Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dzieki dziewczyny. Muszę przyznać że już od poniedziałku, od kiedy mój m wiózł mnie na pogotowie nastawiałam się na najgorsze widząc co się ze mną dzieje. Jakoś zawsze wole być miło zaskoczona niż niemiło rozczarowana. Byłam wczoraj u mojej gin pokazać jej wyniki. Kazała powtórzyć jutro bete. Jeżeli spadła jeszcze bardziej w dół to mam zacząć brać Augumentin. Moja gin chce żebym samoistnie sie oczyściła zamiast łyżeczkowania. O maluszku powiedziała, że to był taki mały falstart. I w styczniu znów będę się cieszyć pozytywnymi testami. Muszę przyznać że po tej rozmowie wyszłam podbudowana i teraz jakoś mi tak łatwiej. A co do jej "przepowiedni" jestem w stanie jej uwierzyć. Ostatnim razem jak stymulowała mnie Clostilbegyt to powiedziała mi że w 3 cyklu zajdę, pomyliła sie o jeden cykl. Zaszłam w drugim

    A Aniołek który nas opuszcza już niedługo do nas wróci wierzę w to...
    27.11.2012r. - Nasz Aniołek (7 tc)

    "Pozytywne myślenie drogą do sukcesu..."


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Flava przykro mi bardzo ale cieszę się że masz takic nastawienie to połowa sukcesu !! pisz często my zawsze tu jesteśmy





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Flava z zapartym tchem czytalam kolejne Twoje posty, szkoda ze bez happy endu trzymaj sie dzielnie, ja tez wierze ze Twoje szczescie do Ciebie wroci, a moze nawet 2 na raz tego Ci zycze

        Kameleonka super Twoja ciaza jua prawie donoszona u mnie mala 1700g wazy i jest raczej spokojnym dzieciatkiem zostal mi jeszcze tydzien pracy i na zwolnienie ide wiec juz odliczam bo jest naprawde coraz ciezej, obie pachwiny mnie bola i 3 zylaki mam eh ale kruszynka najwazniejsza

        Pozdrowienia dla reszty dziewczyn!


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          mój Skarbek 8 dni temu ważył 2800kg. na usg idę w poniedziałek na wizytę i lekarz ma zdecydować czy będzie cesarka czy nie :-)

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Hej
            Kamelonka to ty niedługo zobaczysz swojego synusia , ale ten czas leci ! cc powiadasz , ja bym nie chciała mieć ale jak trzeba to trzeba
            Dotka widzę że tobie już coraz ciężej ale co się dziwić jak mi już jest tak średnio ha ha
            ja mam wizytę około 12grudnia mam nadzieję że wszystko jest ok i że w końcu się dowiem kto tam siedzi. pół nocy nie spałam przez ból gardła :/ źle się czuje chyba mnie coś większego bierze . . .





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              hej,
              Kameleonka Twój suwaczek pędzi jak szalony. Życze szybkiego porodu. Wpadnij pochwalić się synkiem
              Dotka najwyższy czas na odpoczynek. Bierz zwolnienie i odpoczywaj bo po porodzie z tym jest krucho.
              Kruszynko dużo zdrówka życze! wypłukaj sobie gardło wodą utlenioną z wodą. 10 kropli na szkolanke wody.
              Flava dobrze że samopoczucie ok. Oby tak dalej

              U mnie ok, zaczeliśmy staranka. mam nadzieje, że jak zaciąże to już pięknie donosze.
              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Tulipanku trzymam kciuki !! i dziękuje za rade . zagładąj do nas częściej ja ide dywan prac :/





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Kruszyna dywan niech M pierze,a nie Ty ciezarowka.
                  Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                  Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    To ja już wole sama





                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Kruszynka pamietaj,ze jesteś w ciąży. Masz odpoczywaj i dbać o siebie. Teraz M powinien Ci pomagać i przejąć część obowiązków bo teraz Ty i dzidzia jesteście najważniejsi.
                      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        W życiu niestety nie zawsze jest tak pięknie :/ em o 4wstaje do pracy i wraca srednio o 18 więc jest Zmeczony i raczej na pomoc nie mam co liczyć





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witam Wszystkie przyszłe mamy i te starające się i oczekujące przyjścia na świat po cięzkich próbach... Sprowadza mnie tu ten sam problem, więc pomyślałam, ze mogłabym dołączyć do Waszego grona,staramy sie o maleństwo i jak narazie bezskutecznie. To przygnębijące ... Pewnie większość z Was ma racje, że problem często leży w psychice. Mam starsza siostre i pamiętam jak dzis mówiła, że ja pierwsza na pewmno będe miała dzieci i męża, a tu zupełnie odwrotnie. Ma dwoje cudownych dzieci Laurunia ma 2 latka a Miłoszek rok Ilekroć widze te piękne, zdrowe maluchy tym bardziej myśle o tym, ze mi jeszcze nie jest to dane ... I te dobijające pytania ze wsząd nawet od sąsiadów najpierw kiedy wyjde za mąż, teraz kiedy bedziemy mieli dziecko ( jakby to wszystko takie prose było)ehhh trzeba być cierpliwym choć są naprawde cieżkie dni czasem ... Pozdrawiam i wierze, że Wszystkim Nam sie powiedzie ...

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            EMpatiA87 witaj!
                            Wiem doskonale przez co przechodzisz... Przechodziłam i przechodzę w dalszym ciągu przez to samo. Ale nie ma co patrzeć na innych i słuchać ich gadania... Głowa do góry!

                            Dziewczyny cieszę się że Wasze maleństwa rosną u coniektórych już niebawem się pojawią niech rosną zdrowo!
                            Dziękuję Wam za słowa wsparcia, pomogły mi bardzo u mnie już po wszystkim... Dzisiaj idę do mojej gin na kontrol i zaczynamy kolejne cykle starań, oczywiście będę do Was zaglądać i trzymać kciuki za starające.

                            Pozdrawiam Was ciepło...
                            27.11.2012r. - Nasz Aniołek (7 tc)

                            "Pozytywne myślenie drogą do sukcesu..."


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Witaj Falva Dziękuje, za słowa otuchy ... Wszystkie pewnie doświadczamy w pewnym momencie presji otoczenia, a to boli bo czasem ludzie robią to z premedytacją ... Wczoraj dowiedziałam się, ze siostra będzie miała trzeciego dzidziusia ahhh jak ja jej zazdroszcze ...
                              Życze Tobie i Nam wszystkim udanych i owocnych prób ... A tym, którym się już udało i są Naszą nadzieją zdrówka i spokoju dla Siebie i dzieciątka
                              Pozdrawiam wszystkie Panie

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Flava - wybacz ;p chyba juz ślepne na strarość heh ... ok zmykam do pracy ...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X