Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-01-2009, 11:04
dotka238's Avatar
dotka238 dotka238 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dotka238.polki.pl

Miasto: Francja
Domyślnie Farbowanie w domu czy u fryzjera?

czesc dziewczyny tak sie wlasnie zastanawiam nad swoim kolorem.Warto by go bylo odswiezyc.Zawsze chodzilam do fryzjera (mam pasemka)ale teraz czasu mi troche szkoda nie mowiac juz o kasie i pomyslalam ze moglabym sobie w domu wlosy pofarbowac.Robilyscie to juz kiedys?Bylyscie zadowolone z efektow?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-01-2009, 11:30
tosienka tosienka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tosienka.polki.pl

Domyślnie

Ja rozjasniam i farbuej w domu. Ostatnio nawet pasemka sobie strzelilam sama - w farbie byl super aplikator. Jak dla mnie szkoda kasy a juz pare razy fryzjer mi zdupczyl sprawe wiec jak robie sama to wiem do kogo pretensje miec :P . Zawsze mi wychodzi. Farba ze 20 zl kosztuje wizyta u fryza 60
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-01-2009, 12:03
pinklady's Avatar
pinklady pinklady jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pinklady.polki.pl

Miasto: Za horyzontem....
Domyślnie

ja tez farbuję sama tylko że ja mam jeden kolor to łatwiej,
a na fryzjera by mi było szkoda, sknera jestem he he
wolę dzieciom cos kupic
a nie masz jakiejś koleżanki fryzjerki co do domu przyjdzie i połowe co w salonie fryzjerskim weźmie?
Nieprzeczytane 27-01-2009, 12:30
dotka238's Avatar
dotka238 dotka238 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dotka238.polki.pl

Miasto: Francja
Domyślnie

Kolezanki fryzjerki zadnej nie mam niestety a za kazdym razem jak jestem na zakupach ogladam rozne farby i sie zastanawiam.Wedlug tego co pisza na opakowaniu wiekszosc dziala po ok.20 min(a wyjscie do fryzjera dzisiaj wiaze sie z wielka organizacja dnia,nie wspomne juz o tym ze po 2-3godz.dopiero sie ma gotowy fryz)poza tym mam dlugie wlosy wiec to na prawde kosztuje...chyba sie skusze,mam nadzieje ze kolor ktory pokazany jest na obrazku rzeczywiscie wyglada tak samo na wlosach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-01-2009, 12:32
froch froch jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
froch.polki.pl

Miasto: Kraków
Domyślnie

do mnie zawsze koleżanki fryzjerki przychodzą- więc mam problem z głowyzawsze to się coś zaoszczedzi
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-01-2009, 12:33
pinklady's Avatar
pinklady pinklady jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pinklady.polki.pl

Miasto: Za horyzontem....
Domyślnie

spróbowac zawsze warto!
może się okazać że z ciebie niezła fryzjerka i efekt będzie taki jak sobie życzysz!

jak nie spróbujesz to się nie przekonasz.
Nieprzeczytane 27-01-2009, 13:26
insoomnia's Avatar
insoomnia insoomnia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
insoomnia.polki.pl

Miasto: Białystok
Domyślnie

Mysle, ze ten temat mozna podciagnac pod ten http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=127 ..i tu zadac to pytanie.
A swoja droga ja od zawsze maluje wlosy (od gimnazjum) sama i na rozne kolory (teraz odrosty na czarno) i nigdy nie bylam u fryzjera, bo dla mnie to wydawanie pieniedzy. Chyba, ze ktos bardzo leniwy jest i mu sie nie chce albo poprostu nie umie, choc uwazam, ze to bardzo proste, no to wtedy fryzjer. Albo mozna poprosic zawsze kolezanke albo mame czy siostre.

Hmm a co do dlugosci wlosow - to jak juz wybierzesz kolor, ktory chcesz miec (inny niz naturalny) to najpierw fakt musisz cale pomalowac, ale potem to juz same odrosty sie maluje a nie cale wlosy.

Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-01-2009, 13:29
tosienka tosienka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tosienka.polki.pl

Domyślnie

Dotka nie patrz na obrazek a z boku na opakowanie - tam pokazuja odcienie wlosow pzred i po wzaleznosci od koloru pierwotnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-01-2009, 15:51
diabelecke's Avatar
diabelecke diabelecke jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
diabelecke.polki.pl

Miasto: Kalisz
Domyślnie

Ja tez chodze do fryzjera. Mam krotkie wlosy za farbowanie place od 140 do 160zl farbowanie zjamuje 4h. Wlosy farbowalam 2 razy najpierw z czarnego na rudy. Sama takiego efektu bym nie osiagnela. Trzeba bylo sciagnac moj naturalny kolor - za duzo roboty jak na samodzielne robienie. Drugi raz z rudego na czarny i fioletowo rozowe pasemka - znowu sciaganie koloru w miejsce pasemek. Chodze do renomowanego salonu fryzjerskiego. To jedyny salon do ktorego mam zaufanie, nigdy nie wyszlam niezadowolona. Tak rzdako chode do fryzjera, ze w sumie na sobie nie oszczedzam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-01-2009, 16:51
jahmajka jahmajka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jahmajka.polki.pl

Miasto: dublin city;)
Domyślnie

ja kiedys farbowalam sama ale teraz chodze do fryzjera bo wygodniej,lepiej zrobione i mieszkanie nie jest uwalone w farbie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania