Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    witajcie!! wlasnie wrocilam z wakacji z polski bylam tak zabiegana ze nie mialam czasu na nic ja niestety nadal próbuje . po ostatnim miesiacu mierzenia temp. , robienia testow owu, obserwacji sluzu, przytulanka byly tuz przed w trakcie i po i @ przyszla w oczekiwanym momencie. bylam u gin robilam badania na hormony w 3 dniu cyklu na prolaktyne, testosteron, progesteron, lh, fhs, estradiol. wszystkie wyszly idealnie , ni za malo ni za duzo.tak w sam raz. tydzien po @ poszlam razem z badaniami do gin i powiedzial ze z mojej strony nie ma zadnych przeciskazan,mowi ze jestem gotowa na dzidzie. powiedzial ze owu bedzie z prawego jajnika. i jak to wakacje z moim mezem szalelismy w sumie gdzie nasz naszło /zawsze tak mamy na wakacjach/ odstawilam mierzenie temp. i obserwacje sluzu. zostawilam tylko testy owu..robie je od 12 dnia cyklu dzis 18 dzien i testy nadal negatywne.... w tym miesiacu nie mam zadnych wiekszych objawow na owu... nic zobaczymy pozyjemy ...w teorii za ok dwa tygodnie powinna nadejsc @... sie okaze czy nasze cudowne wakacje w polsce zaowocowały )) choc nie licze na to...
    Last edited by annak27; 25-08-2012, 19:01.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      kameleonka z amemia to lepiej uwazaj!!! bo to dziadostwo moze roznych szkod narobic !

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Tulipanku ja jestem ale czuję się fatalnie mam już dość mdłości i tej guli w gardle, nie mam na nic ochoty. jeszcze w środę miałam pogrzeb babcia mi zmarła....
        29 mam wizytę u gina mam nadzieję że wszystko oki
        buziaki:*





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Kruszynko moje kondolencje
          [/url[/
          [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Kameleonka mam nadzieje ze juz wyzdrowialas i kurcze wspolczuje tego zlamania u em, jak on sie czuje teraz? Super ze masz juz wozek Kurcze szkoda ze zwymiotowalas przy ostatnim lyku :P toxo tez powtarzalam ale bylo ok, hemoglobine mam 12,8 wiec tez ok
            Fasolka wow az mi dech odebralo, nie wiedzialam ze z Ciebie taka zdolniacha, poducha sowa boska i przytulaski takze
            Kruszynka dasz rade dzielna jestes, a em za ten czas zarobi kaske dla Was. Przykro mi z powodu babci i dreczacych Cie mdlosci moze to znak ze dziewczynka w Tobie rosnie, z Cyprianem mialas mdlosci? Jak po wizycie, ktory tydzien Ci juz leci?
            Itka gratulacje ze znalazlas wymarzona prace!
            ChceDziecko to dobrze ze znalazlas przyczyne, prolaktyna lubi namieszac
            Tulixpanek, jejku tak mi przykro, znacie przyczyne poronienia? od poczatku mialas problemy z utrzymaniem?
            Ulcia, Kurka pozdrawiam
            Enojczyk hej witaj na priw nic nie mam zadnej wiesci od Ciebie nowej
            Bajtelku jak pecherz minelo juz?
            Marika jak maluszek? wszystko ok na pewno jest nie martw sie na zapas
            Anna mam nadzieje ze staranka wakacyjne beda owocne!

            Jesli chodzi o mnie to urlop skonczylam 3sierpnia, 4 dostalam lekkiego bolu brzucha i mialam napieta macice, pojechalam do szpiala i zostawili mnie na 4 dni na obserwacje i zbadali krew,mocz. Prawdopodobnie z przeforsowania i upalow to bylo przez tydzien luteine kazali brac i dostalam 2 tyg zwolnienia. Od pon juz jestem w pracy normalnie. Wczoraj mi stuknal rowno 20tc czyli polmetek, a w przyszlym tyg ide na usg i poznam plec


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                jakaś masakra tu jest kochane moje nikt nic nie pisze u mnie po staremu brzucholek rośnie dziś byłam na powtórce glukozy z cytryną tym razem i udało się wypiłam wynik będzie w piątek odezwijcie się kochane

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Hej laseczki jestem!!
                  nie miałam neta cały czas..
                  rok szkolny zaczął sie spokojnie,dzisiaj byłam z małym u lekarza a potem na zakupach i tak zeszło nam cały dzień.Ubita jestem,nogi mi odpadają

                  a reszta po staremu...

                  buziole





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    A ja mam nowine bylismy wczorja na usg i bedzie jednak Dziewczynka


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      dotka moje gratulacje!!!! córeczka to moje marzenie





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        dotka gratuluje też chciałam córcie ale wyszły jajka ale też się bardzo cieszę mój m dziś zakupił sobie rower a do rowerka oczywiście siedzisko dla Marcelka hehe trochę to siedzonko poczeka ale cóż tatuś już pomyślał o synku

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hej
                          U mnie różnie.wzielam sie za pranie i prasowanie ciuszkow dla maluszka.
                          We wtorek jadę na usg gen.wiec pewnie dowiem sie na 100 % co będzie i czy wszystko ok i czy bede mniec przodujace lozysko.dzis strasznie głowa mi pęka.
                          Ja was kochane podczytuje ale niemam co pisać.pozdrawiam was goraco
                          [/url[/
                          [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            witajcie. Wide ze wiekszosc to podgladaczki forum jak ja...
                            W tym cyklu najprawdopodobniej mialam owu z dwoch jajnikow w roznych dniach wiec liczac od ostaniej owu za tydzien sie okaze czy beda dwie kreseczki czy @
                            Pozdrawiam wszystkie cieplutko

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              dodaję kochane zdjęcie z wesela z soboty moje i m

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                hmm nie da rady aha kochane odebrałam wynik glukozy mam 132 ponoć za wysoki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X