Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy oszczędzacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czy oszczędzacie?

    Napisane przez engii5
    Oszczędzamy! Dla mnie największym wyzwaniem było poradzenie sobie z domowymi wydatkami, rachunkami, opłatami. Teraz staram się racjonalnie gospodarować wodą czy prądem. No i rachunki zaczęłam płacić online
    Rachunki od lat płace online, ale jakoś dużej oszczędności z tego tytułu nie widze.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czy oszczędzacie?

      Trudno oszczędzać przy takiej wypłacie...

      Skomentuj


        Odp: Czy oszczędzacie?

        Odkładamy pieniądze na konto oszczędnościowe, plus lokata dla dziecka

        Skomentuj


          Odp: Czy oszczędzacie?

          Ja zaoszczędziłem na gumkach i zrobiłem wazektomię jakiś czas temu to była najlepsza inwestycja i oszczędność

          Skomentuj


            Odp: Czy oszczędzacie?

            tak od jakiegoś czasu staram się oszczędzać, planować wszystkie większe wydatki. Ostatnio zmieniliśmy nawet operatora sieci komórkowej by zaoszczędzić Polecam zerknąć na ofertę sieci Otvarta. Abonamenty od 7,99 zł do 28,99 zł miesięcznie. W zależności od opcji można podpisać umowę na czas nieokreślony lub na 24 miesięce.

            Skomentuj


              Odp: Czy oszczędzacie?

              Staram się, czasami daje mi to satysfakcję.

              Skomentuj


                Odp: Czy oszczędzacie?

                Ogólnie nie jestem jakoś rozrzutną kobietą, ale oszczędna też nie jestem jakoś szczególnie. U mnie to jest raczej tak, że są rzeczy na które nie wydaję dużo, bo nie mam takiej potrzeby i rzeczy, na których raczej nie oszczędzam. Jednak zawsze lubię skorzystać z jakiegoś kuponu czy zniżki. To daje mi poczucie, że zaoszczędziłam Poza tym staram się co miesiąc odkładać pieniądze na konto oszczędnościowe, ale nie liczę raczej każdego grosza.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czy oszczędzacie?

                  ja się staram, ale po wypłacie tak do połowy miesiąca wydaje mi się, że mogę sobie pozwolić praktycznie na wszystko i to jest złudne. potem przez drugą połowę już się zaczyna liczenie i zaciskanie pasa

                  Skomentuj


                    Odp: Czy oszczędzacie?

                    Od razu po wypłacie sobie część pensji odkładam. Uważam, że to jest dobry moment na to. Nie pod koniec miesiąca, kiedy tak naprawdę często już trzeba myśleć, jak przeżyć aż do kolejnej wypłaty.
                    A tak moje oszczędności powiększają się i nawet jeśli znajdę się w trudnej sytuacji, to finansowo będę zabezpieczona.
                    Szukasz sposobu na łupież pstry? - https://polki.pl/baza-firm,pityver,65457,wizytowka.html

                    Skomentuj


                      Odp: Czy oszczędzacie?

                      Oczywiście, że oszczędzam! Co miesiąc odkładam konkretne sumy pieniędzy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czy oszczędzacie?

                        Można oczywiscie oszczędzać nawet gdy zarabia się 1200 na rękę, wystarczy myśleć!

                        Skomentuj


                          Odp: Czy oszczędzacie?

                          Ja uważam, że nie tylko warto, ale trzeba oszczędzać. Nie jest to proste, to prawda, ale jeśli będziemy systematyczni, to powoli stworzymy sobie finansową poduszkę bezpieczeństwa. Ja na razie jestem na początku tej drogi

                          Skomentuj


                            Odp: Czy oszczędzacie?

                            Szanowna Pani, dziękuję za wspomnienie o ofercie Nest Banku. Klienci Nest Banku oraz osoby nieposiadające u Nas konta bankowego mogą liczyć na kilka ofert lokat. Obecnie w Nest Banku mamy m.in. promocyjną Nest Lokatę Witaj na okres 3 lub 6 miesięcy dla Klientów Nest Banku, którzy założą u Nas konto bankowe. Lokaty dostępne są: 30 dni od otwarcia konta - lokata na 3 miesiące oraz 60 dni - lokata na 6 miesięcy. Oprocentowanie każdej z nich wynosi 4,00% w skali roku, a minimalna kwota lokaty to 1000 zł (maksymalnie aż 10 000 zł). W przypadku lokaty na 6 miesięcy, promocyjne oprocentowanie 4,00% obowiązuje w całym okresie trwania lokaty przy założeniu spełnienia określonych warunków promocji, a mianowicie wpływu wynagrodzenia na Nest Konto Klienta, w kwocie nie niższej niż 2 500,00 zł w co najmniej jednym miesiącu kalendarzowym. Po zakończeniu każdej z dwóch lokat można je odnowić na warunkach standardowej Nest Lokaty. Cała oferta lokat dostępna jest na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html

                            Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

                            Pozdrawiam,
                            Opiekun Klienta Nest Bank
                            nestbank.pl

                            Skomentuj


                              Odp: Czy oszczędzacie?

                              Ja oszczędzam, ale w obcej walucie i nie w banku. Kryzysy i przypadki kiedy banki przestawaly byc wyplacalne skutecznie mnie do tego zniechecily.

                              Skomentuj


                                Odp: Czy oszczędzacie?

                                Staram sie przynajmniej.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X