Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie buty na wiosnę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jakie buty na wiosnę?

    Ja jednak buty na szpilce zostawiam tylko na specjalne okazje, na co dzień jednak wolę bardziej sportowy styl, także u mnie w wiosnę prym wiodą tenisówki i adidasy, ale oczywiście kolorowe. Wydaje mi się, że modele tego typu: www.tanisport.pl/adidas/Buty_Adidas_561961_Gazelle_2_W/Product.aspxm Mogą trochę ubarwić te nasze szare ulice.
    Last edited by gagatka; 14-07-2020, 12:30. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jakie buty na wiosnę?

      Nie lubie kolorowych butow, ale wydaje mi sie, ze jak juz to tylko BALERINY!!!
      Last edited by gagatka; 14-07-2020, 12:30. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jakie buty na wiosnę?

        A jakie buty macie na oku dla swoich maluchów? Mile widziane zdjęcia



        Skomentuj


          #19
          Odp: Jakie buty na wiosnę?

          Hmmm... nikt nie odpowiada. My tez wlasnie szukamy pierwszych bucikow dla naszej malej, co by w spacerowce ladnie wygladala

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jakie buty na wiosnę?

            Ja chyba dziś odwiedzę Daichmanna. Od jakiegoś czasu tam kupuję buty małej i jestem zadowolona - ona chyba też



            Skomentuj


              #21
              Odp: Jakie buty na wiosnę?

              Tak! Kolory! Już kupiłam malinowe baleriny, bo na płaskim mi najwygodniej Ale u mnie to natychmiast wiązało się też z nowymi buciakami dla córy, bo skoro mamusia ma... Ale w końcu wiosna jest dla wszystkim kobiet, tych małych też także małej kupiłam takie xxx A dla siebie zaraz zacznę szukać sandałek
              Last edited by gagatka; 14-07-2020, 12:26. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jakie buty na wiosnę?

                Teraz chyba żadna z nas nie myśli o wiosennych butach - ja jeszcze jesiennych nie mam. Ale koło stycznia powrócę na wątek, bo się będę zastanawiał jakie butki wiosnę założyć.
                Last edited by nojaka; 27-12-2012, 14:17.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jakie buty na wiosnę?

                  Przeglądałam ogłoszenia w poszukiwaniu butów do mojej sukienki na poprawiny i mam już teorię, że ewidentnie nadchodzącej wiosny będą królować buty w delikatnych, pastelowych kolorach. Najmodniejsze będą chyba platformy nude oraz miętowe szpilki. Oprócz tych dwóch kolorów, wspomniane fasony na pewno pojawią się w wersji pudrowego różu, błękitu, pistacjowej zieleni. Jak myślicie, jakie jeszcze kolory pojawią się w sklepach obuwniczych?
                  Last edited by gagatka; 14-07-2020, 12:27. Powód: link

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jakie buty na wiosnę?

                    Napisane przez madureczka Pokaż wiadomość
                    Przeglądałam ogłoszenia w poszukiwaniu butów do mojej sukienki na poprawiny i mam już teorię, że ewidentnie nadchodzącej wiosny będą królować buty w de miętowe szpilki . Oprócz tych dwóch kolorów, wspomniane fasony na pewno pojawią się w wersji pudrowego różu, błękitu, pistacjowej zieleni. Jak myślicie, jakie jeszcze kolory pojawią się w sklepach obuwniczych?
                    Ooo same moje ulubione kolory. Miętowy, beżowy, pudrowy róż... Oj coś czuje, że muszę odłożyć trochę gotówki na wiosnę, żeby było na nowe pary butów
                    Last edited by gagatka; 14-07-2020, 12:28. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jakie buty na wiosnę?

                      ja też najprawdopodobniej pokupuję kilka nowych par szpilek :P jakby nie było buty to mój nałóg i mam ich zawsze dużo więcej niż rozsądni ludzie, ale jak potrzeba to nie będę się przecież powstrzymywać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jakie buty na wiosnę?

                        Magdalena i jak, kupiłaś jakieś buciki już? Ja w tych kolorach nakupowałam też mnóstwo ciuszków na wiosnę i lato, fajne są te wiosenne tegoroczne barwy

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jakie buty na wiosnę?

                          Ja mam już ładne botki, w których chodzę teraz, ale potrzebne mi jeszcze baleriny.
                          Najchętniej skórzane, ale z drugiej strony nic chcę wydać na nie fortuny.
                          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 12-05-2014, 16:34.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jakie buty na wiosnę?

                            Zobaczcie to xxx W sumie to śmieszne, że jutro się święta zaczynają, a my już myślimy jakie buty założyć na wiosnę. Innych problemów nie macie?
                            Last edited by gagatka; 14-07-2020, 12:29. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jakie buty na wiosnę?

                              Bardziej stawiałabym na to, że w marcu to się zima rozpocznie - pamiętacie co było rok temu? Zresztą - może zakończmy temat pogody, jeśli kupiłyście jakieś fajne nowe buty to się pochwalcie proszę ;-)

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jakie buty na wiosnę?

                                Rewelacja. Chyba jednak zima przyjdzie, bo u nas dzisiaj potężne przymrozki
                                Też chciałabym sobie kupić tak efektowne buciki, budżet powinien pozwolić. Pewnie i tak Merg ruszy promocje butów wiosennych, zanim nadejdzie wiosna ;-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X