Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    cześć Dziewczyny

    zrobilam wczoraj badania na prolaktynę,progesteren i TSH.
    progesteron w 23 dc (bo tego dnia robiłam) wyszedłmi 0,30
    chyba strasznie niski poziom mam
    jak myślicie co mi gin zaleci??



    promesse wielkie gratulacje, ależ się cieszę,że nosisz w sobie nowe Życie. życzę spokojnych jeszcze 7 miesięcy,a maluszek niech rośnie zdrowo.
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Miss to faktycznie bardzo mizerny, tak sie składa że ja robilam 2 dni temu progesteron ale w 20 dc, norma: 1,7 - 27,00

      Ja mialam 21,54 wiec sie ucieszylam bardzo jak ten wynik zobaczylam, ale 2 lata temu mialam jakis dziwnie mizerny okres, gin zlecil mi zbadanie progesteronu i tez w fazie lutealnej wyszedl mi mizerny bo, 0,7 wiec masakra

      Zalecil mi branie luteiny przez 10 dni w kazdym cyklu poczawszy od 14 dc
      Na poczatku bralam po 1 tabletce przez 10 dni, a teraz biore przez pierwsze 5 dni 1 tabletke, a przez kolejne 5 dni po 2

      A jaki wynik prolaktyny mialas?

      Mam luteine pod jezyk

      Zapraszam na kawke, dziś serwuję kruche ciacho ze śliwakami
      Last edited by dotka85; 27-08-2010, 09:57.


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Dotka gratuluję nowego członka rodzinyA psiak przesłodki
        Miss kochana czyżbys rozpoczęła starania o drugiego babelka?Tak jak dotka pisała podejrzewam że jeśli resztę badań będzie dobra to dostaniesz luteinę.
        A gdzie reszta dziewczynek?
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          witam!
          ja dospałam dzisiaj do 10.30 w szoku jestem! synek bawił się koło mnie tak grzecznie. jak na razie samopoczucie względnie dobrze, pawi nie było
          miss na taki progesteron dostaniesz luteinę, albo duphaston, a jak prolaktyna u ciebie wyjdzie za wysoka, to pewnie ci jeszcze bromgeron na to przepisze. Ja tak brałam i udało się 3maam kciuki za ciebie!

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            prolaktyna 5,26 więc niby w normie
            tsh 0,519 -//-

            więc pewnie jak piszecie to gin zapisze mi luteinę
            za tydz. w piątek pójdę do niej.

            dzięki za odpowiedź Dziewczynki :*
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              prolaktynę masz super wystarczy sama lutka.

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                No to i ja wskocze

                Miss tak jak dziewczyny pisza - lutka i bara bara - bedzie przepisane

                Scaarletka ciesez sie ze dzis zoo jak na razie zamkniete i pawi nie puszczasz wolno - bo one cos zaduzo swobody ostatnio miały

                Dotka ty mnie tu utuczuc chcesz - potem bedziecie na mnie wołac ciotka tucznik:P ja juz znam wasz plan ale takim słodkoscia sie nie opre

                Scaarletka ja tez dopireo wstalam - ale wstyd - ale na swoja obrone moge powiedziec ze u nas jest 10:50 dopiero i ze poszłam spac po 2 bo prace skaczyłam o 12 takze mam nadzieje ze choc troszke usprawiedliwiona jestem


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Witam na skromnej kawce....
                  Oczekusia jak miło cie widzieć....Trzymam również za ciebie kciuki!!!
                  Scarlet piękny suwaczek....mnie już brakuje tego pięknego stanu brzunia,ale za 3-4 lata powtórzymy ten stan....,bo nie chcę by Michaś był sam!
                  Dziś od 4 rano do 9 Michałek nie spał.....a teraz odsypia....,ale jest jakiś niespokojny-nie płacze ale wierci się i pręży....

                  Moje największe szczęście

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
                    Witam na skromnej kawce....
                    Oczekusia jak miło cie widzieć....Trzymam również za ciebie kciuki!!!
                    Scarlet piękny suwaczek....mnie już brakuje tego pięknego stanu brzunia,ale za 3-4 lata powtórzymy ten stan....,bo nie chcę by Michaś był sam!
                    Dziś od 4 rano do 9 Michałek nie spał.....a teraz odsypia....,ale jest jakiś niespokojny-nie płacze ale wierci się i pręży....
                    gizelka nie chcę straszyć ale może jakieś kolki sie zaczynają oby nie !!
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                      gizelka nie chcę straszyć ale może jakieś kolki sie zaczynają oby nie !!
                      Kala też o tym pomyślałam....tylko nie wiem co mam robić by mu ulżyć?

                      Moje największe szczęście

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
                        Kala też o tym pomyślałam....tylko nie wiem co mam robić by mu ulżyć?
                        ja używałam kropli esputikon i espumisan i herbatek plantex, efekt był marny , kolki same przeszły jak Pola skończyła 3 mc

                        ale są krople niemieckie sab simplex do kupienia przez internet, albo AMSW pewnie mogłaby ci zakupić i przesłać , podobno rewelacja !!!!
                        wiele dziewczyn przetestowało na dzieciach i bardzo pomagają na kolki u niemowląt.
                        no i jeszcze masaże brzuszka, szum suszarki uspokaja też maluchy , u nas uspokajał ją w czasie kolek szum okapu kuchennego wiem brzmi głupio ale naprawdę skutkowało
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          dziekuję gizelko
                          a jeśli chodzi o te niepokoje, to też pomyślałam, że może kolka się zaczyna. ja ci nic nie podpowiem kochana, bo mój Piotruś w życiu nie miał kolki, więc nie wiem jak to jest, ale słuchaj się doświadczonych w tych bojach mam. na pewno coś doradzą
                          oczekusia niestety, zoo otworzyli..

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Klarciu moje gratulacje!!!! Wspaniała wiadomość,że udało się za 1 razem!! Spokojnych, zdrowych 7 miesięcy. Pozdrawiam Was dziewczyny:*

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Witaj Ana super ze i Ty wpadlas, jak tam Toje sprawy cos do przodu?
                              U mnie od samiutkiego rana leje i to tak porzadnie, az sie nosa nie chcialo spod koldry wychylac. Niedawno zjadlam sniadanko, ale juz mysle o kawie i o ciescie ze sliweczkami ktore mi jeszcze zostalo

                              Gizelka jak tam maly spokojniejszy, czy dalej sie wierci?
                              Oczekusia Ty sie nie martw o figure bo Ty sportsmenka jestes:P
                              Scarletka mam nadzieje ze zoo w soboty nieczynne :P
                              Gosia, Enojczyk, Edziulka meldowac sie
                              Miss przymierzasz sie do kolejnego dziecka, ze badanka robilas?
                              Klara dzis Twoj dzien, jestem myslami z Tobą kochana, przezyj go najpiękniej jak potrafisz. Mam nadzieje ze u Ciebie pogoda jest, bo we Wro fatalnie


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Melduje się ,jak miło na forum! aż chce się wchodzić .
                                U mnie nie pada na razie na popołudnie planujemy grila i mam zamiar zalać się na maxa!! na zakończenie lata.Bo nowa pora roku to tak jak by nowe życie się zaczyna! i wszystko wraca do normy!A jutro jadę na dożynki i też będzie wesoło i zabieram was ze sobą. miłego weekendu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X