Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Gratulacje dla Scarlet




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      SCARLETKA moje najserdeczniejsze gratulacje witamy na świecie maluszka!!!!





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Hejka
        weszłam na chwilę ale jestem padnięta, zmęczona dzisiejszymi podbojami szpitala - wszystko po ty by ustalić termin zabiegu dla Oli (no i mamy na 24 marca) ale powiem w skrócie - żeby się leczyć trzeba być zdrowym (psychicznie też )
        ja dziś mam 25 dc - brzuch zaczyna pobolewać jak @ więc chyba na wstręciucha przylezie - poza tym nic nadzwyczajnego nie czuje
        no i tyle chyba dziś ode mnie, jestem zmęczona głodna jak cholera - może mi któraś zrobi pyyycha kolację? - będę dziękować na kolanach







        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          A mnie dzisiaj zaczęły piersi swędzieć pewnie już na @ dzisiaj 23 dc ech na pewno przyjdzie jak zwykle




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez beata127 Pokaż wiadomość
            A mnie dzisiaj zaczęły piersi swędzieć pewnie już na @ dzisiaj 23 dc ech na pewno przyjdzie jak zwykle
            nie martw się u mnie wszystkie znaki na niebie i na ziemi mówią że @iszon przyjdzie wczoraj rano test negatywny - choć to kitowy test więc może..........







            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              O dzieńdoberek nie jestem dziś pierwsza!

              O widzę że testowanie zaczęło sięnie chcę się nakręcać bo jak sobie pomyśle o objawach to mój mózg zaraz się o nie postara ale i tak muszę dość szybko wiedzieć bo mam brać leki i czym szybciej tym lepiej dla baby.
              Tak jestem umówiona z ginem.Więc niedługo i ja wam powiem co i jak

              fasokla a co do testów to powiem ci że to naciągacze kasy takie mam zdanie

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                O dzieńdoberek nie jestem dziś pierwsza!

                O widzę że testowanie zaczęło sięnie chcę się nakręcać bo jak sobie pomyśle o objawach to mój mózg zaraz się o nie postara ale i tak muszę dość szybko wiedzieć bo mam brać leki i czym szybciej tym lepiej dla baby.
                Tak jestem umówiona z ginem.Więc niedługo i ja wam powiem co i jak

                fasokla a co do testów to powiem ci że to naciągacze kasy takie mam zdanie
                no niby tak ale jakoś nie uśmiecha mi się ganiać co m-c na betę tym bardziej że mam tylko jedną żyłę i jedną rękę do pobierania - więc muszę ją oszczędzać (tak sobie tłumaczę )
                ale co do testów - mąż mi kupił pre-test a wiem przy pierwszej ciąży że ten test pokazał mi blaaaaaaaadą kreskę w dniu spodziewanej @
                a ja muszę też wiedzieć wczesniej tak jak Ty Bajtel bo muszę brać dale duphaston i ogólnie wczoraj wziełam ostatnią i jednak jutro powtórzę test ale innej - może jakiegoś pewniaka polecicie? może claerblue kupię jak znajdę







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Fasolcia mi kinder test pokazał kreseczki kiedyś w 22 dc na 28 więc bardzo szybko! i się sprawdziło.Inny dobry to bobo test. Rozumiem cie ja jak miałam pod ręką to też robiłam ale teraz jeszcze nie kupiłam a jak kupie to z pewnością kinder test taki różowy z dzieciaczkiem.Wolę jednak betę ale z tym wynikiem też jet różnie ???? Więc ratujemy się czym możemy! Aby tylko był sukces. pozdrawiam
                  Last edited by bajtel; 15-03-2011, 09:15.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    łoł kinder testu wogóle nie widziałam u siebie a kupowałam już w kilku aptekach - nawet był kiedyś pink test, natomiast najwięcej tych quick testów - zrobię dziś wywiad jak pójdę na spacer choć cięzko znaleźć test który ma czułość 10 mlU/mL hCG a te są najbardziej czułe większość ma 25. Swoją drogą gdzieś przeczytałam że te bobo testy <ale paskowe> mają taką czułość - nie wiem czy to prawda bo nigdy nie udało mi się go dostać - w kilku aptekach pytałam







                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                        hmmm no to faktycznie takiego naprawdę NIGDZIE nie widziałam - ale u mnie to w ogóle wielu rzeczy czasem znaleźć się nie da







                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Halo!!!! o gdzie się podziewają pozostałe dziewczynki??

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Helllo kobietki
                            u mnie dzisiaj pogoda do d****y...i ogólnie kiepski dzień najpierw nawrzeszczałam na B bo nie chciał śniadania jeśc..a potem na M bo się wtrącał jak wrzeszczałam na B....a potem M żeby sie podlizac masował mi plecy...no tak mnie dzisiaj kręgosłup bolał że nie dałam rady w sklepie stac..ale po masażu,maści i tabletce przeszło jak ręką odjął...
                            patrze trwa dyskusja na temat testów ciążowych? to ja sie nie wypowiem bo używałam ich bardzo dużo i różnych firm (za dużo żeby spamiętac)
                            pozdrówka i miłego dzionka





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Hej aj byłam u gina po receptę głowa mi pęka spać mi się chce i jestem głodna idę jeść.
                              A co do testów to ja polecam bobo test są dobre jeszcze mnie nie oszukały a teraz am jakieś inne nawet nie wiem jaka nazwa




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Wielkie gratulacje Scarletko!! Az trudno mi uwierzyc,ze to juz... Tak dzielnie walczylas i zdarzyl sie cud Duuuzo zdrowka dla Ciebie i Bartusia!
                                Dotka,Bajtel i reszta dziewczynek, trzymam kciuki-jak zawsze Dotka, gdzie bylas??Brzmi zachecajaco!
                                Ewcia-slodki ten Twoj bobas Pozdrawiam staraczki.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X