Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hello kobietki
    u mnie po staremu na święta bardzo się nie wysilam ze sprzątaniem bo spędzamy u rodziców moich
    dzisiaj jezdziłam z B na badanie krwi i moczu
    i kijowato bo małż prawdopodobnie będzie siedział w domu do końca roku na urlopie i kasy mało dostanie
    maksiu NIUNIAKURA ma racje dbaj o siebie!!!
    kruszynko to straszne co teraz przeżywacie...bardzo Wam współczuje ale najważniejsze że nie ma zagrożenia życia trzymam bardzo mocno kciuki za dobre wyniki badań...odezwij się!





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Jest wszystko dobrze neurologicznie jest zdrowy nie zmian w mózgu sm żadnych guzów itd. jutro już go zabieram ze szpitala, ale musi się udać do kardiologa ale to pewnie z styczniu na badania serca i krzepliwości krwi bo może jakiś zator był.





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        no to super
        a mnie jakis dul przed swiateczny lapie,sam pech nas przesladuje przeryczalam cale popoludnie
        [/url[/
        [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Marika co się stało? ja myślałam że mnie szlak trafi w sobotę- bojler mi co chwilę gasł przez wiatr, pralka mi wysiadła,zamek w bucie mi poszedł i do tego jeszcze drzwi nie mogłam otworzyć musiałam po tate dzwonic





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dziękuję ślicznie Ana2081
            Otóż było tak...
            W grudniu tamtego roku lekarz wykrył u mnie cystę na jajniku. Miało się zacząć leczenie, ale okazało się, ze sama pękła (miałam krwotok na maxa). Od stycznia do lutego brałam tabletki antykoncepcyjne, wg zaleceń lekarza, żeby się wsio ustabilizowało. W marcu niby się staraliśmy, niby nie-różnie było, ale cykl za cyklem znowu nic, więc odpuściliśmy całkowicie- zajęliśmy się budową naszego domku- wybieraniem poszczególnych rzeczy-i tak zleciały wakacje. Po czym we wrześniu uznaliśmy, że mąż powtórzy badanie nasienia, a ja się poddam badaniom na różnego rodzaju bakterie itp wewnątrzmaciczne- koszt około 400zł- zrobiliśmy tak, bo już minęły 2lata starań. Ale odpuściliśmy "myślenie"tylko o tym... Ja zapisałam się od 2września na fitness...z założeniem uzyskania sylwetki gwiazdy filmowej hehehe do grudnia 2011- i zaczęłam treningi 3xw tyg... kompletnie nie myślałam o dziecku. Sex z mężusiem był czystą i wspaniałą przyjemnością, tak jak kiedyś, zanim zaczęliśmy się starać Pod koniec września złapało mnie grypsko- musiałam na tydzień odstawić fitness- brałam leki, nic nie pomagało, temperatura się utrzymywała na poziomie 37,3stopni... nawet nie przepuszczałam,że jestem w ciąży... Wróciłam do pracy, choć byłam bardzo osłabiona i senna. Nawet nie zauważyłam momentu tego,że @ nie przyszła... hehehe We wtorek dostałam telefon od ginka, że przyszły moje wyniki i że mam się pojawić. A ja dalej senna, zmęczona nawet nie przepuszczałam,że mój Skarb jest już we mnie Do testu namówiły mnie koleżanki. Zrobiłam na odczepne- wieczorową porą i ujrzałam 2 grube krechy, nagle przypomniałam sobie,że od tyg powinnam dostać @ i w ogóle byłam w głębokim szoku udało się
            " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              no a u mnie szleje @ mala znowu nie spi w nocy,nie chce jesc,samochod nam sie zepsol i niema mowy o naprawie przed swietami,czekamy na wyplate m,mial dostac i nic,a kasy brakuje,a co o pralki to zaczela mi rwac zeczy,gaz mi dzisiaj wyszed,i przypalilam sie piekarnikiem normalnie jakies fatum az sie boje pomyslec co jeszcze.....wiec nie wytrzymalam i bleczalam
              katrina jeszcze raz gratuluje
              [/url[/
              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Napisane przez marika27 Pokaż wiadomość
                no a u mnie szleje @ mala znowu nie spi w nocy,nie chce jesc,samochod nam sie zepsol i niema mowy o naprawie przed swietami,czekamy na wyplate m,mial dostac i nic,a kasy brakuje,a co o pralki to zaczela mi rwac zeczy,gaz mi dzisiaj wyszed,i przypalilam sie piekarnikiem normalnie jakies fatum az sie boje pomyslec co jeszcze.....wiec nie wytrzymalam i bleczalam
                katrina jeszcze raz gratuluje
                a co do pralki juz nigdy nie kupie amiki moja ma 1,5 roku dobrze ze mam gwarancje ale to gowno a nie pralka
                [/url[/
                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Hej jestem po długiej przerwie
                  znów się nie udało po monitoringu
                  musiałam to przegryść ale żal jest wielki,dobrze że świeta to człowiek tak nie mysli bo jest dużo roboty,w tym miesiącu odpuszczamy a od nowego roku kolejne wszystkie badanka tak postanowiliśmy z mnowy rok nowe nadzieje
                  na razie tyle bo muszę doczytać
                  Narwana gratulacje !!!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                    Hej jestem po długiej przerwie
                    znów się nie udało po monitoringu
                    musiałam to przegryść ale żal jest wielki,dobrze że świeta to człowiek tak nie mysli bo jest dużo roboty,w tym miesiącu odpuszczamy a od nowego roku kolejne wszystkie badanka tak postanowiliśmy z mnowy rok nowe nadzieje
                    na razie tyle bo muszę doczytać
                    Narwana gratulacje !!!!
                    Przykro mi bardzo. A robił mąz badanie nasienia? Moze doszukujesz sie czegos u ciebie a problem jest inny?!



