Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jest dużo ładnych imion ale kojarzą nam się z osobami które mają np okropny charakter. Bardzo podoba mi się imię Błażej ale kojarzy mi się z okropnym chłopakiem. Nie potrafię o tym nie myśleć. Prawie każde imię mi się z kimś kojarzy oprócz Oskara, Mateusza i Zosi.
    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
    Waga 4180 i 58cm


    Skomentuj

    •    
         

      Na rozstępy dobra jest oliwka z rossmana na brzusio nie jest droga ale na razie mi nic nie powylazilo
      Co do imionek to tak jest jak piszesz niteczko więc ja też żadnego Oskara nie znam i to imie też podoba sie tatusiowi
      Mój synek 24/8 kwiecień

      Skomentuj


        koleżanka tez polecała mi krem z rossmana.

        Skomentuj


          Ja też już gdzieś słyszałam o tym kremie.
          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
          Waga 4180 i 58cm


          Skomentuj


            A u nas rosnie drugi chlopak Maik(czyt. majk) -21 tygodni i 1 dzien, miala byc Maja a bedzie Maik, a w domku biega juz lobuziak o imieniu Vincent - 1rok 2 miesiace 11 dni (sama slodycz)
            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

            Skomentuj


              To widzę,że w kwietniu będzie "wysyp" chłopaczków
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Ja też czuje się dziwnie po folik-u, w pierwszej ciąży było to samo, ale dam rade, w końcu robi sie to dla Dzidziusia

                Brzusio zaczyna nabierać kształty i swędzi. W pierwszej ciąży smarowałam się kremem na rozstępy z Gerbera - taki z kangurkiem i przyznam że nie mam żadnego rozstępu, a przytyłam 27kg. Teraz też będę go stosować - polacam!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam ja w pierwszej ciąży nie mialam rozstępów teraz 25 tydzień i narazie nic nie widać maruje się oliwką i kremem,ale z tym to nie ma regułu jeżeli kóra ma tendencje do pekania to tak czy iak popęka koleżanka przez cała ciąże nie smarowała się niczym i nie ma rozstępów poprotu ma elastyczną skórei tyle
                  A co do imienia to jeli to chłopczyk będzie Oskar chociaż mąż wolałby Szymona a jeli dziewczynka to Pola albo Olivia mamy już Olivera 1 rok 2 miesiące i 16 dni rozgadany,roześmiany brzdąc na mój brzuch mówi KIKI i wkłada mi smoczek w pępek jest taki słodki hmmm




                  Skomentuj


                    ja od srody zaczynam 38 tydzien wiec tz juz calkiem niedlugo
                    rodzice ostatnio nas strasznie męczyli o plany na świeta tzn kiedy przyjedziemy do których (na szczescie mamy mozliwosc spotkc sie z jednymi i drugimi bo mieszkaja w miare blisko) a my naprawde nie wiemy czy Dzidzia nie zechce sie urodzic np w Wigilie. W kazdym razie zaklepalismy sie wstepnie ma Wigilie do rodziców męża a na 1 dzien swiąt do moich z zaznaczeniem ze wszysko moze ulec zmianie wiec juz mamy spokoj. Tak w ogole to mialam ambitne plany sprzatania i gotowania na swieta, a tymczasem w miare jak brzuszek wiekszy to coraz mniej mam sily i ochoty. Dzis np caly dzien bym najchetniej przeleżala i nic nie robila. Duzo przytylyscie w ciązy? Ja ok 14.5 kg i troszke to juz odczuwam. Na szczescie podobno w ostatnim okresie raczej sie nie przybiera na wadze.
                    pozdrawiam

                    Skomentuj


                      Grygoranna GRATULACJE , Maik to bardzo fajne imie
                      Paulinchen23 fajny ten twój synek i nawet smoczkiem chce sie dzielic ale zobaczymy jak sie dzidzka urodzi czy Olivier bedzie taki chętny do dzielenia się.
                      Mój synek 24/8 kwiecień

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        oj ja nie gotuje na te swieta za to musiałam ze starszaczkami upiec pierniczki i własnie od godziny je dekorujemy.
                        Ja mam nadzieje nie urodzic przed 1-szym stycznia

                        Skomentuj


                          To ja założyłam ten wątek,aby przed całym światem pochwalic się że oczekuję upragnionego dziecka...
                          Życie bywa jednak okrutne,jestem w 9tyg.ciąży i wczoraj na wizycie dowiedziałam się,że mój Skarb od 2 tyg.nie żyje,Boże dlaczego to tak boli?
                          Żadnych buli,krwawień,zupełnie żadnych symptomów,że coś nie tak...
                          Byłam dziś u innego ginekologa,pomimo że,do swojego mam ogromne zaufanie,ale wolałam się upewnic i wierzyc,że to zwykła pomyłka-niestety,w poniedziałak mam szpital i sztuczne wywołanie poronienia a potem narkoza i łyżeczkowanie-świat mi się zawalił,dlaczego tak się stało?Powodów może byc 200-tak powiedział ginio.To będą najgorsze święta w moim życiu,bez osoby,na którą tak czekaliśmy...Czuję ból i smutek i wten sposób żegnam się z Wami,bo ja już nie mam co tu robic.

                          Skomentuj


                            chlopiec michal a dziewczynka michalina lub nadia. Co do roztepów to ja je mam olbrzymie i zadne smarowanie nie pomaga od poczatku smarowałam mustella teraz smaruje kremem fissan. Pojawily sie tylko na bokach brzucha okolice pepka itp. straszny widok, ale nosze je z duma bo to tylko natura i malenstwo. Ja rowniez jak wchodze do sklepu to zaraz sie rozpinam i z duma pokazuje swoj brzuszek. Pozdrawiam was mamuski.
                            Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                            Skomentuj


                              Wróciłam własnie z miasta zagladałam z mezem po sklepach z wózkami ceny są z kosmosu i taki wybór ze niewiadomo jaki wybrać są trzy kołowe i cztero który wybrac
                              Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                              Skomentuj


                                To Cie na pewno dzisiaj nie pocieszy, ale pamiętaj jeszcze mnóstwo pięknych chwil jest przed Tobą. Nie załamuj się.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X