Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Miś własnoręcznie robiony?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Miś własnoręcznie robiony?

    Dziewczyny, szyłyście kiedyś misia? Widziałamw necie bardzo fajny pomysł na wykonanie takiej pluszanki https://www.facebook.com/szczepimy/photos_stream ale zastanawiam się, czy wykonanie takiej zabawki jest bardzo czasochłonne? Któraś z Was robiła taką maskotkę, jak efekty?
  •    
       

    #2
    Odp: Miś własnoręcznie robiony?

    Ja szyłam takie dla koleżanki
    Attached Files

    Skomentuj


      #3
      Odp: Miś własnoręcznie robiony?

      justynauk - PIękne ! Słodkie misiaczki Masz wielki talent do szycia Azh zazdroszczę tego Jak mam już sprawną maszynę do szycia to jak na złość nie mam jak się do tego zabrać :// Chyba dopiero jak dzieci do szkoły pójdą dopiero :/

      Skomentuj


        #4
        Odp: Miś własnoręcznie robiony?

        Ja szyję dopiero wieczorem, jak dziecko już śpi Przez to chodzę spać zdecydowanie za późno... Warto zaprzyjaźnić się z maszyną, może pomóc uszyć cuda

        Skomentuj


          #5
          Odp: Miś własnoręcznie robiony?

          Napisane przez justynauk-86 Pokaż wiadomość
          Ja szyję dopiero wieczorem, jak dziecko już śpi Przez to chodzę spać zdecydowanie za późno... Warto zaprzyjaźnić się z maszyną, może pomóc uszyć cuda
          właśnie maszynę mam bo mi nawet ją koleżanka ustawiała ale ja zaczeły się wakacje tak już czasu nie było A wieczorem to nawet nie miałabym gdzie maszyny rozłożyć ,więc zostaje mi niestety mój pokój tylko a dzieci się cały czas kręcą po nosem :/
          a co szyjesz jeszcze oprócz tych misiów ?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Miś własnoręcznie robiony?

            Szyję jeszcze poduszki i lalki, tak na prawdę uczę się dopiero i szukam kierunku. Jedno wyjdzie lepiej inne gorzej :P Przykłady poniżej
            Attached Files

            Skomentuj


              #7
              Odp: Miś własnoręcznie robiony?

              Justyna uk-86 Piszesz że dopiero się uczysz ?Chciałabym mieć takie początki
              Lalka i podusia jest cudowna i wspaniała Normalnie masz wielki talent do szycia Wspaniale Gratuluję normalnie talentu

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Miś własnoręcznie robiony?

                Dziękuję, miło mi to słyszeć Siadaj do maszyny i rób "na czuja" Ja tak póki co robię. Zobaczysz co ci wyjdzie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Miś własnoręcznie robiony?

                  Napisane przez justynauk-86 Pokaż wiadomość
                  Dziękuję, miło mi to słyszeć Siadaj do maszyny i rób "na czuja" Ja tak póki co robię. Zobaczysz co ci wyjdzie
                  Nie mogę się tego doczekać Ale póki co co chcę podejść do maszyny to już dzieci za mna a ja wolę być w skupieniu przy tym Teraz jeszcze przetwory na zimę robię i cały czas coś wypada do zrobienia A podpowiedz z jakich stron na internecie korzystasz aby tak było widać krok po kroku coś uszyć ?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Miś własnoręcznie robiony?

                    Nie korzystam z żadnych stron, nie mam wykrojów. Korzystam z własnej wyobraźni, ewentualnie, jeśli nie chcę czegoś szyć jednorazowo, to robię sobie szablon z brystolu i już. A co jak uszyć i z czym, gdzie połączyć etc, to "na czuja". Dzięki temu to co uszyję będzie tylko moje i niepowtarzalne. Nie chcę tworzyć milionowej sztuki z wykroju zamieszczonego w internecie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Miś własnoręcznie robiony?

                      Napisane przez justynauk-86 Pokaż wiadomość
                      Nie korzystam z żadnych stron, nie mam wykrojów. Korzystam z własnej wyobraźni, ewentualnie, jeśli nie chcę czegoś szyć jednorazowo, to robię sobie szablon z brystolu i już. A co jak uszyć i z czym, gdzie połączyć etc, to "na czuja". Dzięki temu to co uszyję będzie tylko moje i niepowtarzalne. Nie chcę tworzyć milionowej sztuki z wykroju zamieszczonego w internecie
                      To masz talent Nie wiem czy ja bym tak potrafiła ale widzę że ty już masz w tym wprawę i bez problemu ci to idzie Także wielki szacun dal Ciebie Oczywiście pochwal się nam czymś nowo uszytym

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Miś własnoręcznie robiony?

                        Zawsze podziwiałam i podziwiam osoby, które potrafią uszyć coś takiego, mi jakos nigdy takie rzeczy specjalnie nie wychodizły.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Miś własnoręcznie robiony?

                          Dziewczyny, ja wychodzę z założenia, że każdy ma jakiś talent. Jedni potrafią szyć , inni pichcić etc. Ja podziwiam kobiety, które potrafią ugotować wszystko i coś z niczego, o

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Miś własnoręcznie robiony?

                            Napisane przez justynauk-86 Pokaż wiadomość
                            Dziewczyny, ja wychodzę z założenia, że każdy ma jakiś talent. Jedni potrafią szyć , inni pichcić etc. Ja podziwiam kobiety, które potrafią ugotować wszystko i coś z niczego, o
                            a ja własnie gotować i piec uwielbiam Lubię kombinować i eksperymentować w kuchni Nie zawsze ale lubię nowości ale mąż za polskim jedzeniem bardzo przepada Ziemniaki i schabowy Więc dużego pola do popisu nie mam Piec ciasta i torty też uwielbiam

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Miś własnoręcznie robiony?

                              Oj ciasta i torty też uwielbiam robić i jeść tak nie na temat :P

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X