Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaskrawe kolory

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaskrawe kolory

    Witam. Co sądzicie o kobietach w wieku 40+ malujących paznokcie w takich tonacji kolorystycznej jak tutaj: xxx Czy to nie jest zbyt pstrokate? Czy niektóre odcienie nie powinny pozostać dla nastolatek?
    Last edited by disne; 02-07-2020, 00:46. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: Jaskrawe kolory

    eeee tam. Wszystko zależy od tego gdzie się idzie z takimi pazurami . Na urlopie, na imprezce wszystkie czujemy się jak nastolatki, więc ja nie widzę problemu. Fajny letni ciuch pasujący do tonacji i super. Zresztą 40+ to żaden jeszcze wiek. Do pracy jednak bym odradzała - dojrzałość zobowiązuje, więc trzeba trzymać klasę poza tym po co przyczyniać się do gnicia wątroby koleżanki

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaskrawe kolory

      Ja myślę że jeśli kobiety lubią takie kolorki to dlaczego nie? Jeśli kobieta maładne zabdbane paznokcie to ladnie wygląda każdy kolorek.
      Doriaś ur.17.03.2008




      Tristaś ur. 11.03.2010

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaskrawe kolory

        Mi się wydaje że każda kobieta w wieku takim chce się w jakiś sposób odmłodzić i to właśnie jest świetny pomysł z takimi paznokciami. Moda idzie do przodu.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaskrawe kolory

          Bardzo dużo zależy również od osobowości danej kobiety. Jeśli czuje się i zachowuje się młodo, to czemu nie ma się wesoło malować. Nie ograniczajmy innych, bo bedzie szaro na ulicach

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaskrawe kolory

            zalezy od osobowości, charakteru, tego jak się ubiera i co lubi. Nie lubię stawiać takich ograniczeń wiekowych w kwestii kolorów, bo to bardzo indywidualna sprawa.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaskrawe kolory

              Niestety link nie działa, ale jeśli chodzi o paznokcie to moim zdaniem nie ma powiązania między wiekiem a kolorem. Wszystko zależy do mody, do czego pasuje itp.
              alergia na kota

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaskrawe kolory

                Miałam w pracy koleżankę, dobrze po 50, która malowała paznokcie w bardzo różnych odcieniach. Lubiła pokazać swoje paznokcie i jej to pasowało. Także nie stawiałabym tu granicy wiekowej.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaskrawe kolory

                  Teraz jaskrawe kolory są modne chyba nadal ? Paznokcie to tak ale ubrania to już inaczej się patrzy Ja wolę stonowane kolory już raczej bez żadnych nadruków ,rysunków czy cekinów Tak lepiej jest dopasować do reszty garderoby

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jaskrawe kolory

                    Ja osobiście najbardziej lubię jakieś perłowe, jakne lakiery. Podoba mi się w nich to, że wyglądają tak delikatnie i subtelnie. Nie wiem, może jestem niemodna?!?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jaskrawe kolory

                      Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                      Ja osobiście najbardziej lubię jakieś perłowe, jakne lakiery. Podoba mi się w nich to, że wyglądają tak delikatnie i subtelnie. Nie wiem, może jestem niemodna?!?
                      Każdy ma swój gust i styl A perłowe kolory zawsze do wszystkiego będą pasowały i są takie naturalne i z mody chyba nigdy nie wyjdą więc możesz śmiało malować

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jaskrawe kolory

                        Ja nie kupuję ubrań w jaskrawych kolorach. Potem bardzo ciężko jest je do siebie dopasować. Kolory preferuję w dodatkach. Lubię kolorowe buty i torebki. Za to spodnie i koszule kupuję w neutralnych kolorach takich jak
                        beż
                        biel
                        czeń
                        krem
                        Tutaj jest wszystko ładnie opisane: .matkamezatka w-co-nam-sie-ubrac-wieczny-dylemat - tak naprawdę nie trzeba mieć wielu ciuchów aby się dobrze ubierac
                        Last edited by disne; 02-07-2020, 00:46. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jaskrawe kolory

                          Moim zdaniem każdy powinien malować paznokcie tak jak lubi, ja bym sobie takich nie zrobiła, ale to nie znaczy, że kto inny nie może

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jaskrawe kolory

                            To co pasuje jednemu niekoniecznie pasuje innemu, więc to jest kwestia bardzo indywidualna. Druga sprawa to nasz ubiór/ogólny styl, który musi dopełniać całości. Myślę, że w takich kwestiach co nam pasuje a co nie warto skonsultować się z fachowcem (być może nawet wybrać się na ]takie szkolenie[ ), aby profesjonalnie doradził nam odpowiednie kolory.
                            Last edited by disne; 02-07-2020, 00:46. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jaskrawe kolory

                              ja z rozwagą wybieram takie kolory, aczkolwiek podobają mi się.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X