Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

    Napisane przez gizela79 Pokaż wiadomość
    Witaj Pata...Gratuluję fasolki.....
    Byłaś już u lekarza???? i jak się czujesz???????????


    Hej, dziekuje Nie nie bylam jeszcze u lekarza... mieszkam w Norwegii i czekam na wizyte z tlumaczem, co prawda porozumiewam sie po norwesku i po angielsku lecz to jednak ciaza, terminy medyczne, itp, wiec wole miec tlumacza


    A czuje sie swietnie. Nic mi nie dolega, wrecz przeciwnie, mam energie do pracy, ciagle cos sprzatam, ukladam, przekladam, hhihi...



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

      Hej Dziewczynki!

      Ja juz po kawusi, dzieciatko w przedszkolu, w domku posprzatne, pranie powieszone, teraz czas na komputer


      Pozdrawiam Was serdecznie z daleka



      Skomentuj


        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

        cześć dziewczynki, widze że wrześniówki się ożywiły, super
        Bajtel- trzymam kciuki za wizyte u ginka, koniecznie zdaj relacje po
        A ja dzisiaj biegałam od rana po lekarzach bo skończyły mi badania okresowe w pracy a do ginka już w sobote pozdrawiam


        Skomentuj


          Odp: Wrześniówki 2010!!!!

          Oj kobitki żeby to już było wtorkowe popołudnie bo nie wiem jak dzisiaj będę spałą w nocy,tyle myśli krąży że szok,dobranoc!

          Skomentuj


            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

            Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
            Oj kobitki żeby to już było wtorkowe popołudnie bo nie wiem jak dzisiaj będę spałą w nocy,tyle myśli krąży że szok,dobranoc!
            Bajtel tylko się nie denerwuj....będzie wszystko ok.....zaraz my przyjdziemy i damy ci w pupkę
            Jutro po wizycie daj znak.....zostaw swój ślad kochana....bedzie dobrze-tak trzeba myśleć......

            mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
            gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
            Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
            Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
            Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

            Skomentuj


              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

              Gizelka dziękuję ci obiecuję będę grzeczna bo stres szkodzi dzidzi jak przyjadę to zaraz wam napiszę co i jak

              Skomentuj


                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                Jestem bardzo szczęśliwa,mam kartę ciąży,widziałam na usg maleństwo i aż się popłakałam.... to cud kochane warto czekać!!!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                  Widzisz a nie mówiłam....,wiem co to znaczy bo ja tez sie popłakałam....
                  A powiedz kochana powiedział ci ile ma cm twoje maleństwo?????
                  I data jaka zostaje na poród??????Powiedz coś więcej.....
                  To takie piękne słyszeć takie nowinki.....ach aż ja już zatęskniłam by zobaczyć swoje maleństwo.....

                  mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                  gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                  Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                  Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                  Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                  Skomentuj


                    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                    No widzisz i wszystko dobrze,ludzie a ja idę dopiero w następny piątek,jak ja wytrzymam do tego czasu

                    Skomentuj


                      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                      hej maleństwo ma 8,1 mm jest malutkie a datę dał mi na 25 wrzesień okazało się że owulkę miałam nie 14-15 tylko około 20,ale to nic nie robi ważne że wszystko ok,pozdrawiam buziaki ,warto czekać kochane

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                        Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                        Jestem bardzo szczęśliwa,mam kartę ciąży,widziałam na usg maleństwo i aż się popłakałam.... to cud kochane warto czekać!!!!!
                        a widziałaś i słyszałaś serduszko ?? bo mnie najbardziej to "rozwaliło" , ryczałam jak bóbr jak usłyszałam bicie serca małej fasolki po 13 latach i 3 poronieniach to był szok i cud
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Gosiu bardzo ale to bardzo sie ciesze Słonce

                          I po co sie tyle martwic było ? widzisz wszystko jest w porzadku kochana

                          No a za niecałe 8 mies bedziesz miała na raczkach pieknego rózowego

                          Buziaczki


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                            Bajtel- ale się ciesze ze wszystko ok z maleństwem, super
                            Mam nadzieje że ja tez będę taka szczęśliwa po wizycie u ginka, staram się myśleć pozytywnie.., żeby tylko te dni szybko minęły i była już sobota, buziaki i miłego dnia


                            Skomentuj


                              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                              Witam mamuśki...
                              Agatko tylko teraz ty sie nie denerwuj....wszystko badzie dobrze....jak będziesz się zamartwiać to przyjdziemy i damy ci klapsa....
                              A ja sie nie wyspałam-mało co spałam bo mąż tak chrapał,jestem zła na niego bo nigdy mu to się nie zdarzało,znaczy podchrapywał,ale nie aż tak jak dziś...już nie śpię od 6 a tak to próbowałam spać


                              mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                              gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                              Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                              Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                              Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                              Skomentuj


                                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                                Ja pospałam do 8,dzieci nie dawno się obudziły.Dzwoniłam do lekarza spytac się czy są wolne miejsca na piatek ale brak,jeszcze tydzień muszę wytrzymać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X