Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

    Ja nie mam czasu na chodzenie po galeriach, poza tym nie lubię jakości sieciówek. Gdy już kupuję ubranka to zwracam uwagę na jakość, bo mój synek ma bardzo wrażliwą skórę i zdarzało się że dostawał uczulenia. Pewniakiem są Psoty, ich składy są bardzo dobre. Zamawiam ubranka online, bardzo szybko przychodzą, więc w sumie zakupy robię przy okazji. A przez to że nie niszczą się tak samo jak rzeczy z hm czy z zary mam je na dłużej

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

      Wszelkie apteczne rzeczy rezerwujemy sobie zwykle przez stronę xxxxx w najbliższej aptece i je sobie wygodnie odbieramy. Tam można też sprawdzić dostępność różnych leków i produktów, więc jest nam to bardzo na rękę.
      Last edited by disne; 18-06-2020, 15:38. Powód: link

      Skomentuj


        #78
        Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

        Jeżeli chodzi o niemowlęce czy dziecięce zakupy to polecam opcje online, która jest po prostu wygodna i zdecydowanie tańsza. Akurat u nas znajdziecie szeroki wybór zabawek w postaci klocków Lego, zapraszamy

        Skomentuj


          #79
          Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

          Jeśli chodzi o taki sklep online z najważniejszymi rzeczami dobrej jakości to my odsyłamy do zaira.pl nasz ostatni zakup pościel dla dzieci - xxxxxbardzo fajna bawełniana z nadrukiem do tego kupilismy jedną bambusową bo jedno z dzieci ma alergie i chcemy zobaczyć czy będzie różnica w jakości snu. Sklep w każdym razie szybko realizujący zamówienia i posiadający produkty dobrej jakości.
          Last edited by disne; 18-06-2020, 15:38. Powód: link

          Skomentuj


            #80
            Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

            Ja polecam blog xxxxxx choć może się wydawać że opisuje sukienki midi, to jednak znajdziecie tam też ciekawe prezentacje.
            Last edited by disne; 18-06-2020, 15:38. Powód: link

            Skomentuj


              #81
              Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

              Teraz wiosną możemy znaleźć szereg promocji i rabatów na akcesoria jak i zabawki dla dzieci, poza tym to także duża wygoda, wystarczy zerknąć do na na MojeKlock24

              Skomentuj


                #82
                Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

                Ja jedzenie dla małego kupuję w Rabacie, bo mam najbliżej a ubranka różnie, ale najczęściej też w sieciówkach.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

                  Ja najczęściej kupuję ubranka dla córki przez Internet. Oczywiście w sklepach, które znam. Jest to dla mnie oszczędność czasu. Jak córka miała 3 miesiące to zauważyłam, że ciężko mi ją ubrać. Ubranka są po prostu niewygodne. Przeszukałam Internet i trafiłam tu: xxxx . Słyszałyście o marce Body EasyOn? Jeżeli nie, to polecam Wam zajrzeć do sklepu. Zakochałam się w tych bodziakach.
                  Last edited by disne; 18-06-2020, 15:36. Powód: link

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

                    Zależy co kupuję. Staram się szukać jakichś oszczędności, pewnie jak większość z nas. Kupiłam dzisiaj pieluszki Huggies (po wielu testach i poszukiwaniach te u nas sprawdzają się najlepiej, chłonne, bez odparzeń) w promocyjnej cenie w Carrefourze. Sporo zamawiam też przez internet, warto szukać

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X