Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Eco topic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Eco topic

    Niby sie opłaca kg bo za 0,5 płacisz 24 a za 1kg 40zł. Ale jak dla mnie to te orzechy się "zestarzeją". Sa tylko w takim papierowym woreczku i mimo że u mnie w domu jest sucho one jednak zawilgocają się i robia sie miękkie. Ta facetka z ekodzieciaka mi poleciła 0,5 bo kg to mówi że jak się ma więcej dzieci. No i ja obecną paczkę mam już miesiąc i zastanawiam się czy tych orzechów w szafce w pokoju nie trzymać bo w łazience te z wieszchu sa juz miekkie.

    Co do płynów do płukania ja nie uzywam. Ale kupię chyba olejek eteryczny lawendowy do swetrów męża bo on pali faje niestety i nawet po wypraniu czuć lekko nikotynę.
    Pozatym Majka ma ładną skórę nic ja nie podraznia i ubrania są bardzo miekkie, właściwie nie odczułam braku płynu do płukania.

    No i teraz przeliczając to wszytko mi wychodzi tak:
    plyn do prania 30zł na 1,5 miesiąca + lenor 2l 17zł też tak na 1,5 miecha starczał; wychodzi 47zł. A ja zapłaciłam 24 zł za orzechy i zuzyłam ich gdzieś 1/6. Czyli 47 x4 = 148 zł bym musiała wydać za pól roku. Zaoszczędze jakieś 124 zł.
    Nie licze tu prania białego bo do niego proszku nadal uzywam.

    To tak sobie podliczyłam hehe

    Powodzenia Niusiak w praniu orzeszkami.


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Eco topic

      Aha, no widzisz dobrze że żeś taka obcykana. Czyli kupie to opakowanie
      0,5kg i chyba od razu zapodam ten olejek lawendowy. Zwłaszcza chodzi
      mi o koszule mojego męża, żeby jakoś tak fajnie i świeżo pachniały.
      A słuchaj można je trzymać w jakimś takim pojemniku dość szczelnie
      zamkniętym, żeby nie wilgotniały?


      Skomentuj


        Odp: Eco topic

        No właśnie nie wiem do konca. maja byc niby w suchym i przewiewnym miejscu więć ja je na piecu gazowym trzymam ale wraz troche miekkną.
        Boję sie że jak je w pudło takie metalowe wsadze to sie zasmiardna albbo cuś może jak bedziesz zamawiała to napisz do tej Magdy Sendor bo ja już do niej nie chcę dzwonic bo jeszcze pomysli że ja napastuję hehe.

        No ja tez olejek zamówię ale poczekam aż proszek do pieluch mi sie skończy.


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: Eco topic

          Dziś odkryłam kolejne zastosowanie dla orzechów. Zawsze zapieram mydłem skarpetki mojej JUlki i dziś niestety mydło sie skończyło. Wziełam woreczek z orzechami namoczyłam i zaczełam pocierac skarpetki jak mydłem i wiecie jak ladnie się zapiera. I duzo bardziej się pieni przez takie pocieranie. No i pare innych plam tak zaprałam i ładnie sie sprało


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: Eco topic

            Ja mam takie małe próbki tych orzechów, ale jeszcze nie próbowałam w nich prać więc nie wiem jak działają. Jak wypróbuje na pewno napisze

            Skomentuj


              Odp: Eco topic

              Polecam szczególnie produkty konopne! Możecie o nich przeczytać na https://lycknis.com/pl/olej-cbd-czarny-kon-medycyny/

              Skomentuj


                Odp: Eco topic

                Cześć! Ja chciałabym wszystkim Mamom polecić ekologiczny krem do stóp body a la carte marki Dr Irena Eris. Maska do stóp posiada mocznik oraz witaminę E, skutecznie zmiękcza naskórek

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Eco topic

                  ubranka z bawelny organicznej polecam

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X