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      witam dziewczynki co tu takie pustki???

                      Bajtelku tak mi przykro

                      O 15 Emek będzie już w domku i dostał zwolnienie lekarskie aż do 4 styczni jupi

                      u nas choinka już ubrana-a raczej młody ubrał-i w ogóle jej nie widać, tak ją owinął w łańcuchy ha ha





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Hej Dziewczynki Jak u Was przed świętami? Ja w sumie się będę gościć przez święta, ale też pełno roboty w domu... Od środy do niedz brałam tabletki, teraz czekam.. Może sobie wkręcam, ale wydaje mi się jakby mi się troche piersi powiększyły... Nie wiem czy to porzez luteinę, czy na @, a może jednak Dzidzia... Jak do środy po świętach nie dostanę @, to do znowu do ginka... Póki co, nadzieja mnie nie opuszcza Buziaki :*

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          zawitam i ja sie do was .dawno mnie nie bylo ale tak jakos ochoty nie mam na kompa ostatnio ani czasu dzis jestem po wizycie dzidzka rosnie termin mam na 15lipca wiec nic sie nie pomylilam ma juz 4 cm i w brzuchu fika sobie fikolki jak nie wiem
                          MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Hej jestem na chwilkę w wirze przygotować świątecznych

                            niuniakurka tak mąż robił badanie/powtórzymy po nowym roku wszystkie badania/ tak widocznie musi być,jeszcze nie czas dla mnie na baby
                            ale w sercu zawsze jest na nie miejsce i jeżeli zechce to przyjdzie do nas
                            i do każdej z nastylko w swoim czasie
                            spadam bo robota czeka

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ach, Kathrina, az trudno mi w to uwierzyc Niesamowite! Pamietam jak sie razem starałyśmy i cały tydzień czekałam, za mi cos napiszesz Super! Na pewno jestes szczesliwa Widzisz, ja tez mam cyste:*( Miałam 2, ale jedna sie wchlonela, a druga nie chce. Teraz nie biore tabletek anty, tylko mam zrobic jedno badanie i chyba bedzie laparo. My od roku sie nie staramy-przez te cysty Ja nie wiem Kathrina, jak sobie odpuscic????JAK? To pragnienie jest we mnie, nie umiem go ugasic... A wiem,ze takie odpuszczenie pomaga, bo moje kolezanki tak zrobily i maja dzidzię. Spokojnej ciąży Ci życzę! A co będzie?? Wiadomo już? Buzka.
                              Bajtelku-uda sie! Zobaczysz.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                witam ale tu pustki .....
                                niedziwie sie, ja tez tylko na chwilkie ,ciasta upieczone chalupka posprzatana czekam na m az z pracy wroci bo zabraklo mi kilka zeczy i musze do sklepu jechac.


                                ZYCZE WSZYSTKIM SPOKOJNYCH RADOSNYCH I OWOCNYCH SWIAT !!!!!
                                [/url[/
                                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X