Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uwielbiam słodycze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Deser: Uwielbiam słodycze

    Lubicie słodycze?

    Ja bardzo lubię lody... ostatnio odkryłam Grycana lody chałwowe. Pyszne!
  •    
       

    #2
    Uwielbiam ...niw wyobrażam sobie kawy bez słodkości

    Skomentuj


      #3
      Ja tylko czasem mam ochotę na coś słodkiego, wtedy chodzę zła dopóki czegoś dobrego nie zjem. Ale zazwyczaj jest tak, że mogą dla mnie nie istnieć.

      Skomentuj


        #4
        Napisane przez lala82 Pokaż wiadomość
        Ale zazwyczaj jest tak, że mogą dla mnie nie istnieć.
        Rany, też bym tak chciała, żeby słodycze mogły dla nie nie istnieć. Czasami mam wrażenie , że jestem od nich uzależniona Uwielbiam ciasteczka, ciasta , czekoladę, cukierki .... wszystko Im słodsze tym lepiej, moje ulubione cukierki to krówki

        Skomentuj


          #5
          Przed ciaza tez slodycze mogly dla mnie nie istniec . W domu mogly lezec ich stosy ,a ja przechodzilam kolo nich obojetnie. To sie drastycznie zmienilo w ciazy -pozeralam wszystko co ma cukier niestety po porodzie mi nie przeszlo

          Skomentuj


            #6
            uwielbiam słodkości w każdej postaci najbardziej ptasie mleczko mniam

            Skomentuj


              #7
              słodycze

              Uwielbiam słodycze,najbardziej lody tiramisu i czekoladowe,jem je niemal cały rok,a potem się odchudzam-niestety
              mama trzech synków(7,8 10lat)10latek grzeczny inaczej

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                Cześć ! Może są tutaj inne czekoladoholiczki? Jakie słodycze lubicie? Może podpowiecie jakieś nowości jakie warto jest spróbować?
                Sama od zawsze przepadam za czekoladą Jedyną Wedla. Klasyczna deserowa czekolada.Nie za słodka tak więc jestem zdania, że mozńa sobie bez problemu pozwolić na kosteczkę dziennie.
                Uwielbiam ptasie mleczko. Mąż zawsze daje mi na różne okazje. Jak się dorwę to zjem za jednym razem pół opakowania tak więc muszę się pilnować.
                Smacze są jeszcze baryłki nadziewane alkoholem.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                  Ja to nie lubię tych alkoholowych ,a tak poza tym lubię wszystkie czekolady Ostatnio trafiłam na taką ze strzelającym cukrem w środku albo ptasie mleczko łaciate ładne i pyszne

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                    Ja również nie przepadam za tymi z alkoholem. Uwielbiam wszystkie słodycze

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                      Swego czasu zajadałam czekoladę z biedronki tą czekolado podobną To były czasy liceum ale teraz ze względu na dzieci to kupuję coś lepszego
                      A jeszcze uwielbiam kuleczki Ferrero Rozkosz dla podniebienia

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        Swego czasu zajadałam czekoladę z biedronki tą czekolado podobną To były czasy liceum ale teraz ze względu na dzieci to kupuję coś lepszego
                        A jeszcze uwielbiam kuleczki Ferrero Rozkosz dla podniebienia
                        Ja uwielbiam wszystko co słodkie z Biedronki bardzo mi pasują nadziewane czekolady (Magnetic czy jakoś tak) żurawinowa i jagodowa chyba najlepsze próbowałaś?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                          Ja uwielbiam wszystko co słodkie z Biedronki bardzo mi pasują nadziewane czekolady (Magnetic czy jakoś tak) żurawinowa i jagodowa chyba najlepsze próbowałaś?
                          mniam jagodowa - zrobiłaś mi smaka :P

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                            Mi najbardziej smakują domowe słodkości. Ostatnio bardzo dużo eksperymentuję z płatkami owsianymi i różnego rodzaju zdrowymi ciasteczkami.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              mniam jagodowa - zrobiłaś mi smaka :P
                              Sama sobie też narobiłam
                              Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                              Mi najbardziej smakują domowe słodkości. Ostatnio bardzo dużo eksperymentuję z płatkami owsianymi i różnego rodzaju zdrowymi ciasteczkami.
                              Podziel się jakimś prostym i smacznym przepisem... Ja na walentynki zrobiłam "Leśny mech" ale początkowo nie przyznałam się jaki jest jego główny składnik bo mąż by pewnie nawet nie spróbował

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X