Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Kruszynka jeju ale ten czas leci Ty juz w 15 tc jestes masakra, ciesze sie ogromnie! no i super ze forma wraca, a co bys chciala chlopca do kompletu czy dziewczynke? Moja bedzie miala na imie Ania.

    Skoczek tak dla facetow to powod do dumy, zreszta dla nas tez widze ze masz duzo sil jak tyle jestes w stanie zrobic, czyzby mdlosci i wymioty Cie ominely jak mnie?


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dotka niech leci czas i to szybko

      skrycie marzę o Kalince ale jak będzie chłopak to też będzie super ! kiedyś chciałam mieć 2synów.

      a ty już wszystko kupione masz?





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Skoczek to się na robilas wiesz że nie można tak szaleć do 12tyg? musisz teraz bardzo uważac żeby dzidziuś się za domowił na dobre ! więc ja ci mówię miej wszystko w doopie mam nadzieję że chociaż ciebie mdłości oszczędzą bo mi się zaczynały właśnie tak koło 8-9 tyg





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dzięki dziewczyny. Co do mdłości, to albo mnie ominęły, albo dopiero przyjdą Bo to niby 9 tydz. wg ost. @, ale wg usg jest mniej. Więc jeszcze wszystko przede mną.

          W poprzedniej ciąży miałam poranne mdłości już z samegoo rana, ale szybko udałam się do gina po czopki, żeby normalnie funkcjonować. Za to przez całą ciążę wymiotowałam tylko dwa razy, więc jestem z siebie dumna!
          Edzia w nocy po tych płaczliwych ekscesach gorączkowała, więc nockę miałam kiepską przez to częste wstawanie do niej.
          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            hej kochane a ja swojemu m w prezencie powiększyłam ostatnie zdjęcie z usg 3d dałam w ramkę i tak się cieszy ze wozi je w samochodzie i się wszystkim chwali jakiego ma ślicznego synka dziś wrzucę je na kompa i wam pokażę pozdrawiam
            A moje samopoczucie jest różne takie mam delikatne skurcze dziwne zazwyczaj z rana i na wieczór i spać nie mogę bo brzucholek wielki :-)

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Kruszynka dzis kupilam kocyk na allegro i drobiazgi, jak szczotka, pieluszki tetrowe, wkladki laktacyjne, cazki dopaznokci. Wanienke i przwijak mam dostac po bratowej. W zasadzie z tych duzych rzeczy to tylko nie mamy lozeczka, wozka i nosiedelka ale na to jeszcze czas a Ty masz po Cyprianku wszystko jeszcze?

              Skocyek zycze Ci zeby Cie ominely mlodsci
              Kameleonka czekam z niecierpliwoscia na zdjecie


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Można powiedziec że z tych dużych rzeczy to mam prawie wszystko bo kilku rzeczy wogóle nie miałam muszę kupić leźaczek, chustę i później spacerówkę bo wózek mam coneco galaxy ale nie wiem czy kółka wytrzymają większe obciążenie. trochę ubranek mam po młodym ale kocyki, pieluchy itd z tych drobniejszych będę kupować.

                mnie od wczoraj brzuch trochę boli i taki trochę napięty jest





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Mi sie cały czas wydaje że czuje jakieś delikatne ruchy po prawej stronie.





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    hej laski ja już po wizycie no i jak zwykle coś nie tak.A więc 31tc synuś odwrócony główką do dołu szyjka skrócona i za dużo wód płodowych dostałam skierowanie do Wrocławia do szpitala na jednodniową obserwację na ulicę Borowską to jest oddział szybkiej diagnostyki położniczej niby tylko mam jechać na jeden dzień jutro zadzwonię się zarejestrować mój mały fika równo tylko cały brzuch mi skacze nie wiem znowu się obawiam oby wszystko było dobrze i żebym go donosiła

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hej
                      Kameleonka bedzie dobrze tylko duzo odpoczywaj.u mnie tez roznie zawsze cos teraz mam duza anemnie i bakterie w moczu.tez sie martwie o malenstwo zebym tylko donosila i zeby dzidzius urodzil sie caly i zdrowy. Ale jestem dobrej mysli.
                      Dotka kruszynka co u was ? Niunia jak tam.
                      Wszystkim staraczka powodzenia i wytrwalosci trzymam za wszystkie kciuki
                      [/url[/
                      [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Oj Mariczko, damy radę

                        u mnie średnio duphaston, i jeszcze inne tabletki , badania i odpoczynek . troszkę się załamuje z cyprianem było wszystko takie proste żadnych badań lezenia itd.

                        jedyny plus z tego że em zaczoł się przejmować .





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Oj kruszynko widzisz jak to jest niedosc ze najpier sie mocno starasz a jak sie uda to myslisz ze juz teraz bedzie dobrze,a tu dalej walczysz byle do 13 tyg potem dalej i ciagle w stresie,ale dlatego to kobiety chodza w ciazy meszczyzni by nie dali rade.musimy byc silne wytrwale.trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok ,ja sobie powtazam ze nagroda bedzie juz tuz tuz
                          [/url[/
                          [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Wiem że musi być dobrze my zawsze dajemy radę ! tylko zastanawia mnie dlaczego coś jest nie tak jest jeszcze młoda, nie mam nadwagi itd wszystko ze mną ok z młodym było ok . trochę mam stresów ale przecież to nic wielkiego. asz szkoda gadać . ale chyba mniej mnie brzuch boli.





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              A ja miałam dzisiaj wizytę u mojego gina i wróciłam zdołowana.

                              Wg ost. @ to już 9 tydzień, a na usg wyszedł mu 5 tydzień i 5 dzień. Zawsze miałam nieregularne miesiączki, ale żeby taka różnica była?
                              Do tego jest jajeczko, ale nie widać ciałka żółtego - jeszcze albo wcale I nie wiem co myśleć. W poprzedniej ciąży byłam w 6 tyg jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży i wszystko było pięknie widać, a teraz...

                              Mam się ponownie pokazać za tydzień i będziemy znowu się dopatrywać, ale boję się, że to jajeczko jest całkiem puste
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej
                                No i dobrze niemoze byc,jak nie urok to srac......
                                Wczoraj wieczorem poszlam dolozyc do pieca i spadlam ze schodow !!!!
                                Pojechalam na pogotowie zbadali mnie ginekologicznie i zrobili usg,z dzidzia wszysko ok to najwazniejsze.tylko mam albo peknieta albo skrecone noge niemoge chodzic,a przesfietlenia mi nie moga zrobic bo jestem w ciazy ani gipsu bo pychna mi nogi a zastrzykow przeciw zakrzepowych tez nie bo szkodza dzidzi ani zadnych silnych przeciw bolowych tylko paracetamol no i lezec z noga w gorze dzis jade na usg tej nogi zeby sprawdzic co mam no i do ortopedy ale i tak nic z nia nie zrobia a ja cierpie,masakra,a tu mala do przeczkola trzeba nawet zwekle ubranie sie czychodzenie to klopot.nikomu tego niezycze .jestem przerazona
                                [/url[/
                                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X