Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perfekcyjna Pani domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Perfekcyjna Pani domu

    Dla mnie prowadząca po prostu nie pasuje do tego programu, bo od razu widać, że ona akurat w życiu się nie nasprzątała. I dla mnie to jest absurdalne, bo lepiej sprawdziłaby się tutaj kobieta z krwi i kości, a nie Pani ,która zatrudniała sprzątaczki i nianie. Sztuczne jak z amerykańskiego filmu

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Perfekcyjna Pani domu

      Ha ha, bo "zwykła baba ze wsi" się tak nie sprzeda, jak wypacykowana Pani o znanym nazwisku
      Ale to fakt. Taka znafffffczyni tematu od 7 boleści, gdzie nigdy palcem nie kiwnęła sama, tylko za nią wszystko robili
      Beatrise my byśmy się chyba nadawały ha ha. No co, baby z krwi i kości

      Skomentuj


        #93
        Odp: Perfekcyjna Pani domu

        A oglądąłyście parodię Perfekcyjnej Pani domu Kiedyś mi siostra pokazała i to był dobry humor

        Skomentuj


          #94
          Odp: Perfekcyjna Pani domu

          Nie wiem o jaką parodię chodzi ale ja oglądałam słynną Barbarę Kwarc jak parodiowała ten program W ogóle widząc tą starszą Panią już mam banana na twarzy

          Skomentuj


            #95
            Odp: Perfekcyjna Pani domu

            Ja bym nie nadawała się do takiego programu , bo do perfekcji mi trochę brakuje Ale przynajmniej miałabym autentyczność.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Perfekcyjna Pani domu

              Ladybzyk - pewnie to ona bo ona taka internetowa -parodiowa różne programy parodiuje Ale obejrzyj uśmiejesz się

              Skomentuj


                #97
                Odp: Perfekcyjna Pani domu

                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                Ladybzyk - pewnie to ona bo ona taka internetowa -parodiowa różne programy parodiuje Ale obejrzyj uśmiejesz się
                Aaaaaaa jakoś mnie tak nie ciągnie do takiego typu programów, ja bardziej polityka i dzienniki wolę kabarety

                Ja często oglądałam ale na TVN Style czy innych TTV, programach np. amerykańskie nianie, jak wychowywać, i tego typu programy edukacyjne, ale myślę, że w Polsce jest to samo, po prostu ściągnięte z zagranicy, czyli na jedno wychodzi. Dużo też czytam na forum i obserwuje, tak czy siak, pewnie będzie tak, że to ja będę w głębi duszy czuła, jak akurat wychować, jak się zachować w danej sytuacji metodą prób i błędów, także myślę, że to jest też takie zaprzątanie sobie głowy może tymi programami...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Perfekcyjna Pani domu

                  Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                  Aaaaaaa jakoś mnie tak nie ciągnie do takiego typu programów, ja bardziej polityka i dzienniki wolę kabarety

                  Ja często oglądałam ale na TVN Style czy innych TTV, programach np. amerykańskie nianie, jak wychowywać, i tego typu programy edukacyjne, ale myślę, że w Polsce jest to samo, po prostu ściągnięte z zagranicy, czyli na jedno wychodzi. Dużo też czytam na forum i obserwuje, tak czy siak, pewnie będzie tak, że to ja będę w głębi duszy czuła, jak akurat wychować, jak się zachować w danej sytuacji metodą prób i błędów, także myślę, że to jest też takie zaprzątanie sobie głowy może tymi programami...
                  A jak się to ma do perfekcyjnej Pani domu ?

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Perfekcyjna Pani domu

                    Na pewno i Perfekcyjna pani domu Zaczerpnięta z zagranicznych programów była
                    Ladybzyk Ale chyba o wychowaniu piszesz nie o sprzątaniu

                    Skomentuj


                      Odp: Perfekcyjna Pani domu

                      Tak, kliknęło mi się niechcący w inny wątek, nawet nie wiedziałam, a usunąć nie można ani edytować.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Perfekcyjna Pani domu

                        Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                        Tak, kliknęło mi się niechcący w inny wątek, nawet nie wiedziałam, a usunąć nie można ani edytować.
                        Bo już tak się zastanawiał czy tam coś było o wychowaniu,i jak tu sprzątać metoda prób i błedów

                        Skomentuj


                          Odp: Perfekcyjna Pani domu

                          Nie nie, pisałam z fona i musiała mi się karta pomylić a wiadomo na telefonie wszystko takie malutkie, pewnie myślałam o jednym a napisałam drugie, często tak bywa, jeszcze telewizor chodzi, pies mnie tyrka, królik po mnie skacze i w ogóle szał ciał

                          Skomentuj


                            Odp: Perfekcyjna Pani domu

                            A wiecie co , ten program to powinni nagrywac u tych starszych kobitek- one to mają chlew Wszędzie jakies pozytywki sprzed 50 lat zbierające kurz, stare łyżki drewniane ułamane otłuszczone, wszędzie klejąca podłoga, bleee. I na pewno wiele z nas zna taka sąsiadkę, ciotkę, co żyje w takich warunkach , nic nie wyrzuci, sprzątaniem się brzydzi ( a jest zdrowa ). Taka perfekcyjna miałaby co tam robić.

                            Skomentuj


                              Odp: Perfekcyjna Pani domu

                              Ha ha, masz na myśli przysłowiowych "zbieraczy"?
                              O zgrozo...oglądałam o nich program i, że to podobno choroba jest...

                              Ale masz rację, starsze pokolenie przywiązuje bardzo dużą wagę do rzeczy. Są bardzo sentymentalni. Nie wyrzucą nic, nawet jeśli już ocieka brudem i jest tak stare, że "pamięta lepsze czasy"
                              Tacy ludzie są już niereformowalni, jak to brat męża mawia

                              Skomentuj


                                Odp: Perfekcyjna Pani domu

                                Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                                Ha ha, masz na myśli przysłowiowych "zbieraczy"?
                                O zgrozo...oglądałam o nich program i, że to podobno choroba jest...

                                Ale masz rację, starsze pokolenie przywiązuje bardzo dużą wagę do rzeczy. Są bardzo sentymentalni. Nie wyrzucą nic, nawet jeśli już ocieka brudem i jest tak stare, że "pamięta lepsze czasy"
                                Tacy ludzie są już niereformowalni, jak to brat męża mawia
                                Zbieracze swoją drogą, ja mam na myśłi te nasze starsze ciocię, choć młodsze też sie zdarzają, co nie tylko niczego nie wyrzucają ale one po prostu nie sprzątają wcale Miałam przyjemność pomagać koleżance w takim domku po jej ciotce to ten syf przez dwa tygodnie nie udało nam się ogarnąć. Dlatego ciekawa jestem jaką metodę wybrałaby Perfekcyjna Pani domu gdyby przyszło jej się uporac z kilkudziesięcioletnim brudem, kurzem, i zaniedbaniem połączone z zagraceniem , robactwem .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X