Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ile mam czekać

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ile mam czekać

    staram się o dziecko i ciągle nic...jak poczekam jeszcze miesiąc to wpadnę w depresję
  •    
       

    #2
    Pomyśl...jak już się uda, będziesz najszczęśliwszą kobietą pod słońcem
    Nie łam się, będzie dobrze...Nie wszystko w życiu przychodzi łatwo. Musisz być dobrej myśli, nie nakręcaj się...postaraj się zrelaksować...


    Skomentuj


      #3
      ja bardzo chcialam miec dziecko...
      musze ci jednak powiedzieć ze jak bedziesz sie starac, spinac, denerwowac to raczej nic z tego nie wyjdzie.. pomysl ze stresujesz tez swojego partnera..
      kiedy my z mezem odpuscilismy sobie juz starania... bo dosyc mielismy zawodu...
      okazalo sie ze jestem w ciazy...
      to taki psikus...
      radze spr wyluzowac... mnie pomoglo...
      zycze powodzenia...
      "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












      Skomentuj


        #4
        Ja z mężem staraliśmy sie osiem miesięcy,no i w końcu się udało,jak zobaczyłam te dwie kreseczki na teście,myślałam że oszaleje ze szczęścia.Ale pamiętam te same początki,każdy kolejny miesiąc był jak wyrok.Aż w końcu,mąż powiedział dość jak będzie nam dane to będziesz w ciąży i tak też sie stało.A więc dziewczyny więcej spokoju, będzie dobrze i u was ta fasolka się zasieje.

        Skomentuj


          #5
          To prawda, nie można się stresować i za wszelka cenę starać. W takich momentach najważniejszy jest relaks i komfort psychiczny. Często jest tak, że pary starają się miesiącami o dziecko, a jak już powiedzmy odpuszczą trochę temat + jakieś romantyczne wakacje , to i ciąża się szybciej zdarza

          Skomentuj


            #6
            To prawda, trzeba podejść do tematu na luzie. wiem, że łatwo jest tak gadać, a w zasadzie to tu pisać, ale to szczera prawda, nie spinać się i powinno być wszystko dobrze. Trzymam za Was kciuki !!!

            Skomentuj


              #7


              Mami,
              jesli starasz sie juz rok i jest to bezskuteczne to moze udajcie sie z mezem do lekarza i zrobcie doatkowe badania?
              pozdrawiam,
              D

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: ile mam czekać

                nie myśl o tym, że wpadniesz w depresję, bądź dobrej myśli i odpuść, właśnie wtedy jest najlepszy efekt, ze stresem się nie zachodzi, pozdrowienia dla wszystkich mam

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: ile mam czekać

                  Czasami trzeba trochę poczekać na dziecko.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X