Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ja na urlopie jestem ale pozdrawiam was bardzo serdecznie. Gratuluje tez nowej fasoleczki w naszym gronie super Kruszynko ze sie udalo tak sie ciesze. Fajnie ze Fasolka do nas wpada i dobra rada sluzy. Fajnie ze forum ozylo i ruch sie zrobil!


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
      Ja na urlopie jestem ale pozdrawiam was bardzo serdecznie. Gratuluje tez nowej fasoleczki w naszym gronie super Kruszynko ze sie udalo tak sie ciesze. Fajnie ze Fasolka do nas wpada i dobra rada sluzy. Fajnie ze forum ozylo i ruch sie zrobil!
      Kochana ja tu wpadam jak po ogień jak to mówią, ale wolę tu bo jest tak jakoś spokojniej i milej generalnie net sobie trochę odpuściłam, bo nie na moje nerwy słabe i zszargane już a wieczorami przy wolnej chwili szukam....kupuję....kombinuję i wymyślam - mam nową pasję hehe - szycie, szukam wykrojów na dziecięce zabawki, będą apaszki, kocyki i takie tam różności trza się wreszcie po dniu odstresować
      Dotka a gdzie masz suwaczek?

      ....radą zawsze miło służę...o ile ja mam ;-)







      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Fasolka to ja jestem chętna jak coś ciekawego uszyjesz daj znać ja uwielbiam takie nie tuzinkowe projekty i uwielbiam kupować :-P





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
          Fasolka to ja jestem chętna jak coś ciekawego uszyjesz daj znać ja uwielbiam takie nie tuzinkowe projekty i uwielbiam kupować :-P
          Ty to oszczędzaj na gorsze czasy powiem, Wam, że życie w naszym kraju zaczyna mnie dobijać. Gdyby nie fakt, że mąż całkiem dobrze zarabia w naszym mieście to chyba byśmy trawę jedli z trawnika na dzieciaki idzie kupę kasy, pewnych wydatków się nie przewidzi i dobrze, że mieliśmy coś na "czarną godzinę" - przydały się nie raz. Teraz za chwilę muszę iść na wychowawczy - guzik płatny...nie widzę tego cholera. Myślimy nad czymś własnym do kompletu (tzn mąż by pracował dalej, ale może coś na mnie otworzyć) tylko................pomysłu brak. Może pomożecie. Sklepów pod dostatkiem - do tego markety a z nimi się nie wygra. Lud biedny raczej i mało kto szaleje z jakimiś drogimi fantazjami, ja z wykształcenia kosmetyczka - ale gabinetu nie otworzę, bo jest ich pełno (tak jak i fryzjerów) grrr no nie wiem serio już







          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            otwórz kochana sklep zoologiczny

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Oj kochana my też się porwaliśmy z motyką na słońce też ciągle myślę i myślę co by tu zrobić i otworzyć swojego ale pomysłów brak. i kasy też brak . ale jak nie teraz to kiedy? i tak na razie nie mam co z młody zrobić.





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Hej

                ja juz po wizycie. muszę dużo odpoczywać to 5\6 tydzien, mam brać kwas foliowy magnez i nospe. 29 mam kolejna wizytę . robił mi jeszcze cytologie i usg .
                mam się wstrzymać z wyrwaniem zęba conajmniej do 14 tygodnia .





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  to już coś wieszsuper i raz jeszcze gratulacje
                  ja zakupilam test-i leży w szufladzie-he he może jutro się skusze i zrobie
                  nawet jeśli wyjdzie negatywny to tragedii nie będzie bo jak mężuś wróci ponawiamy staranka-już z testami owu







                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Widzę że klub starających się został zdominowany przez te które się już postarały. Gratulacje i trzymajcie kciuki za resztę.
                    Mi smutno jak tak czytam wasze radosne posty, że mi się dalej nie udaje.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      -chcedzidzie- nie smuc sie nie jesteś sama, ja mam ok 2-3 dni do planowanego okresu i wszystko na to wskazuje ze nadejdzie, a w tym cyklu byly mocne starania z testami owu. jesli przyjdzie @ to we przyszlym tyg ide do gin aby mnie przebadal i dal na jakies badania

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dziewczyny musicie odpuścić bo to działa! ja Troszke odpuściłam i . . .

                        Ania u mnie też wszystko wskazywało na @ nawet przez myśl mi nie przeszło że nie przyjdzie trzymam kciuki!!!

                        ja nie wiem jak ja wytrzymam te 4tyg żeby zobaczyć czy fasolka się prawidłowo rozwija





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          ja zawsze sie stresuje tuz przed @ czy wyszło czy nie... reszte cyklu jestem totalnie spokojna ja jutro z rana wyjezdzam do polski takze nawet sie nie dowiem jak bedzie sie trzymala temp. bo jade do polski autkiem, postanowilam ze w razie czego jutro z rana zrobie test... choc wiem ze to głupota
                          to bedzie nasz 3 cykl prób....
                          kruszynka jak widzialam tydzien temu ze napisalas ze wyszły dwie kreseczki to cieszylam sie razem z toba...i zarazem było mi smutno ze wszystkim wkolo sie udaje a nam nie...

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Kochana w maju minoł rok jak zaczęliśmy się starać mi też nie raz było smutno. nie rób jutro testa tylko weź ze sobą mi w dniu miesiaczki pierwszy nie wyszedl nie ma co się stresować zrób koniecznie z rana po spodziewanej @ jak nie przyjdzie





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Drogie Kobietki,
                              Wziąć się w garść do tych które próbują. Głowa do góry.
                              Ja dziś zakupiłam testy owu no i już na zaś, na 18.08, testy ciążowe.
                              Może się uda, może nie. Najgorsze w moim wypadku jest to, że ja nawet nie wiem kiedy mam owulację po implancie antykoncepcyjnym. Tak więc mam nadzieję, że paski owu pomogą. Czy któraś z Was ich używa/używała? Czy trzeba je robić codziennie czy wystarczy co 2gi dzień?

                              Pozdrawiam,
                              I.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                hej kochane ! Ja jestem bardzo chora nie wiem gdzie się tak załatwiłam mam bardzo silne przeziębienie straszny kaszel i katar dostałam dziś na pogotowiu receptę na antybiotyk AMOTAKS-DIS kupiłam bałam się zażyć ale zażyłam bo już mnie tak rozłożyło ze szok ale lekarz oczywiście wiedział ze jestem w ciąży pozdrawiam kochane kładę się kurować

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X