Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-09-2016, 13:00
kajametrowsk's Avatar
kajametrowsk kajametrowsk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kajametrowsk.polki.pl

Domyślnie Nie moge zdjąć soczewki

dziewczyny pierwszy raz nie moge zdjąć soczewki
przykleiła mi sie za mocno do rogówki czuje opór a nie chce pociagnac na siłe żeby czegoś nie naderwać
nalałam do oka płynu do soczewek ale na razie nic lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-09-2016, 14:06
kundzia20's Avatar
kundzia20 kundzia20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kundzia20.polki.pl

Domyślnie Odp: Nie moge zdjąć soczewki

Musisz jak najlepiej nawilżyć oczy. Tak więc zastosuj płyn do soczewek oraz krople do oczu Wiem co czujesz bo mi się kiedyś rownież tak soczewka przykleiła i nie byłam w stanie zdjąć. Na szczęście jakoś zdjęłam i nie musiałam iść do okulisty. Jeszcze na tej stronie jest instrukcja jak zdjąc soczewkę:
http://www.mojepierwszesoczewki.pl/o...ki-kontaktowe/

Jesli to nie pomoże to biegiem do lekarza !
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-10-2016, 11:55
marchew951 marchew951 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marchew951.polki.pl

Ja już 6 lat noszę soczewki i ani razu mi się nie przykleiła do oka! Może zmień rodzaj soczewek? Pamiętam, że po którymś badaniu okulistka próbowała mi zmienić soczewki na inne, ogólnie nie widziałam różnicy, oprócz tej, że nie mogłam chwycić soczewki, żeby ją zdjąć wieczorem, bo była aż tak cienka. Mnie nie zależy na tym, żeby nie było ich widać na oczach, dlatego następnego dnia już założyłam moje wypróbowane i od tej pory nic nie zmieniam. Czasem faktycznie, pod koniec okresu użytkowania, albo jak w nich zasnę, stawiają lekki opór, ale wtedy też czuję, że oko jest baaaardzo suche, więc od razu zakrapiam kropelkami i potem przy zdjęciu już nie ma większych problemów
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-05-2020, 00:36
gocha281 gocha281 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gocha281.polki.pl

Nawet nie wiedziałam, że tak może być! Noszę soczewki już ładnych parę lat, może znaczenie ma też jakość samej soczewki? Na https://www.twojesoczewki.com/ można najlepsze zamówić, ceny mają atrakcyjne i wybór ogromny. A miesięczne soczewki to koniecznie po miesiącu wyrzucamy, nie ma co ryzykować przecież. Skoro są na miesiąc to na tyle się do noszenia nadają. Tak samo jak jednorazowe, nosimy tylko raz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania