Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Świąteczne sprzątanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Świąteczne sprzątanie

    Jak to jest z tymi porządkami?

    Robicie jakieś większe porządki na święta wielkanocne no i od razu na wiosnę? Co macie do zrobienia, posprzątania?

    ja zaczynam od okien, firan i załon oby tylko słonko było...
  •    
       

    #2
    Odp: Świąteczne sprzątanie

    Ja sprzątam zawsze na Wielkanoc, bo tak jak zauważyłaś to od razu takie wiosenne porządki, a po zimie jest tego trochę. Zaczynam od zdjęcia firan - wtedy ładnie widac cały brud. Potem odkurzam i wymywam wszystkie kąty i okna, a firany wieszam na końcu. I zawsze zaczynam te porządki jakieś 3 tyg przed świętami, bo przy małych dzieciach to nie zawsze można sobie wszystko zaplanowac i wolę potem nie szalec w ostatniej chwili No to już niedługo

    Skomentuj


      #3
      Odp: Świąteczne sprzątanie

      Ja nigdy nie robię świątecznych generalnych porządków które polegają na wielkim sprzątaniu całego domu. Robię takie porządki co jakiś czas partiami, przez cały rok.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Świąteczne sprzątanie

        ja tak samo jak Kasiakozmin staram się robić to partiami przez cały rok a jako że lubię mieć porządek to np. okna myję w lecie co tydzień maksymalnie 2...




        http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

        Skomentuj


          #5
          Odp: Świąteczne sprzątanie

          a ja juz wczoraj zaczelam wszystko wywalac z szafek w kuchni i myc wszystko po kolei co w nich bylo bo nie wiem czy za poare tygodni to dam rade sie wgramolic na taboret zeby sprzatnac gorne szafki

          Skomentuj


            #6
            Odp: Świąteczne sprzątanie

            U nas to będą pierwsze święta w większym gronie i sama nie wiem jaks ie za to wszystko zabrać. Wiem że muszę umyć okna to obowiązkowo bo na święta Bożego Narodzenia zabrał sie za to mój m nie pozwolił mi z brzuszkiem skakać po stołkach teraz moja kolej. I mam w planach wypranie dywanów i umycie mebli ale to wszystko plany hmmm ciekawe ciekawe...

            Skomentuj


              #7
              Odp: Świąteczne sprzątanie

              Ja ostatnio myłam okna w grudniu. W chwili obecnej wołają o pomstę do nieba. W kuchni i łazience robię to częściej, więc nie ma tragedii. w tym tygodniu dzieciaki zerwały mi firankę w sypialni, no i nie mam firanki na razie, bo czekam na ładną pogodę do umycia okna, dopiero wtedy zawieszę świeżą firankę. Cholera mnie bierze. Chyba zrobię to jutro, albo nawet zaraz, nie patrząc na pogodę. Generalnie okna myję co kilka tygodni, w kuchni nawet co tydzień, oczywiście jak jest ciepło, bo tam ciągle ktoś wygląda przez okno i zostają odbite czoła i palce. Tak samo jest z drzwiami balkonowymi, które dodatkowo są wymazane jedzeniem i śliną. Bardzo lubię jak jest czysto w domu, niestety moje dzieciaki są innego zdania. Dywan z pokoju dziennego piorę kilka razy w roku, bo ciągle coś na niego dzieciaki wylewają, to samo z kanapą. Generalnie sprzątam bardzo dużo, gdyby dzieciaki to szanowały mieszkalibyśmy w sterylnych warunkach.



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Świąteczne sprzątanie

                Zawsze robiłam porządki generalne przed świętami w sumie to takie wiosenne porządki a nie że święta. Teraz zobaczymy czy będzie na takie duże sprzątanie czas przy dzidziusiu


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Świąteczne sprzątanie

                  dziewczyny szykujecie już domy do świat? ja mam do umycia okna ale jakoś nie mogę się zebrać

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Świąteczne sprzątanie

                    Całe 2 piętra domu sprzątają oni - http://www.wojmargliwice.pl/
                    Nie mamy ani czasu, ani możliwości tak dobrego posprzątania, a przy tych cenach warto...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Świąteczne sprzątanie

                      Ja swoje okna już umyłam, w jednym pokoju już za meblami łóżkami też jest ogarnięte jeszcze bym chciała chociaż firanki wyprać no ale, motywacji brak...

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Świąteczne sprzątanie

                        My już wielkim sprzątaniu, my sprzątamy przed wielkanocą zawsze, takie większe porządki jak to się mówi wiosenne
                        Doriaś ur.17.03.2008




                        Tristaś ur. 11.03.2010

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Świąteczne sprzątanie

                          ja to porządki na razie robię w budżecie : ) Pity pro 2011 i wszystko jasne ; )

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Świąteczne sprzątanie

                            My jak zwykle będziemy sprzątać na ostatnio chwilę,
                            no może poza dywanami, bo te w poniedziałek nam już zrobili ludzie z czyścika (czyszczenie dywanów Gdańsk) i teraz niemal lśnią - postanowiłam, że nie bedę się sama zajeżdżać, a oni mają porządny sprzet więc od razu zamówiłam.
                            Potem przed samymi świętami pewnie sajgon będzie wszędzie, więc lepiej z głowy

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Świąteczne sprzątanie

                              ja dzis sie na sprzatala mza caly rok hehe

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X