Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wyprawka dziecka do szpitala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wyprawka dziecka do szpitala

    Cześć dziewczyny, to już moja końcówka ciąży i staram się wszystko przygotować jak najszybciej a biorąc pod uwagę że wciąż pracuję na cały etat to nie bardzo mam czas na bieganie po sklepach (zresztą kiedyś muszę zajmować się synkiem tak więc prawie całą wyprawkę skompletowałam w sklepie internetowym i polecam dla tych, którzy są zapracowani można trafić na super wyprzedaże i promocje są codziennie. Brakuje takich rzeczy jak łóżeczko czy wózki ale to na szczęście mam po pierwszym dziecku Pozdrawiam wszystkie mamy oczekujące stycznia i maluchów w tym miesiącu
    Last edited by disne; 04-06-2020, 15:03. Powód: nie opłacona reklama


  •    
       

    #2
    Wyprawka dla noworodka

    Witam wszystkie przyszłe i obecne mamy.
    Będę rodzić za 3 miesiące i zastanawiam się, z czego powinna się składać czego-potrzebuje-niemowlak-pierwsza-wyprawka-twojego-dziecka"]wyprawka dla noworodka. Lista w mojej głowie ciągnie się w nieskończoność i nie wiem, czy wszytsko powinnam kupić od razu, czy poczekać z kupnem niektórych rzeczy, gdy maleństwo przyjdzie na świat.
    Proszę o pomoc : )
    Last edited by disne; 04-06-2020, 15:05. Powód: nie opłacona reklama

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wyprawka dla noworodka

      Jesli nie wybrałas jeszcze wózeczka to mogę Ci polecić maxi cosi, sama mam od nich wózek i naprawdę jestem zadowolona. Niestety wyprawka wiąże się ze sporymi kosztami, ale można je troszkę ograniczyć. Rozejrzyj się nad ich ofertą może coś wpadnie Ci w oko. Mają duży wybór wózeczków 3w1, które sa proste w obsłudze.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wyprawka dla noworodka

        Tez uwazam ze wózki ( i nie tylko) najlepsze są z Maxi Cosi. Ich Mura to mega porzadny produkt- lekki, zwrotny, no i wszyscy chwalą piankowe koła, które są wrecz niezniszczalne

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wyprawka dla noworodka

          Wyprawka dla niemowlaka ważna sprawa. Najlepiej zrobić listę nie tylko w głowie, ale także spisać wszystko gdzieś, aby o niczym nie zapomnieć.
          Prośba o radę to w dziewięciu przypadkach na dziesięć domaganie się pochlebstwa.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wyprawka dla noworodka

            Wózki z maxi to górna półka, za jednym zamachem można się u nich zaopatrzyć w kilka niezbędnych gadżetów wózek, fotelik, parasolka itp. Wszystko jest w bardzo atrakcyjnych cenach.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wyprawka dla noworodka

              Napisane przez valeria_1-2 Pokaż wiadomość
              Wózki z maxi to górna półka, za jednym zamachem można się u nich zaopatrzyć w kilka niezbędnych gadżetów wózek, fotelik, parasolka itp. Wszystko jest w bardzo atrakcyjnych cenach.
              Zgadzam sie, ich foteliki maja atesty bezpieczenstwa. Ich asortyment jest w 100% godny polecenia

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wyprawka dla noworodka

                W temacie wózka to powiem tyle, że u nas z wyborem tego sprrzętu zeszlo nam najdłużej. Ostatecznie wózek dotarł do nas dwa dni przed porodem, a więc w ostatniej chwili. Najfajniejsze są te 3 w 1. My mamy akurat BabyMerc i polecamy.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wyprawka dla noworodka

