Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej
    Ja za każdym razem min.20 min po sexiku lezalam z nogami do góry,i co kiedyś powiedziała mi moja gin nie wolno zaraz po stosunku chodzić skusić bo wszystko wyleci.
    Usg mam w czwartek juz niemoge się doczekać,ogolnie jest ok,ale tęsknię za m miał być na początku lipca a będzie pod koniec,najważniejsze ze oprócz tych strasznych buz jest tez ładnie,i jesteśmy albo nad jeziorkiem albo u teściów.pozdrawiam
    [/url[/
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dzień dobry
      u nas na razie chłodno przyjemnie ja już 4 okna umyłam teraz kawka i następne 4 do mycia, ale przez te ulewy i młodego łapki nic już nie widac przez nie ha ha
      młody ostatnio strasznie kaprysi chwilami mam dosyć.

      wczoraj byliśmy w sądzie u em babci prawie cały dzień , był też jego brat z rodzinką cyprian się wyszalał z kuzynem my troszke po rozmawialiśmy ja sloneczko złapałam ogólnie miło było i trochę odpoczełam tylko młody jedno ramie spiekł trochę i ma kolejny powód do stękania wrrr

      na weekend emka kuzyn z dziewczyną przyjeżdża 2lata się nie widzieliśmy więc fajnie będzie a już na następny weekend jedziem do babci jupi !

      Mariczka trzymam kciuki za usg

      z em w końcu jakoś się układa chwilami jest nawet wspaniale tylko nie wiem ile to potrwa.

      Dotka a ty gdzie znowu? ? i Niuniek ?





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        hej kochane widzę że dużo rzeczy się tu dzieje łajnie że dużo nowych osób ja mariczko tez mam na czwartek wizytę trochę się martwię bo nie czuję jeszcze żadnych ruchów

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Bry lasencje...jestem teraz bo nie miałam neta!!
          kruszynka,annak dziewczynki współczuje,ale głowa do góry wkońcu nadejdzie ten wyczekiwany dzień

          ja sie opaliłam aż mnie wszystko piecze bo na podwórku mamy rozstawiony duży basen więc się chluptamy a ja przy okazji sie opalam
          tylko B cos dzisiaj nie wyrazny po tym basenie pokaszluje i ma chrypkę więc nici z jego kąpieli

          ja kiedyś też leżałam z nogami w górze i powstał Bartek





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            mam nadzieje ze pod koniec tego cyklu Bede mogla pochwalic sie upragnionymi dwoma kreseczkami to bedzie trzecia proba oby i ostatnia. ten miesiac Bede obserwowac, robic testy owu i nogi do gory hihi moj maz sie smial jak mu powiedzialam o tym zeby albo poduszke podlozyc albo nogi do gory hehe ale tym razem wyproboje. Narazie mecze sie z @

            Pozdrawiam cieplutko!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              kochane man male pytanko.Bo zaciekawil mnie temat o zespole jajnikow policystycznych i mnie to zastanawia Bo ja jedynym z objawow mam nieregularne miesiaczki...o jakim nieregularnym czasie Mozna tu mowic...moje cykle rozchylaja sie miedzie 28 a 34 dni w tym drugi raz w ciagu ostatnich 5 lat zdazyl mi sie cykl 42 dniowy.ktoras z was sie cos NA ten temat, ktoras z was ma zespol policystycznych jajnikow? Przeczytalam wiele NA ten temat ale nic w szczegolach
              Pisza tez o tradziku, ja tradzik mam od 12roku zycia. I przechodze etapami raz mnie wysypie raz jest spokoj . Niewiem Co myslec...
              Last edited by annak27; 10-07-2012, 11:20.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Witajcie dziewczyny
                Ja teraz stawiam też na testy owulacyjne, 3 miesiące strzelaliśmy na czuja i nic. Mam nadzieje że teraz coś się zmieni

                Pozdrawiam Was serdecznie w te upalne dni
                27.11.2012r. - Nasz Aniołek (7 tc)

                "Pozytywne myślenie drogą do sukcesu..."


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  ja się źle coś czuje wczoraj tak wieczorem wymiotowałam że myślałam ze mi żołądek wyrwie a dziś już nie ale tez nie za ciekawie coś mnie mdli nie wiem od czego tak mnie pobolewa na samej górze żołądek

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    kameleonka25 spokojnie, napewno cos zjadlas nie swiezego albo cos wymieszalas

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Kameleonka a ktory to tydzien u Ciebie? na ruchy chyba za predko, przy 1 dziecku nawet w polowie ciazy mozna poczuc dopiero

                      Kruszynka dzieki ze pytasz co u mnie
                      Anna trzymam &&& za Ciebie

                      Pozdrowienia dla reszty dziewuszek!

                      Ja dzis zaczynam 2 trymestr!! w pon bylam na badaniu dzidzia ok, ma juz 7 cm prawie fikala koziolki i widzialam wszystkie paluszki u rak


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        dotka. Zapewne to cudowne uczucie widziec ze pod sercem masz tak ruchliwa istotke zazdroszcze CI i gratuluje. Ja wczoraj mialam ostatni dzien okresu take powoli zabieramy sie z mezem do roboty

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          annak powodzenia. Trzymam kciuki za powodzenie w tym cyklu
                          27.11.2012r. - Nasz Aniołek (7 tc)

                          "Pozytywne myślenie drogą do sukcesu..."


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Anna to moja 1 ciaza wiec wszystko dla mnie w tej kwestii jest nowe ale jeszcze bardzo abstrakcyjne, ruchow zadnych nie czuje bo to za wczesnie teraz czuje sie calkiem normalnie jak nie ciazowo, tylko rosnacy brzuszek przypomina ze w srodku jest lokator trzymam kciuki za Twoj cykl &&&


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Hej
                              Ja od wczoraj mam zawroty głowy i wymiotuje mam na wakacje siostrzenca więc mala jest zadowolona.pogoda strasznie zmienna dzisiaj jest chłodnej.no i jadę dzisiaj do gin. I zobaczę tez moja fasolinkie
                              Pozdrawiam i trzymam kciukaski za was
                              [/url[/
                              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                dziekuje wam za wsparcie!! licze ze za niedlugo i ja pochwale sie pierwszymi wrazeniami postaram sie bym bardziej spokojna w tym cyklu testy juz czekaja na rozpoczecie pomiarów
                                pozdrawiam cieplutko

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X