Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie wino na chrzciny?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakie wino na chrzciny?

    Zjedzie się trochę rodziny i należałoby postawić jakiś alkohol na stół. Wódki raczej nie będziemy pili, ale wino czemu nie. Tylko co obecnie się pija? Czy Carlo Rossi to dobry pomysł?
  •    
       

    #2
    Odp: Jakie wino na chrzciny?

    Może to zależy jakie wino do jakich dań będzie serwowane Do ryby inne do mięsa inne Możesz zakupić kilka rodzajów

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakie wino na chrzciny?

      Donatka Carlo Rossi to dobre wino ( pamiętam,że mieliśmy je z mężem na swoim ślubie) ale sama proponowałabym kupić coś bardziej oryginalnego. Jeśli zjedzie się trochę rodziny to warto jest kupić kilka rodzajów win. Jeden lubi badziej wino wytrawne, ktoś inny pije słodkie ( sama na przykład wytrawnego nie przełknę wolę właśnie słodkie wina, z kolei mój mąż pije jedynie wytrawne).
      Czy wiesz,że możesz zamowić w sieci dobre wina w zestawach taniej? Na przykład tutaj masz kilka takich propozycji: http://www.vinorama.pl/Oferta_win,show,sets

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakie wino na chrzciny?

        ja polecam mateus, nie jest to wino z wyższej półki, ale jest bardzo dobre. polecam serdecznie, wytrawne pyszne.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jakie wino na chrzciny?

          Poproście o dopasowanie wina przez http://www.wina.pl/
          Z pewnością potrawy będą różne, więc waszym zadaniem jest dopasowanie różnych typów wina w zależności właśnie od tych dań.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jakie wino na chrzciny?

            Polecam białe, półsłodkie wino Brasco. Miałam je na swoim weselu i na chrzcinach dzieci. Nie jest zbytnio drogie, a smakuje wybornie. Goście byli nim zachwyceni


            Skomentuj


              #7
              Odp: Jakie wino na chrzciny?

              Ja szczególnie polece już z wyższej półki wina na http://www.dekanter.pl/ bo takie np zamawiane u nieznanych hurtowni często są niewypałem.. Moja koleżanka zamówiła aż 50 butelek taniego wina i... no nie skończyło się to dobrze. Jak my zamawiamy coś na większą ilość osób to od Dekantera. Przynajmniej sprawdzona firma.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jakie wino na chrzciny?

                Mój mąż bardzo lubi carlo rossi, ale jeszcze lepsze jest według niego wino oak view. Warto mieć i wytrawne i słodkie, bo są i tacy którzy wolą słodkie, mąż to tylko wytrawne lub półwytrawne i do obiadu lampeczka.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jakie wino na chrzciny?

                  Co prawda nie jestem zwolenniczką alkoholu na takich imprezach jak chrzciny, ale wino jest takim alkoholem, które na nich dopuszczam. Niedawno pomagałam w organizacji takiej imprezy swojej siostrze i zamawialiśmy wina z tego sklepu http://www.slonecznawinnica.pl/pl/c/Wina-wloskie/37 , bo mają bardzo rozbudowaną ofertę win włoskich, które bardzo lubimy. Ceny są bardzo przystępne, wina są dobrze zapakowane i dochodzą do nas w całości, bez uszkodzeń. Przeszukajcie ofertę tego sklepu, a na pewno coś znajdziecie.
                  Polecam też kupić wina półwytrawne i półsłodkie, bo nie każda osoba będzie w stanie wypić wino wytrawne.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jakie wino na chrzciny?

                    ja bym byla za białymi, a marka wedle uznania

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jakie wino na chrzciny?

                      Wino zasadniczo dobieramy do dań, które będą podawane, bo rozumiem, że chodzi o to, by do obiadu była lampka wina. Ja pewnie bym poszła po poradę do sklepu z winami.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jakie wino na chrzciny?

                        A ja jakoś jestem przeciwniczką jakiegokolwiek alkoholu na chrzcinach i komunii dziecka- ale to moje osobiste odczucia, nie neguję i nie krytykuje innych, którzy mają odmienne zdanie. dla mnie to święto dziecka, a alkohol raczej na inna okazję dla dorosłych.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X