                  Ale wyprawka to nie tylko wózek. Ja przestrzegam przed kupowaniem dużej ilości ubranek. Ja wpadłam w szał zakupowy i zapełniłam całą szufladę w komodzie. Później się okazało, że połowa była niepotrzebna... Wystarcza 3 pajace, 3 pary śpiochów, 5 kaftaników, 2 półśpiochy, sweterek, bluza cieplejsza. Na zimę kombinezon i jakaś ciepła piżamka. Najgorsze było to, że kupowałam nie tylko 56 ale tez i wieksze rozmiary na pozniej, a ostatecznie po pierwszym miesiacu przestalam corce zakladac spiochy, bo nie podobaja mi sie ogolnie - wole pajace do spania, a na dzien bluzeczki, leginsy, sukienki, rajtuzki, spodniczki, spodenki itp.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wyprawka dla noworodka

                    A jeśli chodzi o kosmetyki to tez nie ma co przesadzać. Polecam artykuł xxx
                    Wystarczy emolient do kąpieli. Krem do ciała i buzi, szampon, krem do pupy. Oliwki i pudry można sobie darować. W zimie warto kupić jeszcze krem do buzi chroniący przed wiatrem i zimnem. Na lato natomiast nie ma sensu kupować filtrów - my nie kupowaliśmy bo to chemia. Woleliśmy chronić córkę przed słońcem i tylko na chwilę wystawiać ją na promyczki słoneczne - 5 góra 10 minut.
                    Last edited by disne; 29-07-2020, 20:13. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wyprawka dla noworodka

                      Napisane przez fipis90 Pokaż wiadomość
                      Wyprawka dla niemowlaka ważna sprawa. Najlepiej zrobić listę nie tylko w głowie, ale także spisać wszystko gdzieś, aby o niczym nie zapomnieć.
                      Zgadzam się, czasami można znaleźć fajną gotową listę rzeczy potrzebnych maluchowi. Chyba była taka w magazynie supermama . Na początek ważne jest to co potrzebujesz do szpitala: octenisept, krem do pupy, u mnie w szpitalu odradzali Sudocrem, pieluszki, kaftaniki i śpioszki, czapeczka.
                      Last edited by gagatka; 24-07-2020, 10:41. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wyprawka dla noworodka

                        Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                        Ale wyprawka to nie tylko wózek. Ja przestrzegam przed kupowaniem dużej ilości ubranek. Ja wpadłam w szał zakupowy i zapełniłam całą szufladę w komodzie. Później się okazało, że połowa była niepotrzebna... Wystarcza 3 pajace, 3 pary śpiochów, 5 kaftaników, 2 półśpiochy, sweterek, bluza cieplejsza. Na zimę kombinezon i jakaś ciepła piżamka. Najgorsze było to, że kupowałam nie tylko 56 ale tez i wieksze rozmiary na pozniej, a ostatecznie po pierwszym miesiacu przestalam corce zakladac spiochy, bo nie podobaja mi sie ogolnie - wole pajace do spania, a na dzien bluzeczki, leginsy, sukienki, rajtuzki, spodniczki, spodenki itp.
                        Z ubrankami trzeba uważać, ja też nakupiłam kilka a później się okazało, że maluch szybko z nich wyrósł i połowy nie nosił. Na ubranka jeszcze będzie czas

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wyprawka dla noworodka

                          Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
                          Zgadzam się, czasami można znaleźć fajną gotową listę rzeczy potrzebnych maluchowi. Chyba była taka w magazynie supermama . Na początek ważne jest to co potrzebujesz do szpitala: octenisept, krem do pupy, u mnie w szpitalu odradzali Sudocrem, pieluszki, kaftaniki i śpioszki, czapeczka.
                          Aha i to szpitala chusteczki koniecznie chusteczki nawilżające, pieluchę tetrową.
                          Last edited by gagatka; 24-07-2020, 10:42. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wyprawka dla noworodka

                            ja jakoś z zakupami z początku nie szalałam i wszystkiego miałam w sumie za mało, bo moje dziecię ulewało więc i przebierania było w ciągu dnia kilka razy, a Młoda się urodziła niska i dodatkowo musiałam dokupić parę rzeczy w tych najmniejszych rozmiarach bo tonęła w 56

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wyprawka dla noworodka

                              Jest ktoś w posiadaniu maxi cosi noa, bo słyszałam same pochlebne opinie na jego temat i chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej. Wiem że ta marka jest sprawdzona, ale chodzi mi o konkretne informacje.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X