Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki dom zbudować?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki dom zbudować?

    Hej,
    Z mężem planujemy zbudować dom. Chcemy zlecić projekt firmie [zjadamy reklamy] . Projektują oni domy mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne. Mają doświadczenie i znają się na najnowszych trendach w budownictwie. Jaki dom powinniśmy zbudować? Nowoczesny czy raczej klasyczny?
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 19:23.
  •    
       

    #2
    Odp: Jaki dom zbudować?

    A nie boisz się samodzielnej budowy domu? NIe jest to łatwe zadanie i może kosztować bardzo wiele czasu jak i pieniędzy. Sama nie wiem czy pakowałabym się w taką inwestycję, szczególnie, że trzeba również kupić sobie działkę.
    Polecam natomiast tutaj przejrzeć sobie ofertę deweloperów: [zjadamy reklamy] - są to obecnie pierwsze takie wirtualne targi nieruchomości gdzie można przejrzeć sobie praktycznie wszystkie inwestycje realizowane aktualnie w Polsce.
    Moim zdaniem ciekawa rzecz.
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 19:24.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaki dom zbudować?

      Ja to w ogóle podziwiam ludzi, którzy piszą się na budowę domu, bo to nie lada wyzwanie. My się zdecydowaliśmy na kupno mieszkania i jesteśmy mega zadowoleni. Żadnego koszenia trawników, martwienia się o tynkowanie czy grzania wody. Ale jak tam chcecie, co rodzina, to obyczaj!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaki dom zbudować?

        Tylko że dom daje nieporównanie większą swobodę.
        Fakt, już na etapie wyboru projektu często są pierwsze problemy, ale z drugiej strony na wszystko jest rozwiązanie. Nawet na niewymiarowej działce można zaprojektować fajny dom: . Wiadomo, że trzeba w to włożyć sporo wysiłku, ale moim zdaniem zdecydowanie warto
        Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:56. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaki dom zbudować?

          Ja jak myślę o budowie domu to tylko ze słomy :P
          usługi transportowe hds łódź

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaki dom zbudować?

            Napisane przez bahurko Pokaż wiadomość
            Ja jak myślę o budowie domu to tylko ze słomy :P
            Ha ha nawet z chałupy ze słomy bym się ucieszyła. Tak na serio to my też marzymy o swoim domku z ogródkiem. Mam nadzieję, że nasze marzennie się spełni. Póki co mieszkanie w bloku z kredytem
            My byśmy chcieli nowoczesny domek jest dużo stronek z projektami domów i staram się tam na razie nie wchodzić, bo tylko niepotrzebnie ślina mi cieknie



            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaki dom zbudować?

              U nas na razie nie zanosi się na budowę domku. Na chwilę obecną staramy się o kredyt mieszkaniowy i szukamy wymarzonego eM na xxx Może za kilkadziesiąt lat będzie nas stać na budowę domu, obecnie cieszę się z możliwości zakupu mieszkania.
              Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:57. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaki dom zbudować?

                Ja bym postawiła dom parterowy

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaki dom zbudować?

                  Parterowki teraz też są ładne. Tylko metrazowo więcej miejsca zajmuje taki dom.Mi to tam w sumie obojętnie byleby nie blok.



                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jaki dom zbudować?

                    my jesteśmy w trakcie budowy - i wybraliśmy dom jednorodzinnym z poddaszem użytkowym - mały ale większy nie jest potrzebny, - może kiedyś uda się nam tam zamieszkac
                    Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:57. Powód: reklama link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jaki dom zbudować?

                      Ładny to wy już jesteście trakcie realizacji.Bardzo Wam zazdroszczę my to jesteśmy na etapie marzeń. Jednak mam nadzieję, że i nasze mierzenie szybko się spełni.



                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jaki dom zbudować?

                        Ja chyba zawsze wolałam mieszkania. Podobają mi się np. takie inwestycje masterminvest Bardzo często można dostać mieszkanie z ogródkiem, więc w sumie prawie jak dom, tylko pracy mniej.
                        Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:58. Powód: reklama link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jaki dom zbudować?

                          Ja marzyłam zawsze o parterowym z 4 pokojami, no ale mamy na 4 piętrze i 4 pokoje w bloku haha prawie marzenie się spełniło :P na balkon wyjdziemy to mamy własny ogródek w powietrzu :P może kiedyś kiedyś kiedyś jak będziemy mocno i dobrze marzyć

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jaki dom zbudować?

                            Wybór projektu to jedna kwestia.
                            Druga to wybór odpowiedniej technologii budowy. To też bardzo ważne, jeśli nawet nie ważniejsze niż odpowiedni projekt.
                            Przed podjęciem jakichkolwiek kroków, warto poczytać. Moim zdaniem warta uwagi jest chociażby technologia suchej zabudowy: suchazabudowa. Takie rzeczy naprawdę warto wiedzieć, jeśli na poważnie zastanawiamy się nad rozpoczęciem budowy.
                            Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:00. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jaki dom zbudować?

                              Ech u nas też wszystko w strefie marzeń. Byliśmy skłonni do mieszkania ale nie wiem czy nie skończy się na jakimś domku. Mi się podoba taki projekt: xx a mojemu mężowi znowu podobają sie takie mega nowoczesne- proste formy i metalowe wykończenia. Więc nie wiem czy dojdziemy do kompromisu:P
                              Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:01. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X