Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nagość przy dziecku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nagość przy dziecku

    Czy wasze dzieci widzą was nago? Czy zamykacie łazienkę podczas kąpieli?
    Czy jest jakiś granica wieku od kiedy dzieci nie powinny widzieć nago rodziców?
  •    
       

    #2
    Odp: Nagość przy dziecku

    Chyba od momentu, kiedy zaczynają się bardziej interesować ciałem rodziców. A może od tego, gdy rodzice zaczynają się czuć źle, krępować? Jak uważacie?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    Skomentuj


      #3
      Odp: Nagość przy dziecku

      Nie wiem jak u innych ale moje dzieci sa przyzwyczajone do rodzica biegajacego w majtkach jakos mnie to nie krepuje jak w stringach paraduje po domu.Jak jestem w łazience (mamy wspólną toalete i łazienke) i sie rozbieram a wpadnie Monika czy Olcia to nawet mnie nie trafi -no Gdyby Grzes wlazł bez pukania to by mnie trafiło.
      Dzieci jak były małe kąpały sie z nami i nie było oporów ,przyszedł czas kiedy same poczóły ze nagosc je krempuje i przestały wchodzic do łazienki bez pytania ,my tez pukamy jak one korzystaja.
      Kazdy ma jakąś granice tabu i wstydu i to jest naturalne.Na plaze w Chałupach z dziecmi bym sie nie wybrała bez dzieci tez


      Skomentuj


        #4
        Odp: Nagość przy dziecku

        Mnie rowniez zawsze nurtowal ten temat nagosci z moim dzieckiem. ja nie mialam takiego doswiadczenia z moimi rodzicami gdy bylam dzieckiem.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Nagość przy dziecku

          Uważam, że trzeba traktować sprawę naturalnie.
          Na co dzień nie paraduję po domu nago, ale jeśli na przykład chcę przejść z sypialni do łazienki w samej bieliźnie, nie widzę w tym problemu. Oczywiście mówię tu o sytuacji, gdy mam na sobie komplet bielizny, bo zupełnie naga nie chodzę nigdy po domu.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Nagość przy dziecku

            ja nigdy lazienki nei zamykam w koncu mam to samo co moje dziewczynki:-) widzialy mnie nago, ale np taty nie widzialy

            Skomentuj


              #7
              Odp: Nagość przy dziecku

              ja mam troszke opory przed pokazywaniem nagosci dziecku.. Moze dlatego ze moi rodzice wszczepili mi takie zdanie ze nagosc to tabu i jakos tak zawsze bylo dziwnie jestli chodzi o te sfere...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Nagość przy dziecku

                My chodzimy nago i nie zamykamy się jak się kąpiemy. Tak też robiliśmy jak dzieci nie było w domu.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Nagość przy dziecku

                  Mój młodszy to tak, bo ma kilka miesięcy. Natomiast przy 5-latku nie wyobrażam sobie się przebierać. Jest już za duży.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Nagość przy dziecku

                    Dokładnie trzeba wiedzieć kiedy przestać sie przebierać przy dziecku. Ja sie staram nie przebierać prze=y dzieczkach a tym bardziej być przy nich nago

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X