Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    ja byłam wczoraj u gin we wtorek zacznie mi się 19 tydzień nie mogła rozpoznać płci bo było nie tak ustawione ale sporo urosło ma średnicę główki ponad 5cm 30 lipca jadę na ostatnie usg kontrolne do Lubina mam nadzieje ze tam mi lekarz określi płeć pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
      Anna to moja 1 ciaza wiec wszystko dla mnie w tej kwestii jest nowe ale jeszcze bardzo abstrakcyjne, ruchow zadnych nie czuje bo to za wczesnie teraz czuje sie calkiem normalnie jak nie ciazowo, tylko rosnacy brzuszek przypomina ze w srodku jest lokator trzymam kciuki za Twoj cykl &&&
      Dotka Ty w ciązy jesteś??? jeny mega gratulacje!!!! całe wieki tu nie zaglądałam bo ciągle czasu za mało co mnie jeszcze ominęło?







      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        hej kochane ja w weekend byłam z m i znajomymi na agatowym lecie było super powiem wam jak byliśmy blisko sceny i tak głośno grała muzyka to coś mi się w brzuchu przewracało ale nie jestem pewna czy to dzidzia bo już dziś nic nie czuję. Zjadłam obiadek i troszku odpocznę i muszę się brać za pranie , naczynia i kurze hmm a tak mi się nie chce

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Kameleonka ja też wczoraj byłam:P szkoda że się nie zgadałyśmy na jakąś kawkę

          my działamy w następnym tyg mam @ dostać mam nadzieję że w końcu nie przyjdzie





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            o widzisz kruszynko miałam wcześniej napisać że jadę ale nie miałam kiedy :-( pewnie nie raz się jeszcze trafi taka okazja pozdrawiam

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              kameleonka to pewnie dzidzia w brzuszku tanczyla slyszac muzyke hehe
              Ja jestem juz w fazie plodnej, testami tez juz zaczelam sprawdzac . Relaks totalny i cicha nadzieja ze sie uda tym razem

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Hej kobietki jestem z wami,ale odpuściłam w tym miesiącu daję na luz,chce odpocząć od staranek ale sexik bez zabezpieczeń podczytuję was i pozdrawiam niech natura robi swoje

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Fasolka nom oczy Cie nie myla jutro koncze 14 tydzien juz dzis mam wizyte moze dowiem sie kto tam mieszka, za 1 razem lekarz obstawil chlopca wiec sie juz nastawilam tak

                  Kruszynka no oby nie przylzla juz!

                  Kameleonka duza glowka moj ostatnio mial 2,1 cm glowke. Kiedy mialas ostatnia @

                  Anna, Bajtel &&&


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    dotka moja ostatnia miesiączka była 8 marca

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Kameleonka w dzien kobiet to jestes do przodu ode mnie o 5 tygodni az to Ty jzu w polowie prawie


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        a no tak w przyszły wtorek zacznę 20 tydzień nie wiem tylko czy czuję ruchy bo mam tak kilka razy dziennie że czuję na dole takie lekkie jakby ukłucie a nie raz taki prądzik hmm i nie wiem sama 30 lipca jadę na ostatnie usg kontrolne do Lubina poznać płeć i na badania tak se myślę że chyba zapłacę 50zł żeby mi nagrał płytę na pamiątkę

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                          Fasolka nom oczy Cie nie myla jutro koncze 14 tydzien juz dzis mam wizyte moze dowiem sie kto tam mieszka, za 1 razem lekarz obstawil chlopca wiec sie juz nastawilam tak

                          Kruszynka no oby nie przylzla juz!

                          Kameleonka duza glowka moj ostatnio mial 2,1 cm glowke. Kiedy mialas ostatnia @

                          Anna, Bajtel &&&
                          aaaaaaaaaaaaaaa jednak świetnie! cieszę się Twoim szczęściem kochana. Tyle czekania, ale jak widać przeznaczenie w końcu nas odnajduje SUUUPER! POSMERAJ BRZUSZEK OD NAS :-*







                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Fasolka dzieki jak widac na kazdego przychodzi jego czas dzidzia posmyrany

                            ja juz po wizycie, maluszek zdrowy, nie mierzyl go bo juz ciezko bylo zmierzyc, wiercil sie, nie wiem dalej na 100% jaka plec
                            mam powtorzyc toxo tylko i pokazac sie z wynikiem za 4 tygodnie, kolejne usg dopiero polowkowe w 22tc
                            pow ze ladnie urosl przez 4 tygodnie i pow ze moge spokojnie na wakacje jechac
                            zdjecia niestety nie mam bo wizyte mialam 1,5 tyg temu na usg genetycznym wiec teraz tylko widokiem sie zadowolilam, najwazniejsze ze wszystko ok


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Hej
                              Dotka super ze wszystko ok.
                              U mnie różnie byłam na 12 tc usg ale byłam taka niezadowolona ze aż się rozryczalam,a mianowicie byłam panstwowo i usg trwało z 3 sekundy ani nie zmierzył przezroczystosci krajowej na serduszko tylko szybko najechał nawet nie dał posłuchać zmierzył tylko główkę i tłumów i wypad nawet niewyobrazam sobie jak on na takiej ekspresowej wizycie stwierdził ze wszystko ok.nie to co prywatnie jak byłam u niego na początku ciazy to wszystko wyglądało inaczej.
                              Teraz czekam na m bo ma w sobotę przyjechać i pojedziemy na usg genetyczne ,wtedy będę spokojna bo narazie same koszmary mnie męczą i ucisk w macicy.
                              Pogoda do d.....albo pada albo zimota.a dzisiaj zapowiadają buze z trabami . Biorę się za robienie dzzemow z wiśni i truskawek.
                              Pozdrawiam
                              [/url[/
                              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                marika no to rzeczywiście olewatorsko do tego podszedł ja też miałam te badania w 14 tc w Lubinie i też na kasę chorych ale moje badanie trwało z pół godziny mierzył przejrzystość karkową kość nosową serce puls kość udową głowę narządy wewnętrzne i całą resztę wszystko dostałam opisane na kartce a przy badaniu wszystko omawiał i dostałam chyba z 10 zdjęć miałam też pobieraną krew i teraz jadę na te same badania w 20 tc już niedługo więc może spróbuj tam gdzie ja byłam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X