Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla rodziców

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Prezent dla rodziców

    Napisane przez Oluchna87 Pokaż wiadomość
    Nie wiem czemu wcięło mi link . Powyżej chodziło mi o sklep (...). No, teraz tamta wypowiedź jest kompletna .
    Oluchna, staramy się, żeby to miejsce było przyjazne i nie zasypane reklamami.
    Dlatego prosimy Was o zgłaszanie wpisów reklamowych (poprzez klikniecie w wykrzyknik na górnym pasku) i staramy się kasować reklamy - tak też stało się z Twoim wpisem.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Prezent dla rodziców

      Moja mama zawsze twierdzi ze nic nie cche i wszystko co potrzebuje ma. Zawsze mowi ze chetnie wezmie laurki od dzieci Ale oczywsicie zawsze jej cos kupie. Ostatnio na allegro kupilam piekny magnez na lodowke z cudownym napisem dla mamy, doadtkowo kwiatka i bluzke. Dla tesciowej natomiast to kupuje to co mi wlezie w rece, nie szukam czegos specjalnego. Tesciowa nigdy nie pokazuje zeby byla z czegos zadowlona czy tez nie wiec sie nei wysilam. Mysle ze teraz wszystko mozna kupic na allegro wystarczy miec tylko fajny pomysl

      Skomentuj


        #33
        Odp: Prezent dla rodziców

        Zmywarki bym nie kupiła na rocznicę na pewno
        Mój tato ma urodzinki za 4 dni a ja nadal nie mam pomysłu co jemu kupić. Za każdym razem mam z nim "problem". Jak się pytam zawsze słyszę to samo: "nie macie na co pieniędzy wydawać" albo "wszystko mam" itp. Macie jakieś pomysły? Nie chcę prezentu typu skarpetki, majtasy ...



        Skomentuj


          #34
          Odp: Prezent dla rodziców

          chlop jak chlop starszy czy mlodszy... nie dogodzisz
          moje typy to : zegarek, ramka do powieszenia z zdjeciem rodzinnym teraz sa takei fajne ze kilka ramek zlaczone w jedno mi sie to mega podoba. Moze kupic mu jakis fajny sweterek elegancki na chlodne dni? Ladne pióro do pisania? Ciekawa ksiazke? moze jakies fajne perfumki jak lubi? Albo zaprosic go do kina teatru? potem wspolna kolacyjka, wspominki. Moze zafundowac mu fryzjera? Troszke by sie uzbieralo. Moze ma jakies hobby? szachy? moze jakas wycieczke rodzinna ? wspolna?

          Skomentuj


            #35
            Odp: Prezent dla rodziców

            Hi hi Przy niektórych propozycjach się uśmiałam.Tato jest prawie łysy więc fryzjer odpada, ramki te nakładane na siebie już ode mnie dostał. Podsunęłaś mi fajny pomysł z kinem.Jeszcze nigdy nie był na filmie 3D .W ogóle w kinie chyba był z 20 lat temu. Chyba pójdę w tym kierunku. Dziękuję kochana :*



            Skomentuj


              #36
              Odp: Prezent dla rodziców

              hahah jak prawie lysy to moze jakis szamponik na porost wloskow hahhaa? A do kina kazdy lubi od czasu do czasu wyjsc wiec i tacie sie pewnie spodoba
              Zalezy tez jakie filmy tata lubi. Ja bylam ostatnio an miasto44- mozna sie wybrac i na zostan jesli kochasz- i takie tam romansidlo o milosci i smierci, nie polecam, szkoda czasu na to

              Skomentuj


                #37
                Odp: Prezent dla rodziców

                Na porost nic mu nie będę kupować, bo się obrazi jeszcze żartuje. ..pewnie by się śmiał. Tato lubi filmy historyczne albo SF.Sprawdzę czy coś takiego jest w repertuarze.



