Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Forum na smartphonie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Forum na smartphonie

    Zdarza mi się dosyć często korzystać z forum na smartphonie. Stronka tu jednak wygląda zupełnie inaczej niż na komputerze.

    Swobodnie mogę czytać i bez problemu mogę dodać nowy wątek. Nie widzę jednak takich możliwości: Dopisywanie postów w istniejących wątkach; wyszukiwarka wątków;



    Czy ktoś z Was korzysta w podobny sposób z forum i mogły coś podpowiedzieć, Np. Jak pisać posty?

  •    
       

    #2
    Odp: Forum na smartphonie

    ja korzystam
    aplikacja jest w miarę przejrzysta
    widzę swój profil, swoje posty,
    mogę subskrybować najbardziej interesujące mnie wątki
    nie mam problemu z dopisywaniem postu do istniejącego wątku - jak jesteś w wątku, w który chcesz coś napisać - nas swoją nazwą nicku masz coś takiego jak napisz wiadomość - klikasz w to przekierowuje Cię do innego okna wiadomości - piszesz co chcesz sobie i dajesz wyślij odpowiedź

    Skomentuj


      #3
      Odp: Forum na smartphonie

      27otsifem Dziękuję. Będę próbować, a jak mi się nie uda to się odezwę. Wydawało mi się bowiem, że jeśli klikam w "napisz wiadomość" to tylko piszę do jednej osoby a nie post w wątku.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Forum na smartphonie

        piszesz posta do wątku
        w razie problemów postaram się pomóc
        a wiadomość prywatną do danej osoby z wersji mobilnej także można napisać - jak będziesz chciała mogę napisać Ci jak to robić

        Skomentuj


          #5
          Odp: Forum na smartphonie

          ja korzystam tylko na laptopie. tak mi wygodniej.
          W potrzebie nawet wilka można odpędzić zwykłą wiązką konopi.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Forum na smartphonie

            Mi niestety dużo łatwiej jest korzystać na komputerze, na telefonie nie mogę się coś odnaleźć i jeszcze wkurzają mnie małe literki

            Skomentuj


              #7
              Odp: Forum na smartphonie

              I mi lepiej na komputerze klikać i odpowiadać na pytania. Inaczej to zaczynam sie złościć, ze małe literki i w ogóle.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Forum na smartphonie

                Ja korzystam z forum na laptopie. Tak jest wygodniej.
                Siodło jest ozdobą konia, kobieta jest ozdobą istnienia.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Forum na smartphonie

                  Coraz lepiej idzie mi korzystanie z forum na smartphone. Umiem już Np. dodawać posty .

                  Mam pytanie: Czy w tej wersji mogę jakoś zobaczyć tak jak na komputerze "dzisiejsze posty"?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Forum na smartphonie

                    Strona daję radę na smartfonach, ale jak dla mnie cudownie nie jest, kilka rzeczy można by było poprawić, bo mimo wszystko lepiej mi korzystać z forum na komputerze.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Forum na smartphonie

                      mi przyjemniej korzysta się z komputera niżeli telefonu odnośnie forum, wszystko jest przestronniejsze i wygodniejsze w poruszaniu się

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Forum na smartphonie

                        Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                        Coraz lepiej idzie mi korzystanie z forum na smartphone. Umiem już Np. dodawać posty .

                        Mam pytanie: Czy w tej wersji mogę jakoś zobaczyć tak jak na komputerze "dzisiejsze posty"?
                        zmień sobie w ustawieniach na widok komputerowy i wszystko powinno być widoczne

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Forum na smartphonie

                          dokładnie w każdym smartphonie jest możliwośc zmiany na wersję komputerowa wtedy jest identycznie i mozna swobodnie wszędzie patrzeć i dodawać wszystko

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Forum na smartphonie

                            Dziewczyny a gdzie dokładnie zmienia się ten widok ? Ja mam problem właśnie z korzystaniem z forum na telefonie ;p

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Forum na smartphonie

                              na dole strony jest napis "pełna wersja babyonline" i w to klikając jest widok taki jak na komputerze Proszę sprawdzić, po wejsciu na portal od razu jest ten napis

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X