Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyrzutnie na gwiazdkę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wyrzutnie na gwiazdkę?

    Dzieciaki wiercą mi dziure w brzuchu o kupno wyrzutni Nerf na gwiazdkę. Na ich stronie piszą że to bezpieczne zabawki i krzywdy sobie dzieciaki nie zrobią a mąż twierdzi że to taka ,,czysta" odmiana paintballa i że nie ma nic przeciwko ( pewnie sam sie bedzie bawił ))) więc pewnie dostaną dzieciaki te wyrzutnie . Co myślicie o tych zabawkach?
  •    
       

    #2
    Odp: Wyrzutnie na gwiazdkę?

    U mnie w domu odpadają wszelkie strzelające rzeczy, za dużo szkła. Co prawda ustawionego wysoko żeby dzieciaki nie zdejmowały ale pewnie udało by im się je ustrzelić. Młody dostanie ode mnie w tym roku książeczki edukacyjne miniLUK z klockami. To zdecydowanie bezpieczniejsze

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wyrzutnie na gwiazdkę?

      Ciekawa opcja i na pewno każde dziecko będzie zadowolone z takiej wyrzutni,jednak nie wiem czy w praktyce nie narobi to potem więcej szkód w domu niż się spodziewamy,miejmy to na uwadze

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wyrzutnie na gwiazdkę?

        a nie lepiej rzymskie ognie? w polo mają http://www.polomarket.pl/fajerwerki_id_367.html

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wyrzutnie na gwiazdkę?

          te wyrzutnie nerfów są bardzo fajne, wg mnie dobry pomysł

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wyrzutnie na gwiazdkę?

            Ha, nawet nie wiedziałam, co to takiego i musiałam sobie sprawdzić. Faktycznie fajna rzecz, ale mój jeszcze za mały.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X