                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Prezent dla rodziców

                  Ja jestem typem praktycznym ale też sentymentalnym. Staram się kupić coś co się przyda, więc rodzicom przeważnie kupuję kosmetyki, których używają na co dzień typu krem, perfumy, tusz do rzęs czy nawet antyperspirant. Ale też ostatnio dla odmiany poszłam w kierunku uczuciowym i otrzymali ramki z naszymi zdjęciami, a następnym razem film ze zdjęć plus na koniec krótki filmik z życzeniami, w którym my wszyscy wzięliśmy udział. Jest on z poczuciem humoru ale i tak łezka wzruszenia poleci jak się ogląda. Moja mama włącza go za każdym razem jak ma jest smutna i twierdzi, że to najlepszy prezent

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Prezent dla rodziców

                    Aga, te miasto 44 to takei historyczne, powstanie warszwaskie. Milosc, walka, poswiecenie, troche krwi i mordu, ale tez ma przeslanie i mysle ze by mu sie spodobało. Aktorzy bardzo sie sprawdzili w swoich rolach. Ja to tak srednio lubie takie filmy dlatego dla mnie ogolnie calosc moze byc, ale dla taty mysle na serio sie spodoba. Jest akcja, nie siedzi sie i nie ziewa, na pewno w fotelu nie zaśnie. Takze smialo mozesz mu bilecik taki sprawic na urodzinki Oczywiscie tylko niech nie idzie sam :P Pusc zięcia z tesciem moze sie nei zagryza hahahah Leszek by poszedl??

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Prezent dla rodziców

                      Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                      Aga, te miasto 44 to takei historyczne, powstanie warszwaskie. Milosc, walka, poswiecenie, troche krwi i mordu, ale tez ma przeslanie i mysle ze by mu sie spodobało. Aktorzy bardzo sie sprawdzili w swoich rolach. Ja to tak srednio lubie takie filmy dlatego dla mnie ogolnie calosc moze byc, ale dla taty mysle na serio sie spodoba. Jest akcja, nie siedzi sie i nie ziewa, na pewno w fotelu nie zaśnie. Takze smialo mozesz mu bilecik taki sprawic na urodzinki Oczywiscie tylko niech nie idzie sam :P Pusc zięcia z tesciem moze sie nei zagryza hahahah Leszek by poszedl??
                      Pewnie,że by poszedł. Bardzo dobry kontakt mają Coś mi się wydaje, że to strzał w dziesiątkę. Chyba będę Ciebie po stopach całować Co dwie głowy to nie jedna...święta prawda



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Prezent dla rodziców

                        Też zgadzam się z przedmówczyniami, że wycieczka byłaby lepszym prezentem dal rodziców. Jeśli jeszcze się za tym nie rozglądałaś, to pozwól, że polecę ci ten link: xxx. Jest to biuro podróży, które organizuje wycieczki specjalnie dopasowane do seniorów. Sama wysłałam na taka moją mamę, więc wiem z pierwszej ręki, że nie są to puste slogany. Mama mówiła, że rzeczywiście tempo zwiedzania było mniej zawrotne, mieli też więcej wolnego czasu i wszystko tłumaczono im dokładniej niż na zwykłych wycieczkach.
                        Last edited by disne; 17-08-2020, 19:36. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Prezent dla rodziców

                          Może lepiej zabrać rodziców do sklepu aby sami sobie wybrali model, każdy użytkownik ma inne potrzeby. Co do detergentów to ja raczej wybieram marki Finish.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Prezent dla rodziców

                            dla rodziców hmm myśmy też wykupiliśmy ostatnio z siostrą dla nich wycieszkę - mama zawsze ma tysiąc wymówek ze nie może jechać a tutaj była postawiona przed faktem dokonanym i musiala sie zorganizować i byli bardzo zadowoleni z takiej niespodzianki

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Prezent dla rodziców

                              chciałam wykupić wycieczkę teściom na ich 35 rocznicę ślubu, bo cały czas siedzą w domu i nigdzie ni jadą i jak powiedziałam teściowi że w terminie od-do ma sobie zorganizować wolne bo jadą na urlop to mi powiedział że on nigdzie nie jedzie i że mam sobie z mężem pojechać. Dobrze że nie wykupiłam wycieczki, a chciałam żeby sobie pobyli sami w ciszy i spokoju

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Prezent dla rodziców

                                Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                                chciałam wykupić wycieczkę teściom na ich 35 rocznicę ślubu, bo cały czas siedzą w domu i nigdzie ni jadą i jak powiedziałam teściowi że w terminie od-do ma sobie zorganizować wolne bo jadą na urlop to mi powiedział że on nigdzie nie jedzie i że mam sobie z mężem pojechać. Dobrze że nie wykupiłam wycieczki, a chciałam żeby sobie pobyli sami w ciszy i spokoju
                                Dlatego z prezentami różnie bywa, sesje wycieczki, to raczej nie dla domatorów

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X