Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

hemoroidy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hemoroidy

    Dziewczyny,
    po ciązy mam hemoroida (nie wiem czy taka jest liczba pojedyncza). Czy ktoras z Was miala taki problem i jak sobie poradzila?
    Bede wdzieczna za rady.
    pozdrawiam,
    D
  •    
       

    #2
    Też mi się coś takiego pojawiło Używam maści Avenoc...


    Skomentuj


      #3


      A dziala? Dlugo uzywasz? Widzisz roznice?
      pozdrawiam,
      D

      Skomentuj


        #4
        Pomaga,łagodzi, hemoroida zanika,ale mi się odnawia, więc właściwie ciągle smaruję tą maścią.
        Mam nadzieję, że po ciąży mi to zejdzie,chociaż, gdy czytam, że np. Tobie pojawiła się hemoroida po ciąży to boję się, że tak dobrze nie będzie...


        Skomentuj


          #5
          Posterisan maść. Jest OK! Są też czopki, ale ja tego typu rzeczy strasznie nie lubię...

          Skomentuj


            #6
            ja w czasie ciąży i po ciąży też miałam brrrr....... jak
            sobie o nim pomyślę......
            Smarowałam maścią (Rectosec) i powiem szczerze, że nie
            bardzo pomagało, może to wina maści nie wiem.
            Ale....... gdzieś na forum przeczytałam, żeby po każdym
            skorzystaniu z toalety wycierać się chusteczkami nawilżanymi
            np Pampers i też tak robiłam, ale przede wszystkim staraj sie
            nie doprowadzać do zaparć bo hemoroidy będą wracały
            Męczyłam się z nimi 5 miesięcy, od 3 na razie mam spokój
            mam nadzieję, że już na dobre.

            Skomentuj


              #7


              No dobra, sprobuje podjac walke
              D

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                demira- jak tam walka????


                Skomentuj


                  #9
                  ja stosuję emorect i nasiadówki z szałwi. po kilkunastu dniach widać poprawę.
                  Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                  Skomentuj


                    #10
                    ja od 8mies ciazy mam hemoroidy masakra okropnosc jakos balam sie cos uzywac w ciazy a bol niesamowity i obfite krwawienie.po porodzie jestem prwie trzy mies nic nie stosowalam bo myslslam ze mi samo zejdzie mniej sie t nasilalo nie zawsze w wizycie w toalecie tak bylo ale ostatni bylo tak codziennie wiec kupilam masc avenoc i tabletki venescin i juz widze poprawe a lecze od tygodnia dopiero zalecaja przez trzy tyg brac te tabletki zeby do konca wyleczyc te zylaki bo jak przestaje bolec to one tylko sie zmniejszyly a trzeba calkiem zlikwidowac powodzenia w leczeniu
                    Wikunia 04.08.2008r

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Jestem 2 miesiące po porodzie (po cięciu cesarskim)i sądzę ze dokuczają mi HEMOROIDY
                      Jakie macie objawy hemoroidów? Ja mam małe krwawienie i pieczenie w okolicy odbytu, i zaparcia. Zaparcia mam od początku okresu poporodowego, zaznaczam, że nigdy nie miałam problemów z wypróżnianiem. Teraz mam!!!

                      Skomentuj


                        #12
                        az wstyd sie przyznac, ale jestem w identycznej sytuacji, lacznie z cesarka. chcialam isc z tym do lekarza, ale spalilabym sie za wstydu, na dodatek musialabym cos powiedziec mezowi...

                        Skomentuj


                          #13
                          Ja też mam ten problem, niestety nawet jak sie wylecze, to sie odnawia, najszybciej od zimnego, czyli jak siedze na zimnym krześle na dworze itp

                          Skomentuj


                            #14
                            HEMORECTAL dzis wlasnie kupilam na to cholerstwo zobaczymy czy pomoze jak bede widziec poprawe to dam znac to sa czopki,bo mascie juz rozne probowalam i nic odnawia sie to paskudztwo

                            Skomentuj


                              #15
                              ja mialam hemoroidy w 9 miesiacu ciazy.myslalam ze mi tylek z bolu odpadnie.po tygodniu mialam wizyte kontrolna wiec powiedzialam o tym mojej pani doktor.przepisala i masc i jak reka odjal!mialam bardzo ciezki porod i myslalam ze pewnie znowu mi wyjda z wysilku ale nie!
                              masc nazywa sie PROCTOSEDYL.
                              wiec drogie panie nie wstydzcie sie tylko szybko do lekarza!
                              no i oczywiscie pani mi tylka nie ogladala
                              shannon

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X