lub ręczniki, ale w tym roku razem z mężem stwierdziliśmy, że dziadkowie mają ich za dużo i kupimy im coś innego. Po przeczytaniu tego poradnika xxx/ stwierdziliśmy, że kupimy im personalizowane filiżanki do kawy i herbaty i już je zamówiliśmy i czekamy na kuriera.
        Last edited by disne; 24-09-2020, 23:07. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

          Zerknijcie sobie tutaj xxx . Myślę, że taki prezent jest, to super sprawa! Po pierwsze jest praktyczny, a po drugie będzie przypominał o wnukach przez cały rok. Fotokalendarz u nas się sprawdził w zeszłym roku.
          Last edited by disne; 24-09-2020, 23:07. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

            My dla babci na urodziny wybraliśmy kubek z nadrukiem, jak dla mnie super pomysł na prezent od dziecka. Można nawet samemu taki kubek zrobić w necie na xxx ablo ręcznie specjalnymi pisakami i utwardzić w piekarniku
            Last edited by disne; 24-09-2020, 23:07. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

              jezeli cos sami zrobicie to na pewno bedzie to najlepszy prezent dla waszych dziadkow Moze zajrzycie na blog cukierniczy i poszukajcie inpspiracji na ciekawe wlasne wypieki? Polecam to miejsce
              Last edited by disne; 24-09-2020, 23:08. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                My w tamtym roku kupiliśmy babciom i dziadziom poduszki z napisem "Najlepsza babcia na świecie" i "Najlepszy dziadziu na świecie". W tym roku planujemy zrobić album zbiorczy ze wszystkimi zdjęciami dziadków z wnukami.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                  Prezentów pod dziadków jest mnóstwo, poważnie.
                  Kosmetyki, telefony, pościel, coś związanego ze zdrowiem, ramki na zdjęcia.
                  Przecież fajnych pomysłów można znaleźć mnóstwo.
                  Np. w Empiku online zrobili cały dział.
                  Mój prezent to akurat potrzeba chwili - babcia nie radzi sobie ze smartfonem, dostanie prosty telefon z przyciskami.

                  Skomentuj


                    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                    A ja dla babci polecam sukienki wiosenne - każda kobieta, niezależnie od wieku chce wyglądać ładnie wiosną.
                    Last edited by disne; 24-09-2020, 23:08. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                      Na pewno laurka. Oczywiście namalowana przed starsze dziecko, bo maluch na pewno sobie z czymś takim nie poradzi Nie maluj za niego. Dodatkowo mozesz dokupić coś dodatkowo:

                      storczyka
                      albo jakiegoś innego kwiatka
                      książkę
                      czy ładne opakowanie czekoladek
                      xxx
                      To na pewno wystarczy. W koncu liczy się pamięć a nie to ile dasz w prezencie.
                      Last edited by disne; 24-09-2020, 23:09. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                        Chcę kupić dziadkom telefony komórkowe, żebym miała z nimi kontakt także wtedy, gdy wychodzą z domu, bo coraz bardziej martwię się o nich. Problem jednak w tym, że nie do końca wiem jakie telefony powinnam im wybrać. Czytałam o tym tutaj xxx, ale nadal nie jestem pewna, czy te które wstępnie im wybrałam są odpowiednie...
                        Last edited by disne; 24-09-2020, 23:09. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                          Myśle,że gdybyś oprawiła zdjęcie dzieci w ramkę to dziadkowie byliby zachwyceni Ładne ramki jakiś czas temu widziałam na tej stronie xxxx. Były tematyczne tak więc idealnie się składa
                          Last edited by disne; 24-09-2020, 23:09. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                            W 2018 moi dziadkowie dostali ciśnieniomierz. Na początku sprawdziłam stacjonarne sklepy a później kupiłam online -xxxx ponieważ cena była o wiele niższa. Mam normalnie gwarancje i wszystkie atesty
                            Last edited by disne; 24-09-2020, 23:09. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                              może wysłać je na lekcje garncarstwa żeby coś ulepiły dziadkowie na pewno byli by zadowoleni

                              _______________
                              xxx
                              Last edited by disne; 24-09-2020, 23:10. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                                My z moją Monisią ostatnio zamówiłyśmy kosz delikatesowy na dzień babci- mama była zachwycona, bo były tam czekoladki i kawa i syrop malinowy - super sprawa, mówię Wam
                                Last edited by disne; 24-09-2020, 23:01.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X